Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy a férfi legyen gép, ne vegye kedvét 10-20 elutasítás sem a nőktől, hanem próbálkozzon minél több nőnél, az a siker titka szingli férfiak esetében?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem esik túl jól elutasítás. Egyértelmű jeleket meg nem lehet nőktől fogni. Hányszor volt már, hogy úgy mosolygott rám a nő, hogy szinte ágyba vitt volna a tekintetével, mikor meg odamentem (pedig nem cicababák voltak, értelmesnek tűntek)hozzájuk, akkor meg jött a pasijuk, vagy nagyon hidegek voltak. Vagy csak hagyjam békén őket. Tehát a jeleik 90%-a fals. Szerintem.
2016. dec. 23. 12:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
16%

"Kár, hogyha valaki így gondolkodik, hogy "csak ahhoz megyek aki tényleg megfelel" azok általában oszló múmiaként végzik 60 évesen mikor haláluk után 1-2 hónappal rájuk rúgják az ajtót, mert "nincs fizetve a vízdíj"..."



ez ütött !!!

2016. dec. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
66%

"Én úgy szeretek ismerkedni, hogy ha nem is társaságon belül, de legalább beszéltünk már pár szót, csináltunk valamit együtt, akármi, "


Tehát ezekszerint sok nő eleve megközelíthetetlen olyan pasi számára aki nincs benne a szűkebb társaságában, nem munkatársa, stb?

2016. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

32: azt a választ én írtam, és csak a magam nevében beszéltem, arról halvány lila gőzöm sincs, hogy más nők mit szeretnek meg hogyan.


De engem egészen biztosan úgy nem lehet megközelíteni, hogy csak megyek az utcán, a magam dolgával törődve, esetleg elgondolkodva, és valaki csak úgy kizökkent, leszólít, random betanult szöveget lenyom, amit már ki tudja, aznap hanyadszor mond el, és mindez csak azért, mert jól nézek ki. Tudom, hogy ez az elsődleges mozgatórugója a dolgoknak, mindenkinél az, de azért jobban szeretem, ha valami kötetlenebb dolog kapcsán feltűnik neki, hogy mittudomén, kedves a mosolyom vagy tetszik neki a stílusom, tehát nem kell nagyon mélyen ismernie, csak legalább VALAMI legyen, ami tényleg megtetszik neki bennem, már a fenekemen túl.


De ismételten: csak a magam nevében tudok nyilatkozni, más nőkről nem tudok semmit.

2016. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy nem ezt várják, hanem hogy ne rinyálj. Baromi nagy a különbség aközött, hogy valami rosszul esik, és esetleg elpanaszolom egy havernak, meg aközött, hogy de sz*r az élet, mindneki rohadjon meg ott, ahol van. és sok kérdés itt már a 2. kategóriába tatozik.
2016. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
93%

"Kár, hogyha valaki így gondolkodik, hogy "csak ahhoz megyek aki tényleg megfelel" azok általában oszló múmiaként végzik 60 évesen mikor haláluk után 1-2 hónappal rájuk rúgják az ajtót, mert "nincs fizetve a vízdíj"..."


Sosem értettem, hogy a férfiakat ez miért zavarja. Ha a nő végül magányos marad, hát magányos marad, de mi közöd hozzá?



- Szeretsz, drágám?

- Igazából nem, de félek, hogy oszló hullaként végzem, ha nem járok veled.

2016. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik válaszolónak. Nem itt írt, hanem egyszer egy másik kérdésnél, hogy figyeljük meg, akik itt szenvednek a csajozással, azoknál hamar kibukik a szög a zsákból, hogy barátaik sincsenek. Igazából egyáltalán senkivel nem tudnak ismerkedni, fogalmuk sincs hogy bánjanak az emberekkel, és ha sikerül is havert/barátnőt szerezni, hamar elmúlik.
2016. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
51%

"Tehát ezekszerint sok nő eleve megközelíthetetlen olyan pasi számára aki nincs benne a szűkebb társaságában, nem munkatársa, stb?

"



Igen, így van.



23/N

2016. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

"...figyeljük meg, akik itt szenvednek a csajozással, azoknál hamar kibukik a szög a zsákból, hogy barátaik sincsenek."


egy idő után ez természetes

2016. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is felfoghatatlan világ ez. Olyan, mint aki eddig a dzsungelben élt, se barát, se haver, se sporttársak, se kocsmai asztaltársaság... aztán nekiáll a semmiből keresni egy nőt, rögtön stabil és örök kapcsolatra.

Mégis, miféle érdekes élete lesz annak a nőnek?

2016. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

""...figyeljük meg, akik itt szenvednek a csajozással, azoknál hamar kibukik a szög a zsákból, hogy barátaik sincsenek."


egy idő után ez természetes"



mitől természetes?

2016. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!