Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A dolgozó, átlagos kisember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dolgozó, átlagos kisember esélyét az ismerkedésben az újgazdag vállalkozóréteg tette tönkre és a média?

Figyelt kérdés

Több év alatt szinte mindegyik társkereső oldalon voltam.

Átlagos, de inkább jóképű pasi vagyok, átlagos raktári melóval.

Ebből következik, átlagos életkörülményekkel, és fizetéssel.

Akármelyik oldalon írtam lányoknak, a végén már nem is néztem hogy néz ki, csak lány/nő legyen, mindegyik vagy az elején vagy pár randi után kimutatta, hogy igenis, neki fontos az anyagi jólét.

Még olyan nők is, akik takarítóként dolgoztak, egyszerűen nem hiszem el.

Ebből ki lehet találni, nem sok sikerem volt ezeken az oldalakon.

Ellenben van egy gyerekkori ismerősöm, nagyon teli van, de sajnos az arca ronda.

Nos ez nem érdekli a lányokat, azt mesélte ezeken az oldalakon annyi sikere volt, hogy előfordult, direkt letörölte magát az egyik oldalról, mert csak szüntelen írták neki a leveleket.

Én meg egy normális, átlagos, rendezett férfiként szinte mindig csak elutasítást kaptam.

Elég aggasztó ez, de másnak is van hasonló élménye ezekkel a társkereső oldalakkal?



2017. jan. 18. 16:15
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas nap mint nap ez a trottyos trollkodás.
2017. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
86%

Tessék legyél vàllalkozó,legyen normàlis szakmàd.

Csak magadnak köszönheted.

Attól függ milyen csaj kell,keres egy elhízott nem vonzó csajt annak mindegy mert nincsenek lehetõségei.

2017. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
19%

A nők legnagyobb értéke a külsejükben rejlik, ha le akarod adni a szintet, ne a takarító szebb csajoknak írj, hanem a nem szépeknek.


Lehet, hogy én élek másik világban, de a raktárosok azok egy szinttel vannak fentebb, mint a gyártósoron lévők. Felettük van egy csomó szakmunkás, művész, irodista, vállalkozó, értelmiségi, és a felsővezetők/cégtulajok.


Szerintem egy raktáros alatt az érettségi nélküliek, a segélyből élők, gyárimunkások, árufeltöltők, takarítók, háztartásbeliek, konyhai kisegítők meg hasonlók vannak. kb egyszinten van a bolti eladóval, de az is inkább felette van.


Nyilván kicsit többen vannak alattad, ha raktárvezető vagy, de mivel nem így írtad, induljunk ki egy raktárosból.


Az én sorrenden alapján is úgy gondolod, hogy leadtad a szintet munkafronton?


Ha pedig ezeket a munkákat külföldön végzed, magasabb szintűek. Tehát akkor, ha a lány Ausztriában szobalány, akkor bőven feletted van a "munkájának értéke".


Szerintem a kevésbé szép csajokra írj, lehetőleg diploma vagy szakmanélküliekre.

2017. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
90%

Na figyu. Én nem nézek tévét, nem olvasok bulvársajtót, úgyhogy rám igazán nem lehet azt mondani, hogy a média hatással lenne rám. Nekem az itteni előadásodból az jött le, hogy

-Nincs reális énképed, önismereted.

-Csak azt hallod meg, amit szeretnél, az érvekre nem reagálsz.

-Fel sem merül benned, hogy esetleg magadban is kereshetnéd a kudarc okát, és bizonyos dolgokon változtathatnál, fejlődhetnél...


Na ezek azok, amik nálam kizáró okok. Olyan társat választottam, aki egyébként sok mindenben azonos "szinten" van veled: átlagosan jóképű, átlagos jövedelmű, nincs lakása, autója, a hobbijai ugyanazok, mint neked.

Viszont a felsorolt dolgokban pont ellentétes, mint amiket te tanúsítasz. Nem tudom, érted-e, hogy mire próbálok célozni...

