Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki úgy érzi ráillik a leírás?

Figyelt kérdés

Tetszen az arca és a hangja a mozdulatai, a beszédstílusa és az illata. Nyilván ez nem fejleszthető dolog.


Ne fogalmazzon túl választékosan, de azért használjon néha olyan szavakat, mint mondjuk triviális. Ritkán káromkodjon, akkor is igyekezzen visszafogni magát. Legyen legalább egy érettségije és mellé egy szakmája, vagy ez legyen folyamatban. Legyen 25-35 éves, átlagos testalkatú esetleg picit vékonyabb vagy picit testesebb vagy picit izmosabb. Legyen legalább 173 cm magas. Max közepesen szőrös legyen, tehát hát/váll legyen csak pihés. Ne legyen nagyon világos a szeme, a színe mindegy.


Legalább 150 nettót keressen, vagy legyen folyamatban a munkakeresése hasonló fizetésigénnyel. Ne utálja a munkáját, de ne is ez legyen élete célja a siker, csak annak egy része. Normál munkaidőben dolgozzon(vagy tanuljon).


Igyekezzen ápoltan megjelenni öltözködést is beleértve, de ne vigye túlzásba mondjuk arckrémekkel vagy formára szedett szemöldökkel. Ne legyen fontos neki a rend, de legyen pár számára fontos szokása. Ne legyen semmiben szélsőséges. Ne legyen a motor vagy az autó vagy a bringa vagy a foci vagy a fogadás vagy a fotózás a hobbija.


Ne legyen szűz, legalább egy hosszabb és egy rövidebb kapcsata legyen korábbról. Intim részen 14-18cm méretei legyenek és többször kezdeményezze a szexet nálam, mint én nála. Ne legyenek merevedési problémai. Ne legyen tőle idegen az irányítás az ágyban, de ne tartsa megalázónak, ha ezt a szerepet èn venném át alkalmanként.


Ne tartsa cikinek a tömegközlekedést. Legyen véleménye a világ dolgairól, vagy törekedjen rá, hogy annyit tudjon, hogy véleményt alkothasson. Legyen legalább olyan tájékozott, mint én. Kopaszodhat, de ne tüsire nyírja a haját, hanem legalább 1 cmt hagyjon rá.


Ne legyen idegen számára a ház körüli barkácsolás és nyírja ki vagy távolítsa el a nagy rovarokat a házból. Végezzen házimunkát, de tőlem várja el a többet. Szeresse az állatokat, a macskát és a kutyát is.


Legyen legalább 42es lába és az enyémnél nagyobb keze. Ne legyen borostánál több/hosszabb szőr az arcán. Legyen sértődős, és ne féljen néha piszkálni. Legyen valamilyen taszító szokása, mint mondjuk a körömrágás vagy az orrtúrás. Legyen többé kevésbé egészséges, hetente max 2x sportoljon és ne tartson diétát. Ne legyen függő. Havonta 1x legyen max részeg, de minden héten ihat 3x alkoholt. Legalább ünnepeken igyon koccintásként alkoholt. Max alkalmi dohányos lehet. Max hetente találkozzon a haverjaival. Ne sajnálja a pénzt néha kényelemre/élvezetekre, de ne is szórja két kézzel ezekre.

Legyen természetes neki a hűség és az őszinteség, de szeressen néha játszmázni is.


Valamikor akarjon családot és gyerekeket. Az életét Magyarországon képzelje el.


Ház, autó, jogsi, magas beosztás, egyáltalán nem számít, a szülőkkel élés is rendben van, ha korábban élt már külön tőlük.


Ezeket a korábbi kapcsolataimból gyűjtöttem össze, nagyrészta felsoroltak miatt mentek tönkre.


Akire ráillik a felsorolás, annak nem muszáj írnia, csak jelezze, hogy léteznek ilyen emberek.


2017. jan. 10. 12:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden kétséget kizáróan létezik ilyen férfi valahol a világban. De mi lenne a kérdés lényege, értelme? Mit akarsz nyerni a válaszolból? Remélem, tudod, hogy hatalmas öngól ennyire szigorú és pontos feltételeket szabni. Egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy minden már eleve tökéletesen passzol, hanem attól, hogy aktívan jól alakítjátok ki és tartjátok fenn, megbeszélve és megoldva a felmerülő problémákat. Egy (kezdetben, látszólag) tökéletes társ nem garantálja a jó kapcsolatot, sajnos. Egyáltalán nem.


Rám amúgy nem illik pár dolog. Sosem játszmázom, kifejezetten kiszámítható vagyok. Nem vagyok sértődős és piszkálódós, méltatlannak tartom az ilyesmit. Utálom a ház körüli munkákat és nem tartanék semmilyen állatot. Viszont nagyon jól kommunikálok, kompromisszumkész vagyok és hatékony, proaktív vagyok a problémamegoldásban. Ilyesmiket is fel kéne venned a listára, több értelme lenne.

2017. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
9, ezen én is gondolkodtam. elég egyedi elvárás hogy legyen sértődős. én sem vagyok az, de akadnak ilyen pasik szóval nem kíván lehetetlent.
2017. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
A te kezed mekkora?
2017. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Van benne pár extra kívánság is.


Szórakoztat, ha a másik megsértődik és ki kell engesztelni. Klasszul feldobja a hétköznapokat, plusz sikerélményt ad, ha már megbékélt. Ugyanez visszafelé is vicces.


Szeretek kisebb lenni a másiknál, sajnos a kezem méretén nem tudok változtatni. Zavar, ha nálam kisebb a férfi keze, mondjuk akkor, ha kézenfogva sétálunk.

2017. jan. 10. 13:02
 15/38 anonim ***** válasza:
Rám rám illik a leírás sõtt van egy bónusz a csomagban... Különleges képességem van...bármikor kitudom úgy ejteni a mobiltelefonom a kezembõl,hogy az a gravitació hatásának engedve s a fizika törvényei meghazudtolásával képes legyen egy betontégla súlyával az orcámon landolni.
2017. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Lemértem, 18,5 centi hosszú a középső ujjamtól a tenyerem aljáig.
2017. jan. 10. 13:04
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
No komment. Sok sikert! Biztosan sok jelentkező lesz! ;)
2017. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból lemértem a kezem ahogy a kérdező. 19,5cm Yess! :)

Egyébként nincsenek nagy elvárásaid, de ez így együtt baromi sok. 1-1 pontos szinte mindenki el fog csúszni, és ha még találsz is ilyen férfit akkor sincs semmi garancia hogy ő neki pont te fogsz kelleni. Szerintem ne listában gondolkodj, inkább emberben.

2017. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Bennem ez szinte mind megvan, sőt bizonyos szempontból(pl. tanulmányok,jogsi,saját lakás,egzotikus nyaralások) túl is teljesítem, de tényleg. Viszont nem vagyok sértődős. Valamint soha nem volt még párkapcsolatom, mert egyszerűen nincs szerencsém a szerelemben, összejönni pedig csak olyannal fogok, akiért tényleg odavagyok.
2017. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Vannak benne furcsaságok, de ahhoz képest amilyen hosszan leírtad, gyakorlatilag egy tök átlagos pasit keresel. Az utcán találomra kiválasztok neked 10 pasit kb, a felére tuti illik ez a leírás, kisebb-nagyobb hiányosságokkal.
2017. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!