Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért szabad mindent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért szabad mindent, a férfiaknak pedig miért kell folyton leadniuk az igényeikből?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 23:18
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
32%

Figyelj 27#-es. A helyzet a következő.


"-Szerintem a fő ok az, hogy egy férfitól elvárják, hogy tényleg férfias legyen, ez alatt azt értem, hogy izmos, férfias arca van, legyen pénze, jó társasága, humora."


Milyen fő okról beszélsz te szerencsétlen? A fő ok az, hogy buta vagy, mint a sok évi átlag! Be is bizonyítom, hogy miért?

- Nem kell, hogy izmos, és batár ronda fejű legyen, egyáltalán nem ez minden nő álma, sőt. Kifejezetten rühelljük az ilyen alakokat. Legalábbis az értelmesebbje. De látom te nem vagy értelmes, ha eddig ez neked nem tűnt fel, hogy kiféle és miféle nőcskéknél is nyerő ez a párosítás. Hiába tépik itt a nők szájukat, hogy egyetlen épkézláb pasas nincs, és nincsenek nagy vágyaik, csak annyi, hogy legalább egy hannngyafosnyit közelítsen már az átlaghoz, ti is olyan retardok vagytok, mint bizonyos "nők", akik azt hiszik, hogy a művi külsejükre kell alapozni, mert az "mindent visz". Csudákat!

EGyik nem sem alapozhat a külsejére, és főleg nem ilyen eltorzult módon, ahogy ma megy. Engem például ki lehetne a világból kergetni egy kondizgató bärommal, de ennek párja aki a kondizó bärmokra bukik, az üresfejű és csináltatott mellű r..ibanccc. És ti pont ennek az "ideálképnek" akartok megfelelni!

Ti tényleg rendes nőt akartok, és közben meg a műr.ibancok ideáljára hajtotok?? Konditerem, meg "férfias" arc?

Hagyjuk már...

A férfias arc a lehető legocsmányabb, olyan, mintha baltával faragták volna, és buta tuskó, agresszív. És erre hajtotok, hogy ilyenek legyetek? Gratula.


Az anyagi része is csak annyiban fontos, hogy el tudd magad önállóan tartani. Remélem ez nem egy nagy kívánság, hogy ne a mamahotelban ücsörögj. Persze meglehet, hogy ide csupa 24 év alatti jószág ír, mert az óvodás gondolkodásmód ahogy kifordítjátok, hogy mi miért is tűrhetetlen, az még belefér, hisz jó esetben tanultok és nagyon tapasztalatlanok vagytok.



"Egy nőnek még akkor sincs veszve semmi, ha akár mindegyik probléma fenn áll, a férfias arc megfelelője nyilván a szép, ápolt, nőies arc, ha meg vékony vagy visszahúzódó, csendes, az meg még pozitív is."


Na ne mondd kisfiam! Mert még a végén elhiszem ezt az ökör dumádat. Megint csak egy ökör általánosítás ahogy eddig, saját magaddal is tetted, ezért vagy te nagyon buta. Szerinted minden egészséges férfinak csak a vékony tetszik? Hogy jössz te ahhoz, hogy megmondd egyszemélyben, hogy kinek mi tetszik így kijelentve, és leredukáld akárcsak magyarország férfijainak is ízlését EGYETLEN testalkatra hm? Óriás buta vagy ismét...

Lehet, hogy nálatok, a te fajtársaidnál ez "dívik", mert a falkaszellem nem fogad be olyat, akinek más tetszik, de ez a ti hibátok, végtelenül ostoba húzás. Persze, mert ahogy a fa.arokmérettel, úgy a barátnővel is "villogni" kell.

Na, akik így gondolkoznak, azok olyan üresek, mint a belsőzseb. Semmi emberi jellemvonás nincs bennetek, mutatja ez az itt megszólaló EGYSÍKÚ gondolatmenetét, hogy pl. egyfajta testalkat tetszik fiúknak, lányoknak meg az gyúrós állat. Taps!


"Az is igaz, hogy társkeresőn 5x annyi férfi van, így érthető, hogy válogatnak"


Ez sem igaz. Mégis miből lehet "válogatni" a nőknek? A s.zarból és a még sz..rabból??? A hozzátok hasonló hülyékből, meg azokból, ill. azok kettős átfedéséből akik még esetleg nősek is??? Ugyan! Az a lőtéri sánta ebnek se kell, nem, hogy nőnek.

Se a ti fajtátok, se a nős.

