Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok-nők nálatok mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők nálatok mit gondoltok arról, hogy egy 24-25 éves srác szex terén tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy ismerkedtek egy sráccal,aki mondjuk szimpatikus neked,és járnál is vele,de megtudod hogy még nem volt kapcsolata és ezért még szűz.Az egy éjszakás kalandok nem az ő stílusa,inkább komoly, érzelmeken alapuló kapcsolatokat részesíti előnyben. Járnátok vele így is,vagy inkább dobnátok? Külsőre és személyiségre is tök normális,értelmes a fiú,csak mindig olyan haveri társaságba került ahol nem volt lány,vagy pedig ha volt is az is kapcsolatban volt.

Mi a véleményetek?



2016. dec. 14. 16:21
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
18%
25 évesen pedig már tapasztalt kellene legyen, az ilyenekkel mindig az a probléma, hogy majd akkor akar tapasztalatod szerezni, ha már gyereke van, vagy felesége.
2017. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
52%

#31: Ne magadból indulj ki, vannak normális férfiak is!


A félrelépés meg nem attól függ, hogy hány nővel volt a férfi az aktuális párja előtt. Aki már a párja előtt 20 másik nővel volt, az majd biztosan a hűség mintaképe lesz, akinek meg csak kevés de komoly kapcsolata volt, az meg biztos egy hűtlen féreggé fog válni...ezt azért senki nem gondolhatja komolyan.

2017. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
18%
Elgondolkodnék azon, hogy mi az oka annak, hogy egy normális, 25 éves fiúnak miért nem volt még komoly párkapcsolata? Majd azon, hogy kell-e ez nekem. Valószínűleg nem kéne.
2017. jan. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
27%

Zavarna is meg nem is. Én is későn veszítettem el, nagyon bántott volna ha emiatt nem kellek senkinek. Én is bénáztam, izgultam, de ez egy múló állapot. Viszont ha most szingli lennék és párt keresnék én már nem csak úgy járogatni szeretnék, hanem pár éven belül házasodnék, utána gyereket szeretnék. Nagyon félnék, hogy nem bír mellettem lehorgonyozni, úgy érzi "megtört az átok", "élni akar" és már nem fogja érdekelni mi van az én összetört szívemmel és a terveimmel. Ha ugyanazok lennének a terveink akkor nem zavarna.

23N

2017. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
14%
Kizárt, szűz férfinél rosszabbat el sem tudok képzelni.
2017. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
92%

Ha valóban tetszik, akkor amiatt mert még szűz nem dobnám, főleg, hogy én is hasonló helyzetben vagyok

20L

2017. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, de ha egyébként nagy az összhang, akkor adnék egy esélyt a dolognak. 27/N
2017. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Engem ez nem tàntorítana el. Úgy voltam vele, hogy megismerem jobban, aztàn ha valami toleràlhatatlan van benne szàmomra, akkor még mindig szakíthatok. Pàrkeresős randizós ismerkedős korszakomban megesett pàrszor, hogy mikor ismerkedtem valakivel, kiderült hogy szűz volt. Igaz, ők 18, 22, és majdnem 21 évesek voltak amikor én 19,23 illetve 24. Tehàt valamivel fiatalabbak mint a kérdésben, de nem sokkal. Az utolsó, 3. Eset úgy alakult, hogy azóta már házasok vagyunk:)

Nàlam inkàbb pozitív, ha egy pasi nem dugott a fél vàrossal. 31/N

2017. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

38. Vagyok.

Annyit még hozzàtennék, hogy csak mert valakinek van tapasztalata, még lehet irtó szar vele a szex. Èn ezt tapasztaltam. Míg az előttem szűz férjemmel bizony màr a szexuàlis kapcsolatunk elején életemben először 24 évesen orgazmust éltem àt. Ehhez nem kellett tanàrnéniset sem jàtszani. Ennyit a tapasztalat fontossàgàról. Egyáltalàn semmi jelentősége. Egyik ember ezt szereti az àgyban, a màsik meg azt.

2017. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írtak - csak az első pár kommentet olvastam el -, 10-ből 9 lányt valószínűleg nem zavarna, de lehet, hogy pont olyat fognál ki, akit igen, tehát kicsit feleslegesnek érzem a hasonló jellegű kérdéseket, ahol személyes véleményt kérdeznek.:)


De a válaszokat, hogy engem is zavarna, mert én sem szeretnék "tanító néni" lenni, de nem a szexben való tapasztalatlanság zavarna leginkább, hanem az, hogy nem volt még kapcsolata.


Nekem volt már egy nagyon komoly, másfél éves, fél évig együtt élős kapcsolatom, tehát én mindenképp tapasztalt férfival szeretnék összejönni.


20/N

2017. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!