Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon az adatlapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon az adatlapomra a bemutatkozáshoz kiírtam, hogy egyedül nevelem a gyerekemet. Nem tobzódnak a jelentkezők, ez lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Csinos nő vagyok, az életben nem szokott probléma lenni, csak már pár éve nem mozgok olyan körökben ahol új embereket ismerhetek meg. Azért írtam oda mert külön nem volt ilyen kérdés,és nem akarok zsákbamacskát árulni.

2017. jan. 27. 17:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Még egy ötletem van, ha a megjelenésben biztos vagy. Milyen társkeresőre regisztráltál? Tudnak neked írni mások?


Én a helyedben ennek is utánanéznék, és akár rááldoznám a párszáz vagy ezer forintot.

2017. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Rááldoztam. :-)Jó, lehet, hogy nem kéne paráznom, még csak két napja jelentkeztem fel, csak itt mindenki azt mondja hogy a nők naponta kapnak száz leveleket, és aggódtam, hogy én még egyet sem. Kezdeményezni két okból nem merek, az egyik, hogy régimódi vagyok és nem akarom, hogy egy férfi nyomulósnak nézzen, a másik megint a gyerekem. Nem akarok kétségbeesettnek tűnni, mert nem vagyok az,inkább maradok egyedül mint hogy csak úgy legyen akárki...
2017. jan. 27. 19:47
 13/22 anonim ***** válasza:
8%
ti nagyon magabiztosak vagytok:....a fiatalok csak szexet akarnak szal ők kilőve gondolod...és valóban nyilván nem fogsz 40 felett szülni neki pláne nem rögtön. DE. jön egy-két bók nemcsak feléd hanem hogy milyen cukimuki a gyereked...na attól mind elaléltok és már meg is vagy az illetőnek..
2017. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Néhány ur nagyon el van tévedve:-)

Mindenkinek van el k épzelése, hogy.milyen társat szeretne. Ez nem nagyképu válogatás. Kinek ez tetszik, kinek az.

Aki meg ezen curkuszol, az agyilag konkrétan ovodás:-)

2017. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Taushi ***** válasza:
0%

Jajajj két napja regisztráltál fel, és nem jönnek a lehetőségek százszámra. Világvége. Azért 40 felé közelítve rá kéne ébredni, hogy nem 20 éves vagy, hogy körülötted legyeskedjen a fél világ. Istenem mi lenne ha férfi lennél.

Ha egy picit jobban megnézed a társkeresőket életkor alapján, akkor láthatod, hogy a 40-es korosztályra kb 10 nőre jut mondjuk 12 férfi.

Namost ez a 20-as korosztálynál 10 nőre úgy 50 férfi.

Nekünk férfiaknak az a csoda, ha egyáltalán van aki a profilunkat megnézni egy héten egyszer, nem az, hogy két napig nem írt senki.

Az meg, hogy ha valaki itt próbál veled privátban kapcsolatba lépni, gondolom ismerkedés céljából, annak mond már el mi az "érthető oka", hogy nem írsz vissza?

2017. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

Baráti körömben van egy nő akinek gyereke van, egyedül neveli a lányát. Nemrég ő is felregisztrált egy társ keresőre, ki írta azt amit te is, mivel nem akar zsákba macskát árulni. Azt tapasztalja, hogy sok férfi nem szeretné más gyerekét nevelni (nem mintha erről eset is volna szó...) korából kifolyólag (25) emiatt még nehezebben talál társat magának.

Szóval ezzel arra akartam kilyukadni, hogy jól teszed, hogy kiírtad mert ez így korrekt.

Amúgy se egyszerű normális társat találni legyen ez férfi/nő, de ha vannak "nehezítő" tényezők akkor végképp.

2017. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Biztos vannak páran akiket ez visszatart, én magamból kiiundulva nem kezdenék komolyan olyan nővel akinek gyereke van, de még "csak" 29 vagyok. Viszont te írtad, hogy 40-es vagy, a te célkorosztályodban már a férfiak nagy részének is van gyereke, szóval nem hinném, hogy ez a probléma.
2017. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond a gyerek, jó hogy kiírtad úgy a fer mindenkivel szemben.
2017. jan. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Azért nem válaszolok a privátokra, mert bár írtam, hogy nem szexpartnert keresek, azért van aki bepróbálkozik. Nem akarom egyesével még egyszer ugyanazt elmagyarázni.

A "szia cicamica, érdekelsz" meg nem korrekt kezdés, ha az ember intelligens társat keres. Erre élőben sem reagálok jól, és írásban sem. De köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 28. 09:01
 20/22 perverzfob válasza:
66%

"Fiatalabb miért nem jó?Ha te ismeretlenül és nagyképűen szelektálsz kor alapján miért várod el,hogy téged elfogadjanak?Lehet egy fiatalabb pasi rendesebb lenne hozzád mint egy "korban hozzád illő társ".

25/F"


Na, ja biztos rendesebb, amíg dughat, addig az lesz.


"Képzeld el én sem csak szexről beszéltem,de a te logikád alapján mit csinaljon egy 40 éves fószer a te gyerekeddel?Miért nevelje más gyerekét?Megérdemelnéd,hogy egyedül maradj a "korban hozzád illő társra" várva.És 18 felett már nagykorú az ember,20-on évessel járni nem liliomtiprás. Tíz év múlva meg futnál utánam,buta tyúk.

25/F"


Utánad senki nem futna, megnyugtatlak.


Ne hallgass erre a fazonra, egy kőkemény bunkó.Majd egyszer talán lesz annyi szerencséje, hogy felnő.

2017. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!