Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy a férfi legyen gép, ne vegye kedvét 10-20 elutasítás sem a nőktől, hanem próbálkozzon minél több nőnél, az a siker titka szingli férfiak esetében?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem esik túl jól elutasítás. Egyértelmű jeleket meg nem lehet nőktől fogni. Hányszor volt már, hogy úgy mosolygott rám a nő, hogy szinte ágyba vitt volna a tekintetével, mikor meg odamentem (pedig nem cicababák voltak, értelmesnek tűntek)hozzájuk, akkor meg jött a pasijuk, vagy nagyon hidegek voltak. Vagy csak hagyjam békén őket. Tehát a jeleik 90%-a fals. Szerintem.
2016. dec. 23. 12:45
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
70%

"mitől természetes?"


több dolog miatt is.


1 - az emberek nem adnak esélyt 1 csetlő-botlónak

2 - mindenki éli a maga életét, és szarik a másikra

3 - aki megtalálta párját az egyre inkább vele foglalkozik



nem az okokról, csak a következményekről írok:


aki 30 éves koráig nem találta meg azt az ellenkező neműt, akivel leélné az életét, az egyre inkább magára marad. a barátok szétszélednek (család, gyerek, költözés stb.) és egyedül marad a szingli.

aztán a szülők halálával még inkább egydül marad. ha van is tesója (aki a saját életét éli) nem akaszkodhat rá.

ha a kollégái (is) családos emberek, ők is a maguk életét (a magányost kizárva) élik.


végeredmény: a szingli magára marad.


az, hogy a szingli miért is az, az más téma.....

2016. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Ager. Sajnos ez igaz. Nem törődnek mással, aki családos képes még a barátokat is kizárni. Csak a család. Vagy akinek párja van, hajlamos az is, csak azzal lenni, a haverok, ismerősök, jó barátok meg 2. helyre szorulnak. Aztán ha jön a válás, akkor jó lenne a régi cimbora, de az nem akar búbarát lenni. Túl önzőek az emberek.
2016. dec. 28. 10:52
 43/49 anonim ***** válasza:
jól látod, kedves Kérdező !
2016. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy most én is ilyen helyzetben vagyok. Csak most 30 évesként nekem nincs párom, elhagyott, mert nem volt szerelmes belém. Két jó barátom van, de mind a kettőnek van barátnője. Találkozni velük szinte így lehetetlenség, mert vagy ide mennek az asszonnyal, vagy oda, vagy család látogatás. Persze tényleg jó barátok. De egyszerűen csak a párjuknak élnek azóta. Én nem ilyen vagyok, szakítok bármikor időt a barátaimra.
2016. dec. 28. 11:09
 45/49 anonim ***** válasza:
megértem
2016. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
41-s, csakhogy én a régebbi dolgokról is írtam. A legtöbb ilyen embernek soha nem is voltak barátai. És amúgy nem feltétlen van így, ahogy mondod: a nagybátyámnak nem volt családja, de rengeteg barátja volt, halála után emléklapot kapott a munkahelyén a falon, pedig nem volt ott ő senki, csak szerették.
2016. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
de ez csak kitérő volt, a lényeg, hogy legtöbbször már előtte se tudják, mit akar a többi ember
2016. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Azért, mert a szokásos: "legyen FÉÉÉRFII" :)

A siker titka az a vagy alapon létező feltétel nélküli önbizalom (szerintem mindenki találkozott már ilyen arccal, akinek olyan önbizalma van abban is amit még ki se próbált, és semmi sem tudja ezt letörni, még az sem ha 10-ből 10 kudarca van), vagy gyakran az, hogy a sok elutasítástól, kudarctól megkérgesedik a szíve az embernek, és ahogy már fentebb írták, gépként próbálkozik a nőknél, egymás után, akár 5 másodperccel az előző próbálkozás után az előző célszemély szeme láttára.

2017. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

A siker titka, hogy ne elvenni akarj, hanem élvezd a folyamatot. A legjobb bokszolók is azok, akik nem nyafogták végig az összes edzést, amikor elverték őket a ringben, hanem szinte már élvezték a sokszor fájdalmas fejlődést, a nehézségeket, a kihívásokat, az erősebb ellenfeleket.


Ha úgy mész oda egy nőhöz, hogy "légyszi, a validációddal ismerd el, hogy király vagyok, mert bizonytalan vagyok ebben, nulla önbecsülésem van és érzelmi piócaként rád akarok ragaszkodni", akkor jó eséllyel kudarcra leszel ítélve. Ha úgy mész oda, hogy királyul érzed magad és ezt az érzést megosztod a nővel valamilyen formában (mert miért ne - ő is jól jár vele), akkor legrosszabb esetben max. jelzi, hogy nem vevő jelenleg erre az energiára. De nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni.

2017. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!