Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A dolgozó, átlagos kisember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dolgozó, átlagos kisember esélyét az ismerkedésben az újgazdag vállalkozóréteg tette tönkre és a média?

Figyelt kérdés

Több év alatt szinte mindegyik társkereső oldalon voltam.

Átlagos, de inkább jóképű pasi vagyok, átlagos raktári melóval.

Ebből következik, átlagos életkörülményekkel, és fizetéssel.

Akármelyik oldalon írtam lányoknak, a végén már nem is néztem hogy néz ki, csak lány/nő legyen, mindegyik vagy az elején vagy pár randi után kimutatta, hogy igenis, neki fontos az anyagi jólét.

Még olyan nők is, akik takarítóként dolgoztak, egyszerűen nem hiszem el.

Ebből ki lehet találni, nem sok sikerem volt ezeken az oldalakon.

Ellenben van egy gyerekkori ismerősöm, nagyon teli van, de sajnos az arca ronda.

Nos ez nem érdekli a lányokat, azt mesélte ezeken az oldalakon annyi sikere volt, hogy előfordult, direkt letörölte magát az egyik oldalról, mert csak szüntelen írták neki a leveleket.

Én meg egy normális, átlagos, rendezett férfiként szinte mindig csak elutasítást kaptam.

Elég aggasztó ez, de másnak is van hasonló élménye ezekkel a társkereső oldalakkal?



2017. jan. 18. 16:15
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
De fontos, csak az egyik része párkapcsolatban van, a másikat meg nem találod!
2017. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, hogy unalmas vagy.

Lehet, hogy riasztó a személyiséged.

Lehet, hogy negatív a kisugárzásod.


A gyerekkori ismerősöd meg lehet, hogy nem túl előnyös külsejű, de jó a dumája, humoros, közvetlen, érdeklődő, meg úgy általában minden másból pozitívumokat képvisel.

Azért is nehéz elhinni, hogy az anyagi különbségek miatt van nagyobb sikere a nőknél, mert egy társkeresőn nem igazán látszik elsőre a másik anyagi helyzete (az egy dolog, ha valaki BMW-vel pózol, de arról többnyire ki szokott derülni, hogy nem a sajátja. :) A nyaralós képekről meg, hogy életében egyszer eljutott valamilyen egzotikus helyre, de amúgy a villanyszámlát sem tudja befizetni... szóval ilyesmire nem adunk.)

2017. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Pedig van munkahelyem, magam tartom el, igaz nincs kocsim, meg házam, medencével.

egyszerű, szerény életem van, amit egy munkás megengedhet magának.

Hiába tanulok nyelveket, ezt is felhoztam az ismerkedésnél, hogy tanulok is szabadidőmben, csak hümmögtek hogy az jó, és ennyi.

Mintha ott sem lettek volna.

Pedig érdekes ember vagyok, járok túrázni, sportolni, kirándulni is szoktam, nem iszom, nem dohányzom.

És mégis, én ezek szerint nem jövök be a nőknek társkeresőn.

2017. jan. 18. 16:44
 14/50 anonim ***** válasza:
85%

5-ös vagyok.

Írj már konkrét példát, hogy mutatta ki, hogy fontos az anyagi jólét!

Mert itt gyakorin már sok pasinak az is ide tartozik, ha megkérdezi a csaj, hogy mit dolgozik!

Kicsit bővebben kifejtenéd?

Akkor talán még hihetőbb is lenne.


Az átlagos vállalkozói réteg ugyanolyan kisember, mint te, havi 150 ezres nettó nyereséggel. Miben akadályoz meg téged a szobafestő Jóska?

Az újgazdag igencsak tehetős vállalkozó ritka, mint a fehér holló. De azt se hiszem, hogy Tinderen meg badoon kénytelen csajozni. Elvégre minden nő pénzre megy, elég ha a szuper sportkocsijából kiszól, hogy "szasz, cica, van gazdád?"

Tízezer nőből egynek jut, a többi 9999 pedig inkább szingli marad. Ó, hát hogyne!


Nézzük a médiát: pontosítsd, kérlek, hogy a Kismama magazin rendszeres megjelenése milyen módon korlátozott az ismerkedésben! Ugyanis nem minden nő csüng a hulladék tévéműsorokon, a média pedig elég tág fogalom.

Normális pasinál már az kizáró ok, ha a csaj fel tudja sorolni az Éjjel-nappal BuTapest szereplőket. ;)

Nem várja meg, amíg kiderül, hogy anyagias IS.


De még mindig nincs konkrét példa, hogy ez az anyagiasság hogy derül ki, mit mondtak, mit tettek, stb. Csak ugye elhisszük bemondásra, hogy nem azért hajtották el a csajok, mert bunkón nyomultál.


