Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha napi 8 órát dolgozik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha napi 8 órát dolgozik az ember, hogy ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Ha el is kezdek beszélni egy lánnyal, nem lesz belőle semmi, mert főleg az elején szinte folyamatosan beszélgetnének, én meg nem érek rá.
2017. jan. 22. 01:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Úgy,ahogy én a hétfőtől-vasárnapig tartó melóba 21 évesen képes vagyok erre... 3 helyen dolgozom, még is van erre is időm.. és nem 8 órát dolgozok egy nap :)
2017. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Furcsa nem furcsa, nekem is ez volt a problémám.


Nem is a 8 óra munkával van a baj, nekem is 8 és fél. Ha vége a műszaknak hazafelé millió helyen meg kell állni , hogy legyen mit főzni . El kell intézni ezt azt és elmegy az idő. Ha végre haza érek akkor újabb teendőkön kell túl lenni .

Ez mind természetes, de ha egyedül van az ember és kezd kétségbe esni, belefásul akkor tesz fel ilyen kérdéseket.


Nekem szerencsére sikerült ismerkednem mindezek mellett. Itt kezdődtek az újabb megoldandó kihívások.

Ha én 3 műszakban dolgozom, ő 12 órában tolja akkor mikor tudunk találkozni.

Ismerkedés után hamar eljön az a pillanat amikor személyesen akarjuk látni egymást, ha az jól sikerül akkor persze gyakran, de ha ez csak 2-3 hetente sikerül és akkor is csak pár órára, hiába lenne egyikünknek szabad az egész napja akkor ez igen kellemetlen.

Persze ha már összecuccol a pár akkor is rossz ez, de már könnyebben kezelhető, csak valahogy eddig el is kell jutni .

Kérdező, kezd el okosan beosztani az időd, tervezz előre belekalkulálva a pihenésed is , mindent.


Hidd el idővel menni fog. :)

2017. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Akik munka mellett tudnak ismerkedni, mondják már el, hogy hol és hogy. Interneten?

A 8 óra nálam úgy van, hogy kb. 1-1 óra a be- és hazaút, forgalomtól függően, meg amíg elkészülök itthon, szóval 11 órán biztos elmegy az egésszel. Utána örülök, ha egy séta, úszás vagy kondi belefér

Buliba max. szombaton tudnék menni, de hétvégén inkább kialszom magamat.

2017. febr. 1. 23:28
 24/32 anonim ***** válasza:

#23

Engem pl a barátom haveri körben ismert meg (napi MINIMUM 9 óra munka mellett), meg az összes létező ismerősöm hasonlóan szerzett kapcsolatot.

2017. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

22-es újra.


Egy darabig elmentem bulikba, kicsit feltérképeztem a környéket.

De mivel itt nőttem fel és ide jöttem vissza sok év után , sajna ugyan azok az arcok , csak lepukkantak.

A tipikus több kilincset fogott lányokról nem beszélve.


velem egy kisebb csoda történt. Amolyan pihentető mellékesként facebook-on léptem be millió és egy ismerkedős csoportba.

De ami ott megy, ne tudd meg.. azaz tudd meg !

Kitesz egy csaj egy képet , kap rá 200 like-ot, 30 kommentet arról.

Ha ugyan ezt egy pasi megteszi akkor csend és hulla szag.


Na én ezt tettem szóvá, hogy egy egy mondatos kiírás és egy kép még semmi a lányoktól, csak egy kis ego emelgetés a sok nyálcsorgató barom jóvoltából.

amikor meg egy férfi ír ki anyit, hogy " lányok ismi ? " na attól is rosszul lettem.

Szánalom az egész.


Szóval mint írtam ezt tettem szóvá szókimondóan , amire viszont az " alvó " tagoktól jöttek zömmel a privát üzenetek. Közülük került ki a most alakulóban lévő kapcsolatom. :)


A lehetőség mindenhol ott van , csak meg kell találni , jah és házi nyúlra ne lőj.

2017. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

A kozelben dolgoztunk egymashoz es csak latasbol ismertuk egymast. Nem a neten ismerkedtunk, de ott dumaltunk eloszor, de osszesen csak par mondatot, megdumaltuk, hogy masnap osszefutunk este, miutan vegeztem munkaban. Eleg gyakran este 10 korul randiztunk csak :D De volt reggel munka elott is kavezas. Valahogy nem tunt neheznek.

Ja, amugy miert kene millio helyen megallni hazafele munka utan? Ha kajat kell vennem az maximum +15 perc a hazauthoz, bemegyek az otthonunkhoz legkozelebbi sparba es megveszem ami kell.

2017. febr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Fura. Mi mindketten tanultunk mikor összejöttünk, mellette dolgoztunk, mégis sikerült. A férjem nappalin jàrt suliba, mellette diàkmunkàzott én hétköznap rendesen napi 8 óràban dolgoztam, mellette estin suliba jàrtam péntek este és szombaton a fél napot. Elég nehéz volt (jog) . Mégis volt rà időm hogy ismerkedjek, majd össze is jöttünk, és volt időm a kapcsolatra.

Internetes tàrskeresőn ismerkedtünk meg.

Azóta összehàzasodtunk, màshol de ugyanúgy 8 óràt dolgozom, plusz a hàzimunka egy része. A férjem 10-12 óràzik plusz a hàzimunka egy része. Mégis van időnk egymàsra. Csak akarni kell.

2017. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Anyagi helyzet is sokat számít itt mennyire nehéz, még az is, hogy milyen a munka, mennyire szív le, mennyire stresszes. De nem könnyű az biztos.
2017. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Messze a budapesti átlag felett keresek, ezzel nincs gond. Viszont elég komoly szellemi munkáról van szó, nagyon lefáraszt.
2017. febr. 2. 15:33
 30/32 anonim ***** válasza:
Munkahelyen ismerkedtünk meg :D :D
2017. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!