Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy barátom aki évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki évek óta nem talál barátnőt, pedig nagyon rendes srác! Sok mindent próbáltunk, mit tehetnék még, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

30 lesz, 22 évesen volt pár hónapig barátnője, de azóta semmi. Középiskola óta ismerem, úgy ismerkedtünk meg hogy bepróbálkozott nálam de inkább barátság irányába tereltem a kapcsolatot. Sokat szivatta a többi csaj már akkor is. Amúgy ennek ellenére azt hittük hogy már 20 évesen családja lesz, gyereke mert olyan típus. Mindenki szereti, mindenkivel megtalálja a közös szót.

Vidámsággal, humorral mindig leplezi, hogy szomorú a dolog miatt. Évekig sokat próbálkozott, aztán egy-két éve már nem. A legutóbbi csaj akinek udvarolt, a második randi után nekem azt mondta, hogy nagyon kedves, humoros de inkább vár még hátha talál olyat aki tetszik neki külsőleg is. Egy dagadt, elhanyagolt csaj volt egyébként.

Próbáltam barátnőmmel összehozni régebben, meséltem neki hogy milyen humoros, kedves srác. Ott ültünk a randi helyszínén a barátnőmmel (én is elmentem hogy oldjam a hangulatot) mire jött, bemutatkozott neki, leült. Sokáig beszélgettünk, nagyon jól kijöttek. Sokat nevetett a viccein. Aztán mondtam neki, hogy majd elmész a tengerparta a nyáron. Mire mondta hogy "ja majd a Gáborral". Hát mondtam hogy itt az úriember, le is lehet egyeztetni! "Ja, ő az, jaaaa" Nagyon zavarba jött, nem esett le neki a keresztnév alapján se hogy ki az aki odaült hozzánk. Azt hitte csak valami túlbuzgó haverom, aki kéretlenül odaült. Aztán utána gyorsan kiment mosdóba, ahogy visszajött meg kimentette magát. Közben írt nekem hogy "úristen, nagyon kínos én lépek"

Amíg nem tudta, hogy ő az udvarló, addig jól elvoltak, jó volt a hangulat, aztán megfagyott. Annyira nem nagy barátnőm, azóta engem is kerül. Elég rosszul esett a srácnak, de úgy csinált mint akinek nem esett le.

Egyszer részegen azt mondta nekem hogy 100 próbálkozáson is túlvan már. A legkínosabb hogy mivel mindenki szereti, kénytelen egyedül eljönni a lagzikba, születésnapokra. Nem vallja be, de egyre lejjebb nyomják ezek az események.

Sokat segítettünk neki öltözködésben, magától kitalálta évekkel ezelőtt a sportokat így testre elég jó lett. De ezek se segítenek neki. Anyagilag átlagos helyzetben van. A legrosszabb hogy a saját maga nyomorán poénkodik ha rákérdez valaki hogy van e barátnője, felesége.


Mit lehet még segíteni neki? Amúgy tényleg nem jóképű, azért is utasítottam vissza én is. Egy orr és állműtét segítene szerintem rajta de nincs rá pénze. Ezen gondolkodom még hogy ajánlom neki, csak félek hogy megsértődik.


2017. febr. 2. 09:22
1 2 3
 21/21 mellanka ***** válasza:
Ő (mármint a pasi) tesz valamit azért, hogy legyen barátnője? A külsejével, ha már itt tartunk! Vessetek meg, de én azt mondom, hogy a kisugárzás a lényeg! Van olyan csúnya pasi, aki úgy tud nézni, hogy kirepülök a bugyimból! :) :D Ha a kisugárzása olyan, hogy "jajj nekem úgy se lesz senkim" akkor nem is lesz.. Nálam épp a szépfiúk nem jönnek be! Egyrészt, mert én se vagyok egy miss universe, másrészt pedig mindig azon agyalok, vajon mennyi időt tölt el reggelente a tükörben. Szeretem ha a pasi elfelejt néha borotválkozni, vagy nem zuhanyzik ötpercenként..szeretem ha humoros, és szeretem ha imád :D Mellesleg, ha ennyi nő veszi körbe sajnálatból, az neki ismét csak csalódás nem? Aranyos tőled, hogy segiteni akarsz, de ha magától nem jön rá, hogyan változhatna, akkor nincs mit tenni. Amúgy te is tudod, hogy manapság nehéz "normális" emberrel megismerkedni, szóval ha úgy nézzük, még szerencsés is.. hiszen mennyit szenvedünk 20-30 éves korunkban a sok majom miatt? Ő legalább nyugodtan el volt.. az tuti, ha egyszer valakit talál, akkor az egy életen át tartós lesz! Mondogasd ezt neki, és nyugodtan adj tanácsot mitől lehetne kivánatosabb a nőknek! Ha kell, akkor sértsd meg! Többre mész vele, mint babusgatással! És a barátság legtöbbször akkor igazi, ha görbe tükröt forditassz a másiknak. Az igazi barát inkább megbánt, mintsem szépít, mert a te érdekeidet veszi figyelembe! Szóval hajrá csajszi! :)
2017. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!