Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha napi 8 órát dolgozik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha napi 8 órát dolgozik az ember, hogy ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Ha el is kezdek beszélni egy lánnyal, nem lesz belőle semmi, mert főleg az elején szinte folyamatosan beszélgetnének, én meg nem érek rá.
2017. jan. 22. 01:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem érsz rá, akkor minden neked barátnő? Mi 12-ben dolgozunk és tudtunk ismerkedni a párommal. Biztos zsenik vagyunk.
2017. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyanokkal ismerkedj, akik megértik, hogy nem tudsz folyamatosan beszélgetni.


Pl. nekem is tilos a net a munkahelyemen, nem tudnék írogatni álló nap, akármilyen szerelmes is lennék.


Akit zavar, hogy dolgozol, és utána még pihennél is, így nem érsz rá folyamatosan, azzal valószínűleg nem egymást keresitek.

2017. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ha csak napi 8 óra munka mellett nem tudod megoldani, akkor komoly problémák vannak a szervező készségeddel. Nekem 8 óra munka + egyetem + 5-7 edzés/ hét mellett van időm kapcsolatra. Azért, mert van facebook, nem kell egész nap beszélni. Hamar megunjátok egymást úgy.
2017. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ez a munka sok mindent elkúr. Eleve a nyolc óra az közlekedési idővel ebéd szünettel, reggeli esti tevékenységekkel együtt, inkább 12. És akkor maradt minden másra 4 óra sacc. Ha valakinek nem rendezett anyagilag az élete és még ezer rohanás van mindenfelé, akkor még az is lejön. Meg az is számít milyen a munka, hogy úgy jön onnan el, hogy kivan csinálva mert levennak folyamatosan maradva, vagy pedig szépen levan zárva minden azon a ponton. És valahogy az érzelmeit is lenyírja az embernek ez az egész meló. Szóval nem csak az idő nem olyan, hanem ő maga sem az a minőség, ami amúgy lenne. Ez jól érződik, amikor elmegy az ember egy két hét szabira. Ott veszi észre, hogy amúgy csak kimerült árnyéka önmagának. És legyél így szerelmes. Szeressen beléd valaki. Kész csoda, amikor megtörténik.
2017. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én is azt látom mindenfelé hogy csak a munkanélkülieknek van csajuk. Aki dolgozik 8 -12- 16 órákat az mind szingli ..Ja mégsem.
2017. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Én 12 órákat dolgozok, 4-5 alkalommal edzek, mellette sulizok, háztartást vezetek.. Nem mondom, hogy könnyű, de simán össze lehet hozni, én 12 óra munka után is randizok a párommal, elmegyünk moziba vagy bárhova, ahova kedvünk van, persze fáradt az ember, de együtt vagy a másikkal, valahogy még ez is más, elmúlik.. :)


24N

2017. jan. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A barátom 7:00-tól 16:00-ig dolgozik papíron, de 6 előtt nem igazán szokott hazaérni, plusz szombaton 7-től délig is dolgozik majdnem minden hétvégén. Valahogy mégis összejöttünk, biztos varázsló :D

Manapság már csak a munkanélküliek tudnak ismerkedni, igazad is van.

2017. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Cinnamon, te egy másik kérdésnél írtad le, hogy gyakorlatilag semmit nem csinálsz a munkahelyeden, úgy könnyű...
2017. febr. 1. 22:28
 19/32 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Én örültem, ha havi 250 órát kellett csak dolgozni. Azért akkor is volt kocsmázás, bulizás, csajozás és sport is. Jó, alvás csak imitt-amott volt.
2017. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Most epp, de amikor a baratomat megismertem en 10 orat dolgoztam, o meg kb 14-et szakacskent, ossze-vissza. Erdekes, megis sikerult osszejonnunk :D
2017. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!