2017. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
64%

"tényleg nem fontos valakinek a szerelem és az érzések"

Nos, lehet, hogy fontos, de irányodban ezt nem tudja érzeni. Ez nem úgy működik, hogy te kedvesen rá írsz, egy átlagos csajra és ha nem jössz be neki, inkább mással jön össze, akkor biztosan az illető gazdag vállalkozó és a lánynak nem fontosak az érzelmek. Lehet, hogy igazad van, de lehet hogy az illető másnál találta meg azt a vonzalmat.


Honnan tudod, hogy pénzesebb pasival jön össze utánad, nyomon követed miután nemet mondott neked?


Ha a pénzesebb vállalkozó haverjaid cserélgetik a nőiket, akkor te is tudod hogy azok milyen nők. De neked ugye olyan kell, akinek az érzelmek fontosak. Csúnyácskább, dundi lányoknál próbálkoztál már vagy az ő érzelmeik nem számítanak?


tudod, az alacsony férfiak a magasságukra fogják. A nyeglék a külsejükre, hogy nem tudnak izmot építeni. A szegények a pénz hiányára. Valójában ezek a pasik felszínesek, felszínesen keresnek lányt és minden elutasítást a saját hibájuk megerősítésének látnak.


Én mindig első körben személyiség alapján kerestem és utasítottam el embereket. és szerintem ezzel az emberek többsége így van. a normális emberek többsége.

2017. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
38%

"Ja, így nézve a média a hibás, mert ezek szerint neked is a 16-20 éves, feszes testű insta pitsák kellenek, akik csücsörítenek a mellük fölött. "


Mert aszitted, hogy csak ezek a ribik. Én ismerek egy szemüveges 160 centis kiscsajt, aki konkrétan ugy öltözik mint egy könyvtéros, és orba szájba volt már kefélve, volt házas ember szeretője, meg dugott a tanárával is..ilyenek. Mindezek mellett kikötése, hogy minimum középosztálybeli legyen az a pali, aki ki akar kezdeni vele. Tudom hogfy itt divat anyázni azokat a srácokat, akik valóban nyitott szemmel járnak, és próbálnak ismerkedni, de fel kellene már fogni, hogy ezekkel a példákkal találkoznak. Ez nem fantázia, meg kitaláció. A szomorú valóság. Mondom ezt számos barátnő, és egy 10 éves kapcsolattal a hátam mögött. Egészen egyszerüen közröhej, ami a társkeresés, meg ismerkedés cimszóval fut a világban. Könnyü egyébként az okát is felfedezni. Manapság 1 másodperc alatt ráíehatsz közösségi oldalakon bárkire, aki neked kicsit is tetszik. Akkora a választék, és annyi a lehetőség, hogy a nők joggal gondolhatják, hogy nem állnak le a targoncás józsival, amikor a kisvállalkozó danigyerek is már két üzenetet küldött, lehet lesz belőle valami...Szóval le kellene már végre állni a fikázódással csajok.

2017. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

36-os válaszíró!35%-os


Amit írtál teljesen úgy gondolom én is, látszik hogy egy férfi írta, aki már járt több társkereső oldalon is, és pont azokra a hibákra világítottál rá, amiket kérdeztem és írtam én is.

Amúgy meg a kérdésre majdnem csak nők válaszoltak, ezért is volt érdekes a válaszokban lévő tartalom.

2017. jan. 18. 21:20
 38/50 anonim ***** válasza:
37%
Annyit helyesbítek, hogy nem jártam társkeresőn, egy csajt kivéve az összes barátnőm IRL ismertem meg. Az egy online ismeretségem (nem társkereső) viszont brutális pofára esés volt. Azóta sem hiszem el, hogy ember képes annyit hazudni folyekonyan, mint az a csaj. Ezért is javaslom neked azt, hogy hagyj fel az online témákkal, majdnem biztos, hogy át leszel verve.
2017. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
71%

Bizony, nem érted, a nőknek miért nem kellesz, ezért egy hasonszőrű lúzerre hallgass.


Férfi logika.

2017. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
29%
39, igen, a tapasztalatokból levont következtetés valóban férfilogika. A projekció, meg az ábrándos fantáziálgatásokból levont pedig a női.
2017. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!