Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiaknak nők terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiaknak nők terén miért vannak túl nagy igényeik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2017. febr. 25. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
74%

csak annyit várok el a nőtől amit én is tudok adni...


nem vagyok elhízva, sportos alkatom van, örülnék ha ő sem lenne 150 kiló. Nem vagyok jóképű, általában nem is a hajasbabák tetszenek.

Van nagyon jó munkám, örülnék, ha keresne annyit, hogy egy szendvicset azért tudjon magának venni...

2017. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
90%

Miért hiszitek azt, hogy egy nő előbb végez? A szüleim mindig 8-tól 4-ig dolgoztak, mindig az főzött, aki előbb került oda, az pakolta be a mosást, akinek eszébe jutott, hogy kell valami, az mosogatott, aki beletette, tudnám még sorolni.


Nekem nem szimpi, hogy a szerelő bácsit etessem, hogy ha valami túl undika nekem, akkor csinálja meg. Akkor tényleg fizetek igazi szerelőt.


Ha egyedül élnél, mi lenne? Már nem élnél, nem lenne ruhád?

2017. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg tok nem okes, hogy a no ugyan ugy 8-9 ora munka utan, haza terve takaritson, fozzon, mosson. En nagyon halas voltam a paromnak, hogy amikor hazament az egyiket o mindig megcsinalta, igy nem harult ram minden. Ha ezt minden ferfi magatol ertedodonek venne egy sokkal szebb vilagban elnenk.
2017. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyedül élek akkor ezeket megcsinálom magam. A házimunka azért van megfelezve, mert tudod, mi egymással is foglalkozunk. Erre több idő van, ha ketten végezzük a házimunkát :).

30/f

2017. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:
Hát igen,napi 8 óra munka után elég fárasztó neki állni főzni.
2017. febr. 25. 22:26
 36/76 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ne mond, csináltam már. Mondjuk a főzést annyira nem sorolom munkák közé a mi esetünkben, mert mind a ketten szeretünk főzni.

30/f

2017. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
40%
A magyar nők miért várják el a nettó 120 ezres fizetésük mellett, hogy a férfi jól keressen (kocsi, lakás -akkor is ha a csaj mama hotelben él-, nyaralás, miegymás), és mellé még a házimunka is büdös?
2017. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
61%

Ki várja ezt el? Van pénzem, lakásom, autó nem kell. És nem főzök. Takarítani szeretek.

De ha a páromat nem érdekelné az autószerelés vagy a vízvezetékszerelés, nem ültetném le kétnaponta egy órára, hogy tessék ezt csinálni.

2017. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell minden egyes nap, főzni, mosni, és takarítani. Hacsak nem vagy tisztaságmániás.Szóval így ez nem egy nagy igény.
2017. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
45%

"-A nőnek legyen jó teste,vagy modell alkata."

A valóság az, hogy ne legyen teljesen elhanyagolt és durván aránytalan. Te se b*sznád meg quasimodot.

"-Legyen szép arca."

Igen, legyen valmi szép vagy megragadó az arcában... Nem azt mondom, hogy tökéletes legyen, számos olyan lány volt akinek pont a "legkevésbé szép" arcvonás volt vonzó, de azt elvárom hogy az arca ne egy tál pacalra hasonlítson.

"-Legyen jó az ágyban."

Igen, az kib*szott gáz, ha a nő szexuális kultúrája abból áll, hogy csak hever mint egy hulla. Ha nekem ez kellene, elmennék hullamosónak és élvezném a rendszeres nemi élet örömeit. Nem az akrobatikát várom el, csak azt, hogy vegyen részt a dologban, ne csak megtörténjen vele.

"-Tudjon főzni."

Én valamennyire tudok főzni, ha muszáj lenne 1-2 hónap alatt belejönnék a játékba. Nem olyan nagy dolog. Kár túlszakralizálni.

"-Vezesse a háztartást."

Ez (a főzéshez hasonlóan) nálam nem szempont, de az együttélés feltétele, hogy valaki vezesse a háztartást. Én vállalom, csak szt nem tudom, hogy a partnerem mivel képe viszonozni.

"-Legyen jól képzett."

Ez számomra teljesen érdektelen.

"-Legyen jókedvű."

Ne legyen! Én se vagyok! Csak azt várom el, hogy ne zárkózzon be és ne "lökjön el magától" amikor próbálom felvidítani.

De akkor visszakérdezek! Mire föl vannak a nőkenk olyan komoly igényeik???

A férfi legyen jóképű, sportos, határozott, diplomás, extrovertált, jómódú,... a többi meg dögöljön meg! Aztán csodálkoztok, hogy egyedül öregszetek meg???

2017. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!