Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok! A testsúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! A testsúly nálatok mennyire fontos szempont ismerkedésnél? Kizáró ok lehet?

Figyelt kérdés

Anonim oldal révén szeretnék kérni mindenkitől őszinte választ.

Ismerkedésnél mennyire baj, kizáró ok ha valaki nem teljesen fit? Itt nem arról beszélek hogy 150kg, inkább arról hogy 180+ cm-hez tartozik 90kg és az a kis extra nem izom formájában van jelen... Ha valakinek "csak" ennyi hibája van az már kizáró ok vagy teljesen semleges?



2017. jan. 5. 17:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Semennyire.. tökre örülnék neki főleg ha rá tudom venni a mozgásra. Együtt mehetnénk edzeni és együtt formálódnánk klasszul. Amúgy arányaiban nem tűnik vésznek.
2017. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

megnyugodtam a 184/81kg-ommal :D

Bár pár lány ismerős azt mondja h nagy vállam van igaz van egy kis párna is nehogy keményre feküdjön :D

2017. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Látni kéne, hogy milyen vagy arányaiban, de sztem ez még az átlagos kategória. Kb így képzellek el:

[link]

2017. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%

Egy bizonyos szint felett, már zavar. De ez gyakran nem is a kilókon múlik. Ha mondjuk van azért izom is (NEM A NAGYON KIGYÚRT) nem az a nagyon mackó (mivel 160cm és 49 kiló vagyok) akkor teljesen okés.

17/l

2017. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

Voltam 185/95kg, és annak ellenére, hogy szerencsés alkat vagyok (elég egyenletesen oszlott el), fenékben elég masszív voltam, és oldalt is akadt úszógumi bőven.


Viszont kb fél évet kellett mozognom, meg egy picit odafigyelnem az étkezésre (értsd nem koplaltam, nem csak salátát ettem nyersen), és simán lejött minden felesleg.


Téged mi tart vissza kérdező, hogy egy kicsit is megembereld magad, ha zavar a dolog?

2017. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
10%

Gizdaság a nyerő ma is, mint régen.


Egy csávó se merjen több lenni mint 75kg, mert akkor már csak büdös disznó lesz a nők szemében

2017. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönök minden válasz, aki a kérdésre válaszolt ment a zöld kéz (elvégre mindenkinek más az ízlése).

Kedves #15ös pajzsmirigy alul működéssel próbáltál fogyni? Annak ellenére hogy kezelve van a táplálékot nehezebben bontom le, több rakódik le, tehát ami neked "odafigyelt étkezés" az nálam még bőven a hizlaló lenne, ha semmi mozgás nincs mellette.

2017. jan. 5. 19:40
 18/26 anonim ***** válasza:
43%

szerintem amit írsz, az bőven az átlagos pasi kategória

engem csak a szélsőségek taszítanak, a betegesen sovány meg kövér pasik

2017. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17: pajzsmirigyes, pcos, ir-es no vagyok, akinek szinten nagyon nehez nemhogy lefogyni, de a sulyat is megtartani. Sztem Te teljesen jo vagy igy! Ez amolyan atlagos kaliber, amit korabban is linkelhettem egyik hozzaszolasomban. Enazert latom azt is, h vlki rendszeres karbantartas mellett ilyen (ertsd:lehet, h van mit fogni rajta, de azert latni, h kemenyen dolgozik), vagy csak siman el van hanyagolva.
2017. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

" tehát ami neked "odafigyelt étkezés" az nálam még bőven a hizlaló lenne, ha semmi mozgás nincs mellette."


Magad válaszoltad meg a saját problémádra a felvetést... Mozogni kell mellé!

2017. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!