Kb.: 98 % nős, és csalja a feleségét/barátnőjét/élettársát, és van a maradék, mint amilyenek ti vagytok. Önbizalomhiányosak minden sz@@r nekik, és az a goromba nőgyűlölő aki első körben negédes. De többségük eleve bunkó.


" de hasonló lehet a helyzet buliban is (nekik olcsóbb a belépő, ebből sejtem), de egyetemen is több a férfi. "


Megint csak el vagy varázsolva. Egyáltalán nem több egyetemen a férfi, sőt...

Most már szinte kihozod azt is, hogy örüljön a női nem, ha egyáltalán megtanult írni és olvasni! Szégyen gyalázat, de nőket lesajnáló hímsoviniszta görény vagy!


Az meg megint csak a te hibád, hogy nem veszed észre az összefüggést: ha a nőknek olcsó, vagy ingyen van a belépő, akkor talán oda rengeteg, sőt sokkal több nő jár, mint "férfi"...

De benneteket nem neveznélek annak, bocs!



"Ha egy nőnek tényleg sok hibája van, egy jó sminkkel, vagy egy szép nőies ruhával még tudja kompenzálni."


Na ez már ad abszurdum! Mi az, hogy "sok hibája"????

Mi ez hentesáru, vagy kínai papucs???


Hibád neked van, hogy nem ismerted fel mit jelent a nők tisztelete, szeretet + emberi érték.

És, ha te csak ahhoz vagy képes vonzódni, akin millió máz van, és nem vagy képes alálátni a valóságnak, akkor meg is érdemled sorsodat.

Kár, hogy csak a festékre és a ruhákra áll fel a ffarkad!

De bizony az lekerül, és akkor ott a valóság kisapám...


Szóval amíg te ilyen csupa máz nőkre, meg ruháira buksz, meg csodalabdákra amit a mellkasára tapasztottak amit apuci vásárolt neki 1 millióért, addig te édes fiacskám ne álmodozz rendes nőről ok?????


Ideje lenne végre felébredned, mert bilibe lóg a kezed!

Előbb változtass ezen az elcseszett gondolatmeneten amit itt levágtál, aztán, ha sikerült úgy 10-20-30 év múlva rendes embert faragni magadból és nem abban keresed a hibát, hogy nem vagy izmos, akkor majd beszélhetünk értelmesebben. Addig viszont ESÉLYED NINCS rendesebb nőre, ezt garantálom neked!

Addig csak csalódni fogsz, és előbb-utóbb neked is csak minden nő rossz lesz az igazi jók, meg tojnak rád :DDDD


"Igazából egy nő csak akkor nem talál párt, ha irreális igényei vannak vagy harmatgyenge a kommunikációs képessége, akikkel itt gyk-n beszéltem, náluk legalább is ez a 2 volt tipikus hiba, esetleg kérdésekből ítélve mindig azokba fut bele, akik csak szexre mennek, de nyilván ezek ritkább esetek. "


NEM! Igazából egy NŐ akkor nem talál magához való TÁRSAT (nem tudom érted-e a fogalmat), ha hozzád hasonló selejtes cucc garmadával találkozik, és nem adja lejjebb..

Azonban amíg csak dugni akarsz, addig nem fogod megérteni miről is beszélek. Addig csak dugj, és ne panaszkodj a felhozatalra. A normálisakat meg hagyd végre békén :D


"Meg azt se felejtsük el, hogy a nők jobban viselik az egyedüllétet, egy férfi hajlamos a pánikra, mert tudja, hogy ha nem tesz érte, nem jut 5-ről 6-ra."


Igen? És akkor ki szokta az arcukba fröcsögni a "biológiai órájukat"???

Na ugye!

Azért mondom olyan hülye és részrehajló vagy, mint az ólajtó ott nálatok kint az udvaron..


Arról, meg hogy a nők hogy viselik az egyedüllétet, annyit tennék csak hozzá, hogy biztos a szívük helyén is csak egy üres lyuk tátong!

SZERINTED!

2016. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
43%
31# Megint csak gratulálni tudok! :)
2016. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
50%

A 30#-as nagy igazságot mondott. Pont ez az egyik lényeg. De, ha nem tudja valaki, hogy mi is a baj, akkor

- ajánlom az értő olvasást elejétől a végéig szerintem már mindent leírtunk amit lehetett.

- Ha valakinek még ezek után se dereng, akkor a hiba nem mi készülékünkben van. Sajnáljuk. Azonban ezek az egyedek az egyetemig soha nem juthatnának el, mert már általános iskolában el kellett volna sajátítani az értő olvasást. Persze mínusz IQ-val ez se megy...

