Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok-nők nálatok mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők nálatok mit gondoltok arról, hogy egy 24-25 éves srác szex terén tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy ismerkedtek egy sráccal,aki mondjuk szimpatikus neked,és járnál is vele,de megtudod hogy még nem volt kapcsolata és ezért még szűz.Az egy éjszakás kalandok nem az ő stílusa,inkább komoly, érzelmeken alapuló kapcsolatokat részesíti előnyben. Járnátok vele így is,vagy inkább dobnátok? Külsőre és személyiségre is tök normális,értelmes a fiú,csak mindig olyan haveri társaságba került ahol nem volt lány,vagy pedig ha volt is az is kapcsolatban volt.

Mi a véleményetek?



2016. dec. 14. 16:21
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, csak lelkileg legyen éett ahhoz, hogy tudjon adni magából, tudjon kényeztetni, tényleg szüksége legyen a nőre, ne csak a haverok miatt. Van pár olyan srác ismerősöm, aki pár szűz (volt), de mégis olvasott, művelt, odaadó ezen a téren is. 34N
2017. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Zavarja oket nagyon is. Nem egy lánnyal próbálkoztam ismerkedni interneten, es amikor szo esett errol a témáról is, elmondtam oszinten nekik hogy csupán kemeny másfél honapnyi tapasztalatom van eteren. Tobbet nem beszéltek velem... Imadom hogy csak ez kell a nőknek es, hogy ez alapján szelektalnak...:-( Szoval srácok, csak semmi őszinteség!;-)


24/F

2017. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. :)

Én sem vagyok egy nagy lepedőakrobata...

24L

2017. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás, el kell menni egy örömlányhoz gyakorolni.
2017. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
4%

Elég kínos. Akinek 24 évesen se volt kapcsolata azzal a pasival tuti van valami gáz. Az csak kifogás hogy azért nem talált senkit mert mindig olyan társaságba került ahol nem volt lány.

Azóta mi újság? Remélem nem jöttél össze ezzel a sráccal.

2017. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Lehet, hogy csak nem egy adonisz.

2017. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
6%
A férfiak többsége sem az, mégis talál nőt legalább egy alkalomra ennyi idős korára.
2017. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése is.
2017. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
28%
Szerencse a lottó ötöshöz kell, nem ahhoz, hogy majdnem 10 év alatt találj legalább egy olyan nőt, akivel kölcsönös a szimpátia.
2017. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
10%
Inkább egy bűnöző, kancsi, kopaszodó mint egy szűz férfi. Inkább legyen ronda, de tapasztalt és jó az ágyban.
2017. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!