Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki úgy érzi ráillik a leírás?

Figyelt kérdés

Tetszen az arca és a hangja a mozdulatai, a beszédstílusa és az illata. Nyilván ez nem fejleszthető dolog.


Ne fogalmazzon túl választékosan, de azért használjon néha olyan szavakat, mint mondjuk triviális. Ritkán káromkodjon, akkor is igyekezzen visszafogni magát. Legyen legalább egy érettségije és mellé egy szakmája, vagy ez legyen folyamatban. Legyen 25-35 éves, átlagos testalkatú esetleg picit vékonyabb vagy picit testesebb vagy picit izmosabb. Legyen legalább 173 cm magas. Max közepesen szőrös legyen, tehát hát/váll legyen csak pihés. Ne legyen nagyon világos a szeme, a színe mindegy.


Legalább 150 nettót keressen, vagy legyen folyamatban a munkakeresése hasonló fizetésigénnyel. Ne utálja a munkáját, de ne is ez legyen élete célja a siker, csak annak egy része. Normál munkaidőben dolgozzon(vagy tanuljon).


Igyekezzen ápoltan megjelenni öltözködést is beleértve, de ne vigye túlzásba mondjuk arckrémekkel vagy formára szedett szemöldökkel. Ne legyen fontos neki a rend, de legyen pár számára fontos szokása. Ne legyen semmiben szélsőséges. Ne legyen a motor vagy az autó vagy a bringa vagy a foci vagy a fogadás vagy a fotózás a hobbija.


Ne legyen szűz, legalább egy hosszabb és egy rövidebb kapcsata legyen korábbról. Intim részen 14-18cm méretei legyenek és többször kezdeményezze a szexet nálam, mint én nála. Ne legyenek merevedési problémai. Ne legyen tőle idegen az irányítás az ágyban, de ne tartsa megalázónak, ha ezt a szerepet èn venném át alkalmanként.


Ne tartsa cikinek a tömegközlekedést. Legyen véleménye a világ dolgairól, vagy törekedjen rá, hogy annyit tudjon, hogy véleményt alkothasson. Legyen legalább olyan tájékozott, mint én. Kopaszodhat, de ne tüsire nyírja a haját, hanem legalább 1 cmt hagyjon rá.


Ne legyen idegen számára a ház körüli barkácsolás és nyírja ki vagy távolítsa el a nagy rovarokat a házból. Végezzen házimunkát, de tőlem várja el a többet. Szeresse az állatokat, a macskát és a kutyát is.


Legyen legalább 42es lába és az enyémnél nagyobb keze. Ne legyen borostánál több/hosszabb szőr az arcán. Legyen sértődős, és ne féljen néha piszkálni. Legyen valamilyen taszító szokása, mint mondjuk a körömrágás vagy az orrtúrás. Legyen többé kevésbé egészséges, hetente max 2x sportoljon és ne tartson diétát. Ne legyen függő. Havonta 1x legyen max részeg, de minden héten ihat 3x alkoholt. Legalább ünnepeken igyon koccintásként alkoholt. Max alkalmi dohányos lehet. Max hetente találkozzon a haverjaival. Ne sajnálja a pénzt néha kényelemre/élvezetekre, de ne is szórja két kézzel ezekre.

Legyen természetes neki a hűség és az őszinteség, de szeressen néha játszmázni is.


Valamikor akarjon családot és gyerekeket. Az életét Magyarországon képzelje el.


Ház, autó, jogsi, magas beosztás, egyáltalán nem számít, a szülőkkel élés is rendben van, ha korábban élt már külön tőlük.


Ezeket a korábbi kapcsolataimból gyűjtöttem össze, nagyrészta felsoroltak miatt mentek tönkre.


Akire ráillik a felsorolás, annak nem muszáj írnia, csak jelezze, hogy léteznek ilyen emberek.


2017. jan. 10. 12:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
28%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kamu
2017. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
72%
Éééééééés egy újabb provokáció... Jaj, olyan kis vicces vagy, a férfi legyen őszinte, de játszmázzon is, ne legyen túl választékos, de az is legyen, pont mint a mesebeli királykisasszony, aki hozott is ajándékot, meg nem is. Még ha meg is felelnék az elvárásaid tömkelegének, akkor is messze elkerülnélek, nekem nem kellene ilyen nő, aki ennyi elvárást támaszt, és egy bevásárlólistának akarja megfeleltetni az egyes embereket. Az egyébként jó pont, ha megemlítem, hogy "empiriokriticizmus"? Csak mert úgy eszembe jutott fontoskodásképpen.
2017. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
47%
"Álmodj, királylány" avagy Hogyan alkossunk egymásnak is ellentmondó elvárásokat.
2017. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Eleg fura elvarasok. Nekem pl orrturos (legalabbis nem kotnem ki elvarasnak, hogy lehetoleg legyen valami undorito tulajdonsaga), tolem tobb hazimunkat elvaro ferfi nem kene, de te tudod.
2017. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
57%
Bepattintanám neked a dákót.
2017. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

:D Komolyan mondom 3 percet megért eme kérdése és a válaszok elolvasása. Ritkán nevetek annyira, hogy könnyeznék!!


Kérdező, vagy nagyon magányos vagy, vagy sokat csalódtál, de ilyen szempontok alapján, amiket felsoroltál, 100% hogy nem szerelmet fogsz találni magad mellé.


Azt hiszed, majd ha megismerkedsz valakivel és szimpatikus lesz neked, ezt a listát szépen pipálgatod kifele, de ha netán elbukik egyen akkor kuka az egész ismerkedés?

Nem voltál még szerelmes? Volt már kapcsolatod?

Szerintem ha lett volna, nem listák alapján keresnél embert, ja boccsá, nem keresel, csak érdeklődsz...a gyakorin...jah.


Biztos van ilyen, persze, hogy van. Igaz, hogy semmi garancia rá hogy te is szimpatikus leszel neki, ha rátalálsz, de persze, rakd csak össze a fejedben mit is szeretnél, mert 20 év múlva már biztosan lehet vásárolni robotokat, amikbe ezeket szépen beletáplálod és tádáám...Egy picit kell még csak várnod.

2017. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Ami nem:

-idősebb vagyok.

-fogalmam sincs hány cm a farkam

-használok arckrémet

-véleményen gyakran pro-kontra

-állatokat nem szeretem

-egyre kevésbé vagyok sértődős

-hűséget nyíltan megbeszéljük, nem vagyok 100% monogám, de közel

2017. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
73%

Jesszus, te se futsz százon :D Egy része tök oké, de mi az, hogy ne legyen xy dolog a hobbija, meg hogy legyen 42-es lába, meg hasonló borzalmak? Ezeknek mi köze egy kapcsolathoz?

Ráadásul sértődés, játszmázás, plusz ide megmondom, hogy egy sárkány vagy....... nem jósolok neked boldog, kiegyensúlyozott, hosszú kapcsolato(ka)t......

2017. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ha megadod a számod, én felhívlak, és belebúgom, hogy "Love me tender...".
2017. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Ahogy szokott itt is bebizonyosodik, hogy a nőket valóban a férfiak belső értékei érdeklik. Ja nem. Még a kéz meg a lábfej mérete is meg van adva. Szőrzet mennyiség, farokméret. A testmagassaág még úgy ahogy oké, de ezek pff.

Egyébként egész jól illik rám ez a leírás, de sajnos nem felelnék meg, mivel az életem a foci. 5 éve játszom a Bundesligában és volt két évem a Premier League-ben is. Sajnálom, hogy nem passzolnánk. Na jó, ez csak tréfa volt.

2017. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!