Na szóval, kezdjük elölről: tessék kiírni egy normális kérdést! Ez ugyanis nem kérdés, csak egy szokásos rosszindulatú általánosítás, ami alatt csoportosan lehet szidni a nőket, meg csodálkozni, hogy nem kellettek a kutyának se.

2017. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Én egy rossz szót nem írtam a nőkről, aki csúnyán beszél, és rosszakat feltételez, az egyedül te vagy.

Más sem írt itt semmi rosszat.

Nézd, ha neked is van kellemetlen élményed a társkereső oldalakon nyugodtan írd ki, ha meglátom, válaszolok is.

De én itt a kérdésemre szeretnék választ kapni.

A stílusod meg nem tetszik, mert arrogáns vagy és kihaénnem stílusú, aki mindenkinél jobban akar tudni mindent.

2017. jan. 18. 16:51
 16/50 anonim ***** válasza:
86%
Már 5 milliárdszor meg lett válaszolva, amit te 5 milliárd egyedszerre is felteszel, csak más formában!
2017. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
89%

# 15: Pedig igaza van a 14. válaszadónak abban, hogy te kipécéztél egy lehetséges indokot a több ezer közül, hogy miért vagy sikertelen a nőknél.

Furcsamód, amikor a sikertelen férfiak indokot keresnek, akkor mindig valamilyen külső tényezőre fogják a sikertelenségüket: a nők felszínesek, a nők anyagiasak, a nők csak a kigyúrt pasikra buknak, stb.


Én évekig ismerkedtem társkeresőn és 10-ből 9 esetben azért utasítottam el valakit, mert a személyisége nem felelt meg az elképzeléseimnek, nem találtam elég érdekesnek, intelligensnek, stb.

Pláne társkeresőn, ahol mindenkinél van egy fokkal jobb, tehát miközben te írsz a nőnek, közben három másik férfi is ír, akiket valószínűleg érdemesebbnek talál az ismerkedésre.

2017. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
89%

Cicabogár, olvasd el a saját kérdésedet! Leírtam, miért nem tehet a te nyomorodról a média és a vállalkozói réteg!

Azon kívül, hogy közük sincs az online társkereséshez.


Azt még mindig nem tudni, hogy mi a konkrét bajod.

A nőknek fontos az anyagi jólét. OK. És?

Boldog lennél, ha az utcán csövezne?

Vagy arra kért az első randin, hogy vegyél neki villát Budán?

Elvárta a céda, hogy ha te hívtad meg egy kávéra, akkor te fizess?

Esetleg nem volt hajlandó egy szál hátizsákkal és egy gitárral bejárni veled Európát?

Vagy csak simán minden reggel felkel, dolgozik, és kifizeti a számlákat, hogy alap életszínvonalat tudjon fenntartani?


Legalább írj egy sorszámot, ha eltaláltam!

2017. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
59%
Én pont azt tapasztalom hogy a lányokat rohadtul nem érdekli a pénz és leállnak bárkivel, inkább a külső érdekli őket, amelyik lányt a pénz érdekli az általába pros tituált vagy kr va vagy ő is olyan anyagiak közt él szülei miatt, hogy elvárhatja, vagy ő maga keres sokat, és nem akar eltartani egy lepukkadt vkit.
2017. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

"Azon kívül, hogy közük sincs az online társkereséshez."

De sok közük van, tündérbogár.

A média átmosta a sok fiatal agyát, hogy fontos a buli, piálás, cigi, legyél divatos,ez megy majdnem minden műsorban.

plussz a fiatalok a sok zenei csatornán, aminek a nézőközönsége főleg tini lányok, akik később majd szintén ismerkedni akarnak a társkeresőkön, azok egy olyan idilli képet látnak, hogy autó, ház, meg minden jó, legyen egy férfinek, attól férfi.

Majdnem minden klippben ez megy.

Akkor írnék a vállalkozókról.

Sok osztálytársammal tartom a kapcsolatot, sűrűn találkozok velük, főleg hétvégente.

Ők is fenn vannak ilyen oldalakon.

Némelyiknek elég jó kosija és megélhetése van(szülei miatt), saját lakás, német luxus kocsi, és ők mesélték el hogy nekik a társkeresés miből áll.

megmutatták a profiljukat, és kinn volt ilyen nyaralós meg autós kép.

Sokszor cserélgetik a barátnőiket.

De mikor rám kerül a sor, hiába mondom hogy fenn vagyok egy csomó oldalon,mivel egy átlagos pasi vagyok, nem figyelnek fel rám, aki meg mégis eljön randizni, annak előbb vagy utóbb úgy is fenn akad a társkereső szűrőjén egy jobb módú pasi, és majd inkább azzal jön össze.

2017. jan. 18. 17:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!