Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy barátom aki évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki évek óta nem talál barátnőt, pedig nagyon rendes srác! Sok mindent próbáltunk, mit tehetnék még, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

30 lesz, 22 évesen volt pár hónapig barátnője, de azóta semmi. Középiskola óta ismerem, úgy ismerkedtünk meg hogy bepróbálkozott nálam de inkább barátság irányába tereltem a kapcsolatot. Sokat szivatta a többi csaj már akkor is. Amúgy ennek ellenére azt hittük hogy már 20 évesen családja lesz, gyereke mert olyan típus. Mindenki szereti, mindenkivel megtalálja a közös szót.

Vidámsággal, humorral mindig leplezi, hogy szomorú a dolog miatt. Évekig sokat próbálkozott, aztán egy-két éve már nem. A legutóbbi csaj akinek udvarolt, a második randi után nekem azt mondta, hogy nagyon kedves, humoros de inkább vár még hátha talál olyat aki tetszik neki külsőleg is. Egy dagadt, elhanyagolt csaj volt egyébként.

Próbáltam barátnőmmel összehozni régebben, meséltem neki hogy milyen humoros, kedves srác. Ott ültünk a randi helyszínén a barátnőmmel (én is elmentem hogy oldjam a hangulatot) mire jött, bemutatkozott neki, leült. Sokáig beszélgettünk, nagyon jól kijöttek. Sokat nevetett a viccein. Aztán mondtam neki, hogy majd elmész a tengerparta a nyáron. Mire mondta hogy "ja majd a Gáborral". Hát mondtam hogy itt az úriember, le is lehet egyeztetni! "Ja, ő az, jaaaa" Nagyon zavarba jött, nem esett le neki a keresztnév alapján se hogy ki az aki odaült hozzánk. Azt hitte csak valami túlbuzgó haverom, aki kéretlenül odaült. Aztán utána gyorsan kiment mosdóba, ahogy visszajött meg kimentette magát. Közben írt nekem hogy "úristen, nagyon kínos én lépek"

Amíg nem tudta, hogy ő az udvarló, addig jól elvoltak, jó volt a hangulat, aztán megfagyott. Annyira nem nagy barátnőm, azóta engem is kerül. Elég rosszul esett a srácnak, de úgy csinált mint akinek nem esett le.

Egyszer részegen azt mondta nekem hogy 100 próbálkozáson is túlvan már. A legkínosabb hogy mivel mindenki szereti, kénytelen egyedül eljönni a lagzikba, születésnapokra. Nem vallja be, de egyre lejjebb nyomják ezek az események.

Sokat segítettünk neki öltözködésben, magától kitalálta évekkel ezelőtt a sportokat így testre elég jó lett. De ezek se segítenek neki. Anyagilag átlagos helyzetben van. A legrosszabb hogy a saját maga nyomorán poénkodik ha rákérdez valaki hogy van e barátnője, felesége.


Mit lehet még segíteni neki? Amúgy tényleg nem jóképű, azért is utasítottam vissza én is. Egy orr és állműtét segítene szerintem rajta de nincs rá pénze. Ezen gondolkodom még hogy ajánlom neki, csak félek hogy megsértődik.


2017. febr. 2. 09:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Mintha magamat látnám a jövőben. Én is sok lánytól megkaptam már, hogy "kedves, aranyos vagy, nem is vagy ronda csak nekem nem vagy az esetem, de másnak majd biztos tetszeni fogsz", és mindig ez van.


De amúgy benne van a leírásodban a válasz:

1. Nem néz ki jól

2. Ott vagytok a randi helyszínén, ettől minden lány menekül

2017. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A pasas egy adott társaságban, talán kisvárosban él. Ezek a nők elkönyvelték magukban, hogy max barát lehet, kiverné őket a víz, ha hozzájuk érne. Lehet némmely csaj csak azért nem jönne össze vele, mert cikinek érzi, hogy olyan pasassal járjon, aki amúgy nem kell senkinek.


A pasasnak el kellene járnia új környezetbe, új emberek közé. Így találkozhatna olyan nőkkel akik előítélet nélkül néznek rá. És lehet valakinél sikere lenne. Amúgy lányok közt is van csúnya, nehezen ismerkedős, ilyesmi csajnál símán lehetne sikere.

A pasas helyében én csűnya, de csinos lányoknál próbálkoznék.

2017. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
A kövért mégse vegye emberszámba. Hova vezetne ez?
2017. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#12:

"A pasas egy adott társaságban, talán kisvárosban él. Ezek a nők elkönyvelték magukban, hogy max barát lehet, kiverné őket a víz, ha hozzájuk érne."

Mivel semmi nem változott, ezért az új környezetben miért viselkednének vele máshogy a nők?


"Lehet némmely csaj csak azért nem jönne össze vele, mert cikinek érzi, hogy olyan pasassal járjon, aki amúgy nem kell senkinek."

