Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy a férfi legyen gép, ne vegye kedvét 10-20 elutasítás sem a nőktől, hanem próbálkozzon minél több nőnél, az a siker titka szingli férfiak esetében?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem esik túl jól elutasítás. Egyértelmű jeleket meg nem lehet nőktől fogni. Hányszor volt már, hogy úgy mosolygott rám a nő, hogy szinte ágyba vitt volna a tekintetével, mikor meg odamentem (pedig nem cicababák voltak, értelmesnek tűntek)hozzájuk, akkor meg jött a pasijuk, vagy nagyon hidegek voltak. Vagy csak hagyjam békén őket. Tehát a jeleik 90%-a fals. Szerintem.
2016. dec. 23. 12:45
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
47%
Tinilányokkal nem fogok, mert hetero nő vagyok, de akkor inkább egyedül maradok, minthogy összejöjjek valakivel, csak hogy legyen.
2016. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
48%
Amíg csak elvenni akarsz a nőktől (pozitív érzelmeket, elismerést, szexet stb.), addig a kedvedet fogja venni az elutasítás. Ha önzetlenül adni akarsz és szórakozásként fogod fel a dolgot, onnantól nem szegi kedvedet semmi.
2016. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
57%

"Miért várják el a nők, hogy a férfi (...) próbálkozzon minél több nőnél"


nem ismerek ilyen nőt, aki ezt várná el :D


ha valaki jót akar és ezt mondja neked, azért mondja, mert a te érdeked, hogy nyitott maradj és ne keseredj meg.

2016. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Már 31 vagyok. Van egy szimpatikus nő a tánccsoportban. Táncoltunk nem egyet-nem kettőt. Állandóan mosolygott rám, érdeklődött mit csinálok stb, engedte hogy úgy karoljam meg, ahogy más férfi ott nem (láttam). 1 hét után, hogy ráírtam, alig akart visszaírni. Pedig normális, diplomás nő(nek) tűnt.
2016. dec. 23. 14:45
 15/49 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hülyeség ismeretlenül odamenni mindenkihez, aki külsőre tetszik, vagy épp sehogy sem, csak hátha összejön valami belőle... Semmilyen okom nem lenne rá, hogy szeressem, önzetlen, kedves legyek azzal a nővel, akiről semmit se tudtam egy perccel ezelőtt. Zaklatni pedig végképp nem szeretnék senkit. Az utcán mindenki rohan valahová. Talán egy olyan helyen lehetne ezt eljátszani, ahol mindenki halál nyugodt, mert be van tépve :D de ott sem lenne sok értelme, mert mindegyik nőnek vannak barátai, vagy ott a párja, így rajtam kívül senki se lenne rászorulva arra hogy bárkivel is ismerkedjen ilyen erőltetett módon.
2016. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy aki egy picit is népszerű a férfiaknál és kap heti 2-3 bókot, az kissé képes elszállni. Hideg lesz, mert van kikből válogatnia.
2016. dec. 23. 14:46
 17/49 anonim ***** válasza:
78%
attól nem feltétlen hideg és nincs elszállva, hogy nem úgy reagál rád, ahogy várod.
2016. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Én még nőt egyedül, pasi, pár, barátnő nélkül,(max évente 1 szer) egyedül kvzóban, olyan helyen, ahol ismerkedni lehet, szinte még sosem láttam.
2016. dec. 23. 15:21
 19/49 anonim ***** válasza:
38%
Ja, mert a nők totál függők más emberektől, a sz-ráson kívül kb. semmire se képesek egyedül, mert kényelmetlenül érzik magukat, ha nincsenek körülöttük emberek.
2016. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
És ha az embernek nincsenek barátai, akkor hogyan ismerkedjen? Társkereső kizárva, volt onnan az elmúlt években 3 kapcsolatom is, de egyik sem volt igazi szerelem. Mindegyiknek volt valami gond a személyiségével. Onnan 100 ból 1, ha találsz normálisat. Tehát ezt élőben kell megtenni. De ha nincs barátom, társaságom?
2016. dec. 23. 15:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!