Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A dolgozó, átlagos kisember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dolgozó, átlagos kisember esélyét az ismerkedésben az újgazdag vállalkozóréteg tette tönkre és a média?

Figyelt kérdés

Több év alatt szinte mindegyik társkereső oldalon voltam.

Átlagos, de inkább jóképű pasi vagyok, átlagos raktári melóval.

Ebből következik, átlagos életkörülményekkel, és fizetéssel.

Akármelyik oldalon írtam lányoknak, a végén már nem is néztem hogy néz ki, csak lány/nő legyen, mindegyik vagy az elején vagy pár randi után kimutatta, hogy igenis, neki fontos az anyagi jólét.

Még olyan nők is, akik takarítóként dolgoztak, egyszerűen nem hiszem el.

Ebből ki lehet találni, nem sok sikerem volt ezeken az oldalakon.

Ellenben van egy gyerekkori ismerősöm, nagyon teli van, de sajnos az arca ronda.

Nos ez nem érdekli a lányokat, azt mesélte ezeken az oldalakon annyi sikere volt, hogy előfordult, direkt letörölte magát az egyik oldalról, mert csak szüntelen írták neki a leveleket.

Én meg egy normális, átlagos, rendezett férfiként szinte mindig csak elutasítást kaptam.

Elég aggasztó ez, de másnak is van hasonló élménye ezekkel a társkereső oldalakkal?



2017. jan. 18. 16:15
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
81%
Nem kötelező melózni te gyökér, ha több pénzt akarsz tegyél érte és csinálj te is vállalkozást aztán majd rájössz, hogy nem olyan könnyű is az.
2017. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjuk már ezt, a külső és a képek számítanak, a pénz az csak egy ri banc csücsörítős rétegnek fontos, a külső az mindegyiknek, mellesleg szerinted aki gazdag majd rászórja a pénzét egy kr vára? Vagy egy takarítónőre? Mellesleg az ország kb 5%-a él úgy maximum hogy 300ezernél többet keressen, de Pesten annyi pénz lazán elmegy havonta, mellesleg a lányok is tudják akármilyen szegény vagy, kimentek külföldre és máris nincs anyagi probléma...
2017. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy a gazdag pasik "átlag" társkeresőn vannak. Vagy megint tisztázni kéne, ki a gazdag, mert szerintem Mark Cuban nem volt fenn soha okcupid-on.
2017. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
92%

# 20: Te most párkapcsolatra vágysz, vagy prostizni szeretnél? Ugye tudod, hogy azok a nők, akik kimondottan a jómódú pasikra buknak, nem a lelkük szépségéért szeretik őket...

De megnyugtatlak, a hétköznapi nők nagy többsége nem ilyen. Az én környezetemben legalábbis teljesen átlagos egzisztenciájú nők keresik teljesen átlagos egzisztenciájú férfiak társaságát és alkotnak később egy párt.

Egyetlen olyan barátnőm van, akinél anyagilag magasan van a léc, de ő maga is jómódú, 18. születésnapjára új autót, diplomaosztóra pedig a Várnegyedben lakást kapott. Megszokott egy életszínvonalat, amiből nem szeretne párkapcsolatban sem engedni. Viszont az ismerősi körömben ő számít kivételnek.

2017. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

Hát sok érdekes válasz jött, elolvastam mindet.

Ha valakinek van még erről véleménye, majd ír, mert kíváncsi vagyok.

Esetleg ha van olyan sorstársam(férfi), aki szintén ilyen sikertelen volt a társkeresőkön, az is írhatna, hogy neki milyen élményei voltak ezeken az oldalakon.

2017. jan. 18. 17:22
 26/50 anonim ***** válasza:
88%

Arra nem gondolsz,h ha a no kicsit csinos,diplomaja van,lakasa es kocsija van es egy kozepes szintu munkaja/cege,akkor nem erez magahoz egyszinten?

Ugyis kisebbsegi erzesed lenne az ilyen mellett.


A vallalkozokst hibaztatod? Azert,mert vallalkozo kedvu es bejott a szsmitasa? Mert meresz es onallo? Egy vallalkozo sokkal tobbet dolgozik egy alkalmazottnal sokszor es sokat idegeskedik. Ezt irigyled toluk? Te is lehetsz barmikor vallalkozo.

2017. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
86%

20: Ja, így nézve a média a hibás, mert ezek szerint neked is a 16-20 éves, feszes testű insta pitsák kellenek, akik csücsörítenek a mellük fölött.

Kicsit átmosta az agyad a média. ;)


Aztán meg jössz ide panaszkodni, hogy kiderült a ribikről, hogy ribik.

Vicces.

2017. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
83%
Persze, mindig valaki más a hibás. Tök véletlen, hogy szinte minden dolgozó, átlagos kisembernek van párja.
2017. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

"Ja, így nézve a média a hibás, mert ezek szerint neked is a 16-20 éves, feszes testű insta pitsák kellenek, akik csücsörítenek a mellük fölött.

Kicsit átmosta az agyad a média. ;) "


79%os!

Nem tudsz szöveget értelmezni.

Világosan leírtam, hogy egyszerű nőknek írtam, pl takarítóknak.

nem csücsörítő csajoknak.

De a média hatást azért írtam, mert még ezek az egyszerű foglalkozású emberek(lányok) is úgy gondolkodnak, amit ezek a médiaműsorok közvetítenek.

na remélem így már megérted:)

2017. jan. 18. 17:46
 30/50 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván mindenki agymosott, csak te vagy normális.
2017. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!