Az ilyen csajok jobb is ha elkerülik. Meg rajta kívül mindenki mást is.


"A pasasnak el kellene járnia új környezetbe, új emberek közé. Így találkozhatna olyan nőkkel akik előítélet nélkül néznek rá. "

A kérdező írásából az derül ki, hogy a személyiségével, alkatával nincs különösebb gond, inkább az a baj, hogy nem jóképű. Ha valóban ez a gond, akkor az az "előítélet" az első pillanatban ki fog alakulni az új környezetben is.


"Amúgy lányok közt is van csúnya, nehezen ismerkedős, ilyesmi csajnál símán lehetne sikere."

Igen, lehet, csak az is elképzelhető, hogy neki sem kell csúnya lány, inkább marad egyedül. Ezzel nincs semmi gond, az ő döntése, nem kell mindenkinek párkapcsolatban élni csak azért mert ezt várja a társadalom.

2017. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Akar barátnőt magának. Én ajánlottam neki a csúnyább, magányos csajokat. A randira azért mentem el mert a barátnőm kért hogy legyek ott villámhárítónak. Nem szoktam ilyet csinálni, le is akartam lépni ahogy "összemelegedtek" aztán nem úgy sült el.

Én is szemét vagyok, igen! De nem fogok szánalomból járni valakivel akihez nem tudnék férfiként hozzáérni mert nem tudok rá úgy tekinteni. Arról nem tehetek hogy más is így van ezzel. Én segíteni akarnék neki.

Kellemetlen hogy ha bárhova megyünk haverok, ő mindig egyedül kullog. Nem lehet elmenni rendesen nyaralni se, mert mindenki a párjával van, ő meg mindig egyedül és ez kellemetlen az egész társaságnak, meg neki is

Saját gyereket szeretne, próbált már udvarolni egyedülálló anyának, de azok kijelentették nem akarnak több gyereket. A 30 felettiek szinte kizárják, a huszonévesek meg elvárják hogy 2 gyerekkel is a szőke herceg szedje fel őket.

Sok 20 körüli csajnál próbálkozott, de azok a legrosszabbak, azok még ki is röhögték a szemébe sokszor

2017. febr. 2. 14:23
 16/21 anonim ***** válasza:

Fel kéne nőnie. Mekkora szánalom már, hogy egyedül nem tudja élvezni a dolgokat. Száz, hogy ez süt róla.


De ti sem vagytok jobbak. Ha valakivel szakít a párja, az nemkívánatos személy lesz?

2017. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyébként meg mit csináljon szegény. Azért poénkodik a saját sikertelenségén, mert próbálja elrejteni az elkeseredettségét és pozitívan hozzáállni.


Ha van róla képed, átküldheted privátban.

2017. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha ronda, akkor minek erőltetik az ismerkedést. Jobban jár, ha beletörődik, hogy más külsejű férfiak kellenek a nőknek. Neked se kéne őt szívatni, meg kellene mondanod neki, hogy ronda.
2017. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18


Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Szerencsétlen srácnak épp elég baja van, de azért te még ráadásként bele is rúgnál egy nagyot? Azt az érzést meg, hogy szeretnénk szeretni valakit meg vágyunk arra, hogy minket is szeressenek, képtelenség kiirtani, mert ettől vagyunk emberek. Alapvető emberi igényünk, hihetetlenül fel tud tölteni lelkileg, biztonságérzetet ad, azt érzed, hogy nincs előtted lehetetlen, stb., ehhez semmi köze annak, milyen külsejűnek született valaki.

2017. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, ő ilyen szerencsétlen és ennyi, ami messziről látszik rajta.


Exem is egy értelmes nőt nem tudott összeszedni, velem is a közös ismerősünk hozta össze.

Kb. egy év alatt megértettem az okát: mert mindenen nyavalygott, mint egy kisfiú. Hogy neki 10 éve nem volt csaja, hogy alacsony (az egy dolog, a jelenlegi párom is 165-6cm, de férfi), nem kell senkinek. A munkahelyén is folyton nyafogott, aztán kitalálta, hogy szúr a szíve, meg alig kap levegőt, de vizsgálatokra nem ment el...

A szex is: másfél évig türelmesen vártam, segítettem, de a merevedési gondjaival sem orvoshoz ment, hanem rinyált, amikor meg épp felállt neki, szó nélkül "megdugott", leszarva, hogy nekem jó/alkalmas-e (pl. mensi).

És ezek a dolgok ordítottak róla, a kapcsolatban pedig egyértelműen kiütköztek.


A párom sem húde jóképű, se nem magas, viszont határozott, eltökélt, nyitott, mindenkivel megtalálja a közös hangot, és tisztában van önmagával. Nyavalygás helyett tevékeny, és 20 éves kora óta kisebb-nagyobb szünetekkel mindig volt barátnője, mert tett érte.

2017. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!