Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon az adatlapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon az adatlapomra a bemutatkozáshoz kiírtam, hogy egyedül nevelem a gyerekemet. Nem tobzódnak a jelentkezők, ez lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Csinos nő vagyok, az életben nem szokott probléma lenni, csak már pár éve nem mozgok olyan körökben ahol új embereket ismerhetek meg. Azért írtam oda mert külön nem volt ilyen kérdés,és nem akarok zsákbamacskát árulni.

2017. jan. 27. 17:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Azért írják sokan itt a 100 levelet, mert nagyrészt huszonévesek járnak ide.


Én gyerekkel is hasonlót kapok huszonévesként, gyerek előtt meg 2x ennyit.


Anya 50es nő, neki naponta 4-5 levél jön.

2017. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"De szex kapcsolat nem érdekel, arra van bőven jelentkező, sajnos :-( "


Ezzel summáztad is a társkeresők működését.

Ezt nem értik meg sokan, hogy hiába kapunk akármennyi levelet, ha nem azoktól, akiket keresünk.

Hasonló korú vagyok a kérdezőhöz, ha bárki megfelelne, akkor az összes szabadidőmet randikkal tölteném.

2017. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!