Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiaknak nők terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiaknak nők terén miért vannak túl nagy igényeik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2017. febr. 25. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
58%

Én pl a gusztustalan/fizikai és veszélyes munkákat végzem otthon+ folyamatos 3 műszakban dolgozom cserébe szabad igényt tartanom egy kis meleg ételre, tiszta ruhára és kedves szóra ?

30/f

2017. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, meleg ételke... nem kell amúgy elvégezned a gusztustalan dolgokat.
2017. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
86%
Meleg ételre?Ne viccelj, nem. Későn érsz haza munkából, nem fogok ébren maradni addig senki. Edd meg hidegen:))Micsoda elvárások
2017. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
8%
Meg gondolom, neked már ott van az asszony, aki eléd teszi a meleg hamát. Akkor?
2017. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy nem kell, de nálunk én végzem, mert budit/emésztőt/szifont dzsuvázni, nem nőnek való. 1. "gusztustalan" (ő mondta), 2. fertőző forrás, így veszélyes. Kímélem a párom ahol tudom. Ő pedig a fennmaradó munkákat végzi. Gondoskodik rólam, hogy gondoskodhassakk róla. Szerinted ez rossz hozzáállás ?

30/f

2017. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:
Kedves 21-es! Ha a barátnőd/feleséged is dolgozik,és haza ér fáradtan,elvárod hogy még főzzön/takarítson/mosson neked? Napi szinten?
2017. febr. 25. 22:05
 27/76 anonim ***** válasza:
79%

Akkor pontosítok, mert látom kötözködős hangulatban vagytok. Szeretnék főtt ételt enni. Meg tudom melegíteni és jó ideje már egyedül enni is tudok :)

30/f

2017. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
52%

#26


Nekem nőként ez alap, hogy ellátom a családom, attól függetlenül, hogy én is dolgozom. Az a szomorú, hogy manapság a "nők" többsége, annyira elszállt magától, hogy ez neki már cselédségnek számít vagy alja munkának.


Ami meg szerintem szánalmas... na? Erre mit felelsz? Maradi vagyok? Vagy én is a hűű de, nagy elvárású férfiakhoz tartozom? Nevetségesek vagytok...

2017. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, én nő létemre nem értem kérdező, miért olyan nagy elvárás egy férjtől, hogy ha hazaér akkor legyen otthon főtt étel vagy legalább ennivaló? Ez miért olyan nagy ügy megcsinálni egy nőnek akár munka után?
2017. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
74%

A párom 6 órában moderátor, otthonról dolgozik délelőtt. Felteszi az ételt sülni, főni, és visszaül a gép elé dolgozni. Azoknak az elvégzését "várom" el amikre nekem nincs időm. Magyarán a házimunka másik (ráeső) felét. Azzal, hogy nektek nincs kedvetek, nem tudok mit kezdeni. Mi sem jókedünkből csináljuk.

30/f

2017. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!