Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok! A testsúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! A testsúly nálatok mennyire fontos szempont ismerkedésnél? Kizáró ok lehet?

Figyelt kérdés

Anonim oldal révén szeretnék kérni mindenkitől őszinte választ.

Ismerkedésnél mennyire baj, kizáró ok ha valaki nem teljesen fit? Itt nem arról beszélek hogy 150kg, inkább arról hogy 180+ cm-hez tartozik 90kg és az a kis extra nem izom formájában van jelen... Ha valakinek "csak" ennyi hibája van az már kizáró ok vagy teljesen semleges?



2017. jan. 5. 17:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel nem lott melle a kerdezo. Csupan annyit irt le, h mig masoknak eleg odafigyelni arra, h este mondjuk ne ket tanyer makaronit egyenek, csak egyet, addig egy ilyen embernek a makaroni fogyasztasa sem megengedett es emellett meg duplan v triplan meg kell szenvednie a testmozgassal azert, ami Neked pusztan ezzel a kis odafigyelessel sikerult.
2017. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21


Erre gondolok én is, és rohadtul unfair-nek tartom.

2017. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kedves #20as! #21 leírta a lényeget, de én is hozzászólok.

Mozgok rendszeresen, ha más módon nem, akkor erőltetett gyaloglással/gyalogfutással, ha időm engedi akkor egyéb sportokkal. A probléma azzal van, hogy a rendszerességbe is vannak hiányok (pl.: 1 nap nincs időm) és az már problémát okoz nálam.

Csak hogy jobban lásd a problémám 120kgról fogytam le, ilyen betegséggel (bőröm nem lóg szerencsére, néhány striát leszámítva nem látszik semmi). Teszek érte, rengeteget! De képzeld el a következőt... ugyanazt az étrendet követve míg Te fogysz 10kgot én vagy fogyok 1kgot vagy örülök, hogy megtartottam a súlyom.

2017. jan. 5. 21:28
 24/26 Taushi ***** válasza:

Annyit hozzátenni én is az előző válaszokhoz, hogy a súly magában semmit nem mutat. Akin jól eloszlik, annak nem gáz. Akinek meg nem, mint nekem, annak szívás.

Én pl több mint négy hónapja elkezdtem fogyni, 102-ről, most tartok pont az említett 90-nél, szintén 180 körüli (183) magassággal.

Testalkatilag én tipikusan az a mindent hasra hízó vagyok, kezeimen, lábaimon semmi nem látszik jóformán.

Szóval akin rosszul oszlik el, annak 90 kilóval is bőven nagy lógó hasa van, van akinek 100 kilóval se.

(További tapasztalat, hogy eléggé kizáró oknak érzem a lányok részéről a dolgot.)

25F

2017. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nálam testsúlyban/testalkatban a szélsőségek számítottak kizáró tényezőnek ismerkedéskor (extrém sovány, extrém kövér, extrém izomkolosszus - igen, az is!).

180/90 kg nem számít szélsőségnek egyáltalán. Megjegyzem, nagyon kevés olyan férfit ismerek, akinek 30-35 éves kora környékén ne kezdett volna kis pocakja nőni (még a korábban nagyon vékonyaknak is), úgyhogy nálam ez az "érett férfi" ismérvei közé tartozik és még akár vonzó is tud lenni egy pici poci.

(Párom átlagos testalkatú, finoman izmos, mostanában kezd kialakulni egy kis pocija... nekem tetszik! :) )

2017. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az se jobb, ha vékony vagy... én 170cm magas vagyok és ahhoz mindössze 60 kiló társul. Izmos alkatom van de mind a magasságom mind a testalkatom miatt elég nehézkes nekem párt találnom szóval nehogy azt hidd, hogy olyan nehéz dolgod van. Neked az a 180+os magasság már eleve egy pont amire lehet építeni... a lányok inkább a magasabb srácokat szeretik 180+ meg már elég magas szóval kitartást az edzéshez és akkor nincs is gond ;) hajrá

20F

2017. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!