Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen Leonardo Dicapriohoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen Leonardo Dicapriohoz hasonló férfiak hogy hogy nem tudnak megállapodni? Most nem konkrétan a világhírű színészről, hanem a hozzá hasonló sikeres, jóképű vonzó férfiakról beszélek.

Figyelt kérdés

Mert az oké, hogy nyílván kiélvezik hogy bárkit megkaphatnak akit csak akarnak. De azért szerintem a több tíz,száz nő közül (akikkel voltak) biztos hogy van egy csomó értékes, nagyszerű személyiségű nő is.

Hogyhogy nem tudnak szerelmesek lenni az ilyen pasik, ha találnak egy nagyon bomba gyönyörű nőt, akinek még a személyisége is nagyszerű? (ami pedig iszonyatosan ritka kombó, biztos vagyok benne hogy volt dolguk ilyen nőkkel is)



2016. dec. 9. 19:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
utolsó! Érdekes, hogy Leo egy nagyon intelligens embernek tűnik, még is olyan modellekkel van együtt többnyire akikről az első benyomásom az hogy te jó isten milyen buta lehet ez a nő. (van 1-2 kivétel, pl. Giselle Bünchen, Erin Haerthon v hogy kell írni) Nem is értem, hogy egy intelligens ember hogy tud össze jönni jól kinéző de butácska nővel.
2016. dec. 9. 20:22
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rengeteg inger eri es extramagas az ingerkuszobe.Raadasul az olebe hullik minden.Nem vadaszik,nincs meg benne az orom hogy megdolgozott a noert,ezert nem is tartja kulonosen ertekesnek.De pl ott van ellenpeldanak Clooney,kb 30evig fogadtak ra folyamatosan h agglegeny marad,aztan jott egy szamara kulonleges no es kb ismeretseg plusz 10honapra elvette felesegul.

Dicapriorol folyamatosan terjeng h biszex es van egy konstans fiubaratja,a lanyokkal meg prezental.Ezt csak o tudja.

2016. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

Tehát Leo, mint helyes pasi okos és bölcs, de a topmodellek csak buták és egyszerűek lehetnek... Érdekes logika.

A helyzet az, hogy a földi halandók bármennyire is szeretnék azt hinni, hogy a legtöbb topmodell üresfejű, a dolog nem igaz. Rengetegen jönnek szegényebb társadalmi rétegből és megbecsülik, ahova jutottak. Általában több nyelven beszélnek, kiválóak a kommunikációs képességeik és tájékozottak. A tényleg top modellek szinte mind ilyenek.

Leo, meg attól, hogy okos és bölcs, még ugyanúgy szereti a szépet. A sok szépet. Igazából, nincs semmi érdeke abban, hogy leálljon egy darab nő mellett. Ha lassabb életre vágyik, majd megteszi.

2016. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%
DiCaprio nekem mindennek tűnik, csak értelmesnek nem.
2016. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták. Egy jóképű és egyben értelmes férfinak ezért nem kell hosszú távra nő. :)
2017. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy egy párkapcsolat nem műküdik, nem biztos hogy értéketlen az egyik fél, csak nem stimmel valami, nem tudnak kompromisszumra jutni, esetleg mások a célok.
2018. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15-ösnek boldog életet kívánok ilyen mentalitással :D mert nem lesz az...:(
2018. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%

Itt az anonymitas leple alatt, felreteve a szerenyseget, magamat is ide sorolhatom.

Jokepünek mondanak, charmeos vagyok, szivesen flörtölök es öszinten nem tudom megmondani mennyi növel volt eddig dolgom. Voltak hosszabb parkapcsolataim is, volt olyan is, ami parhuzamosan futott.

Eleg sikeres vagyok ahhoz, hogy heti par oranal ne kelljen többet foglalkoznom a munkammal, amugy pedig rengeteget utazok, több orszagban eltem.

Fantasztikus lanyokkal ismerkedhettem meg es csodalatos, szenvedelyes elmenyekben lehetett reszem. Sokuk szemelyisegere pedig egy bizonyos szintnel tovabb nem is voltam kivancsi.

Aztan 7 eve (napra pontosan) ismerkedtem meg fantasztikus, gyönyörü, vegtelenül inteligens es humoros baratnömmel. Nem voltam mindig melto a szeretetere. Ö szinte mindenben messze tulszarnyal mindent, amire egy ferfi vagyhat. Igy, ma meg fogom kerni a kezet es minden erömböl azon leszek, hogy az a ferfi legyek mellette, akit erdemel.


Nem tudom, mennyire tartozik ez ide, de valakivel muszaj közölnöm ;)

Igy talan ellenpelda leszek....

2018. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Szerintem a megfelelő lánytipusra vár, és azért cselekszik, hogy minél előbb megjelenjen elötte a lány. Ezt ennek az árán éri el. (Ha elérhető a számára)
2019. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

elég röhejes dolognak tartom, hogy egy agyonhájpolt, hálivudi színészt elemezgetünk itt, olyat, akinek 250 millió dolláros vagyona van, és bármit megtehet

dicaprio vagy buzeráns, vagy impotens, vagy mind a kettő. egy óriáscsecsemő gyakorlatilag, akinek annyi köze van a férfias génekhez, mint egy doboz pisztáciának. nem tud magával mit kezdeni, úgyhogy unalmában állandóan túrja a prostituált-barátnőit

ha egy csepp esze lenne, akkor esetleg el tudná magát foglalni, de képtelen rá, és heti szinten csinál bohócot magából újra-és újra azzal, hogy mindig ott feszeng mellette egy tökéletes külsejű nő, akivel nem tud semmit kezdeni

2019. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!