2016. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem azt akarta írni, hogy a szexhiányt viselik jobban a nők, nem az egyedüllétet, csak akkor ugye kiderül, hogy ő sem egy hősszerelmes.
2016. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
33%

30#nál is ott a pont! Én pedig megyek mellet nagyobbíttatni,fenék implantátumot csináltatni,hogy végre ne szóljon meg néhány idióta pasi,hogy szép vagy szép vagy de a melled és a feneked lehetne nagyobb!

Na ezt magyarázzátok ki apukáim! Ráadásul nem egy modell pasi mondta ezt nekem hanem egy túlsúlyos barom!

2016. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
66%

"Én pedig megyek mellet nagyobbíttatni,fenék implantátumot csináltatni,hogy végre ne szóljon meg néhány idióta pasi,hogy szép vagy szép vagy de a melled és a feneked lehetne nagyobb! "


Itt az a kulcsszó, hogy "NÉHÁNY IDIÓTA".


De a maradéknak semmi baja veled, én is például a sportosabb, vékonyabb nőket szeretem. Velük pedig nem kell törődni.


De való igaz, ha egy férfi mondjuk 160 centis, akkor neki nem sok lehetősége van (mondom ezt 185 centisként, tehát nem érint a probléma)

2016. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
37%

Köszönöm 32#-es! :)


Azért, ha belegondolok neked se lehet könnyű.. :)))

De nem baj, te is meg fogod találni az igazit :) Ugyanis pontosan tudod, hogy kiket és miket kell elkerülnöd nagy ívben, ez pedig hatalmas kincs :)))

Sok boldogságot neked kedves 32#es! :)

2016. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
46%

Na Lányok!


Itt van egy picit értelmesebb, normálisabb srác, erre ez torzul el, mint a KSH statisztika...


Az elején még úgy az egyharmadánál azt hittem, hogy értelmesebb, aztán mire teljesen a végére értem kiderült, hogy mégsem :)


Ez a szerencsétlen is a műnőkhöz húz... Mekkora defektesek vannak itt!


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
38# Ja, persze nem a műcsajok jönnek be neki. Ez csak egy olcsó kifogás, hogy a plázaqrvákkal foglalkozhasson. Szànalmas.
2016. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
68%

#31: Hát sajnálom, hogy így reagáltál, de ahogy gondolod.


Abszolút nem olyan vagyok, amilyennek elképzelsz, nagyon érzelmes kapcsolatra vágyom, és nem csak olyanok tetszenek, amit leírtam, tetszett már enyhén túlsúlyos lány is, és aki szép az smink nélkül is szép, ezeket csak azért írtam, hogy ha netán még is valami nagyon furcsa kinézete lenne, ezekkel még javíthat. Egy szóval nem beszéltem mellnagyobbításról, meg amiket még felhoztál, ez soha nem volt szempont, ezeket honnan vetted?


Ismerkedtem én már innen lányokkal, amíg nem küldtem képet, jól elbeszélgettünk, utána szó nélkül eltűnt, nem volt ribis se a kinézete, se a viselkedése. Egy héttel később kiemelte a kérdést, vagyis feltételezem, a többit is lepattintotta, holott kapott elég választ + írhattak rá elegen.


Ismerek 4 éve egy lányt, tényleg mindenkivel nagyon kedves, már rég óta boldog a barátjával, amikor a kapcsolatokról beszéltünk, elszólta magát, hogy mik az elvárásai.


Ezt a kérdést pár napja találtam, ebből is levonható valami:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


A buliról tényleg nem sokat tudok, csak valahol írták, hogy férfi többlet van, nekem meg eszembe jutott, hogy olcsóbb a jegy, ebből következtettem csupán.


Azért gondolom, hogy a nők jól el vannak egyedül is, mert itt csak férfiak panaszkodnak napi szinten, hogy nem találnak párt + a társkeresős többlet, ergo a nők vagy kapcsolatban vannak, egyedül is nyugodtak.



Én nem akartam nőgyűlölőnek feltüntetni magam, bocs, ha az vagyok, én tudom, hogy nem vagyok az, csak leírtam, amit eddig tapasztaltam, tudom, hogy nem mindenki ilyen, de én átlagot nézve ezt látom. Ha ez téged így érintett, akkor sajnálom, igazából csak az zavar, hogy itt olyan dolgokat feltételezel rólam, ami egyáltalán nem igaz rám, és alaptalanul ócsároltál de a ez a te véleményed. Én ezt túlélem, legfeljebb a %-om csökkent egy kicsit.

2016. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!