Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen Leonardo Dicapriohoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen Leonardo Dicapriohoz hasonló férfiak hogy hogy nem tudnak megállapodni? Most nem konkrétan a világhírű színészről, hanem a hozzá hasonló sikeres, jóképű vonzó férfiakról beszélek.

Figyelt kérdés

Mert az oké, hogy nyílván kiélvezik hogy bárkit megkaphatnak akit csak akarnak. De azért szerintem a több tíz,száz nő közül (akikkel voltak) biztos hogy van egy csomó értékes, nagyszerű személyiségű nő is.

Hogyhogy nem tudnak szerelmesek lenni az ilyen pasik, ha találnak egy nagyon bomba gyönyörű nőt, akinek még a személyisége is nagyszerű? (ami pedig iszonyatosan ritka kombó, biztos vagyok benne hogy volt dolguk ilyen nőkkel is)



2016. dec. 9. 19:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Utolsò nem tudom honnan ered ez a negativizmus de MAGYARok vagyunk tudom.

Èrdekes ahhoz a nem fèrfias palièrt a nők sorokba àllnànak meg egyből nedvesek lesznek.

Amùgy fèrfikènt mondom teljesen rendben van a csàvó.


Lehet nem talàlta meg akivel együtt lenne tartalmasan mivel magasan van neki a léc sőt torony magasan.

2019. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

a pénzéért, és hírnevéért, nem azért, ahogy kinéz

összekevered a valóságot, a moziban látott filmjeivel, lehet ez a probléma

ha szerinted rendben van, hogy valaki nem borotválkozik, életében nem sportolt, és reng a pocakja, meg úgy öltözködik, mint egy lepukkant senki, az egy dolog, de elhiheted, hogy ezzel a külsővel (mondjuk szobafestőként) nem nagyon állnának sorba érte

jóképű volt, amikor fiatal volt. ez elmúlt. lett belőle egy kifejezetten torz, meghatározhatatlan korú ember


de ennek mind semmi köze ahhoz, hogy soha nem volt komoly kapcsolata, pedig talán 44 évesen elmondhatja magáról mindenki, hogy legalább 1-2 normális kapcsolaton túl van

neki nem volt, mert egész életében 20 éves modellekkel ücsörög tengerpartokon, és issza a 3decis söröket

2019. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ő nem nem tud, hanem nem akar megállapodni, jól is teszi. A házasság egy csapda.
2019. febr. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az a statiszikai elemzés megvan, hogy ez a csávó már az negyvenöthöz közeli, de huszonöt feletti nője még nem volt?


[link]


Valszeg ezért. A nőket a testükért szereti, de nekem nem tűnik úgy hogy érzelmileg felnőtt volna, vagy lenne bármiféle mélység a kapcsolataiban.


Ez nem alfahím dolog, inkább szánni való, lelkileg totálkáros, nem épp arra utal, hogy képes lenne őszinte emberi kapcsolatokra.


A fél tinikorát reflektorfényben töltötte, még ki se forrott a személyisége, de már kapott egy újat a PR teamtől, természetesen sok pénz és drogok társoságában, habzsolva a gyorskaját (ez dokumentálva van).

Nem gondolom, hogy túl boldog lett volna, és ennyi pénz mellett kérdéses hány nem anyagiakra épülő emberi kapcsolata van.


És igen, mellesleg a nyolc általános csak későn sikerült neki.



De ja, az idő előre haladtával egyre szánalmasabb, szétesett, kiélt öregember lesz.

2021. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!