Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért szabad mindent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért szabad mindent, a férfiaknak pedig miért kell folyton leadniuk az igényeikből?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 23:18
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
És, ha megnézed, van aki még rá is dumálja... Őrület!
2016. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
A 41#-esem a te 39#-esedre ment..
2016. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

63 %, kit érdekel a százalék? Te még itt tartasz?? :)))


Akkor elmagyarázom.

ÉN személy szerint abból tudok merítkezni, amit itt látok és olvasok. Márpedig az alapján amit olvastam és értelmeztem, az alapján NEKEM ezek jöttek le tőled.


Lehet, hogy te saját magadat nem ilyennek gondolod, de akkor mégis hogy a csudába kerültek oda azok a mondatok?? A kismanók rakosgatták sorba?


Úgy imádom, amikor valaki utólag magyarázza saját gyengécske bizonyítványát, hogy az nem úgy volt...


Visszakereshető, olvasható. Ezt nem lehet tagadni.

Még a gyakori.hu-nak is vannak előnyei.

2016. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
13%

Na és még egy..

Bizonyára akkor minimum ketten tévedünk lányok, és értelmeztünk félre.

Ezer bocsánat, mi kérünk elnézést.

Majd visszamegyünk dedó szintre ahol megtanítanak minket értelmezni.


Hazudj csak Pinocchio!

2016. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
20%

63 %-os: nem értek egyet veled abban sem, amit belinkeltél. Az elején még bőven jött dicséret is, te csak azt veszed észre ami rossz.

Ééééés ismét: ismét csak az a fránya test mi? Nem tudsz elszakadni ettől a témától?

Te komolyan, ebben, csakis ebben látod a megoldást??

Hát gyerekek tényleg a PÁWA-korszakot éljük, én még ennyi elcseszett nyávogó emberkét életemben nem láttam, mint ti.. Nem hiába páva a páva, kifelé mutat..

Roppant sekélyes vagy 63%.

De BIZTOS ez lenne az a bizonyos "hiba", amiért sikertelen vagy a nőknél igaz? :)


Off:

a linkelt részben még azt sem tudják megállapítani, hogy a srácon igazából nem fecske van, hanem boxeralsó... Itt tartunk, ez a szint.


Off 2: az a szöveg viszont marha nagy volt hangosan felkacagtam rajta, aki megjegyezte, hogy gyurma isten :DDDD


Lopom :DDDD

2016. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
16%

Biztos más hiba is van bennem, mondjuk sekélyes, selejtcucc vagyok, meg jó ég tudja, minek neveztél még, de a képcserénél nem hiszem, hogy ezeket tudta meg rólam a lány, mivel más a külsőnél akad fenn, kénytelen vagyok ezzel foglalkozni. Sok hiba van a belsőmmel is, de nem az, amiket te állítasz rólam, ez biztos, de ez a te gondolatod.


A % csak azért számít, mert ez tükrözi, hogy mennyire itelligens ember adja a választ, vagyis mennyire lehet benne bízni.

2016. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
38%

"A % csak azért számít, mert ez tükrözi, hogy mennyire itelligens ember adja a választ, vagyis mennyire lehet benne bízni"


Te ezt most halál komolyan gondolod?????

Na jó, én kiszálltam. Ennek így nincs értelme. Kisgyerekekkel akik talán sosem nőnek fel, nem lehet szót érteni sajnos. Semmilyen témában.

És csak löki, löki a rizsát, miközben már egy csomó értelmes nő megadta itt a különböző választ, hogy mi itt a bibi, de az a szerencsétlen kutya még mindig a karóhoz van kötve :DDD

Feladom :)

2016. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
29%
Most hogy rávilágítottam a tényre, feladod? Fáj az igazság? Avagy épp elhagyott az [izmos, jóképű] pasid, és ezért most az egész férfi nemet ócsárolod, hogy nincs normális férfi, és hogy mindenki csak műnőkre bukik? :D
2016. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne ócsárolhatná az egész férfi nemet? Ti is állandóan a nőket ócsároljátok!
2016. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
69%

48-as, miért baj, ha egy férfi izmos és jóképű, és miért baj, ha egy nőnek ez tetszik?


Öt szó a helyes válasz.

2016. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!