Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez a film/őrület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a film/őrület mennyire befolyásolta a nők társkereséssel kapcsolatos gondolkodásmódját az elmúlt szűk két év alatt?

Figyelt kérdés

Hirtelen megláttam a yt-n ezt az előzetest, rákattintottam és legbelül reméltem, hogy végre valami értelmeset összehoznak, de ismét sikerült lejjebb rakni azt a bizonyos mércét:

https://www.youtube.com/watch?v=Yqx2kJEuufQ

Nem tudom mi a véleményetek, de sztem ez a komplett "Szürke árnyalata" őrület, meg az ilyen jellegű témák hihetetlenül károsak a társkeresések és a párkapcsolatok szempontjából, főleg az olyan kevésbé jómódú országokban, mint kis hazánk például. Miután tavaly februárban megjelent ennek a borzalomnak az első része, az összes csaj ismerősöm kivétel nélkül az újgazdag, egyetemista vagy már középvezető (vagyis sikeres), egoista szépfiúkat kezdte fényezni. És ez a jelenség a pasikat is érinti. Mert a környezetemben is tapasztaltam, hogy a film megjelenését követően a hímsoviniszta kőbunkó, magát felsőbbrendűnek tekintő f***fejek száma hatványozottan nőtt a külföldről behozott BMW/Audi-ban terpeszkedő, alfahímnek magát elkönyvelő, önjelölt Christian Grey imitátorok. Sajnálatos, hogy a nők (és akár a férfiak) érzelmeit ilyen filmekkel lehet befolyásolni, miközben álszent módon az abszolút női egyenjogúságért szónokolnak a feministák, de amint valaminek/valakinek sikerül elcsavarnia a fejüket egy tömeg hisztérikus őrülettel, egyből előjön belőlük a szervilis, ösztönlény magatartás. Azt is megmagyarázhatnátok, ti csajok, mi a pszichológiai magyarázata, hogy a BDSM köntösbe burkolt megalázkodás és szervilisség ennyire "szexis és vonzó". A feministák miért nem tüntetnek az ilyen témájú filmek ellen? Oké, hogy a pasik 98%-a azt gondolja, hogy pénzért minden csaj megkapható (persze ez a nőkön is múlik), de ez a söpredék film számomra azt szimbolizálja, hogy "Nyugi, ha sok pénzed van, akkor a nőt tárgyiasítani is tudod, mindent megkaphatsz, szóval gyerünk, keress sokat, villants és tiéd a világ.". A legrosszabb, hogy a nők pedig ehhez tökéletesen asszisztálnak. Elsősorban a női kommentelők őszinte véleményére lennék kíváncsi és írjátok meg a korotokat is.



2016. dec. 9. 18:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Nekem a Secretary c. film jobban bejött. (James Spader, Maggie Gyllenhaal) Akkor értettem meg, hogy ez főleg a bizalomról szól, és tényleg nagyon felszabadító lehet, hogy valakinek minden hatalmat odaadsz, hogy bántson, de nem teszi.
2016. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

A Secretary c. film egy fokkal eredetibbnek tűnt, viszont esélyes, hogy azt a fals konzekvenciát szűri le a gyanútlan néző, hogy a való világban is így történik, a szerelem minden fájdalmat elmos, és az elnyomó megjavul... :) Hát hogyne.

Ez is amolyan Pygmalion történet, ahogy a Szürke is. A főszereplő férfi saját ízlésére akarja formálni a főhősnőt akár tudatosan akár tudat alatt. És általában a végére meg is változnak a szereplők.


Azért senki ne gondolja azt, hogy a való életben egy ilyen sztori hepi enddel végződik vagy házassággal babákkal és kertes házzal.

Ahogy a nő kiállja az 1000 "tűdöféses vizsgát", magyarul az alázásokat, a férfi szíve ekkor megenyhül és onnan tenyerén fogja hordozni a nőt, mert kiérdemelte. :D


Erre a sémára alapoz egy csomó new adult könyv is, mert annyira sikeres és "izgató" 😫

2016. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!