Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiaknak nők terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiaknak nők terén miért vannak túl nagy igényeik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2017. febr. 25. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
76%
De miért NEKEM kell ezt csinálnom?
2017. febr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
80%

Én sem értem miért a nőnek KELL főznie egy párkapcsolatban.... Főzzön az aki jobban szeret, vagy akinek igénye van a főtt kajára vagy aki hamarabb hazaér, de azért már nem abban az időben élünk, amikor a nő otthon volt egész nap (ezt már nem engedheti meg magának az ember) és nem volt más dolga. Ma már mindkét nem dolgozik, így nem értem miért kellene mindent a nőnek csinálnia...

Nálunk az főz, aki hamarabb hazaér/kevésbé fáradt, a párom soha nem is tervezte ezt máshogyan, bár én nem is olyat választottam, aki mama szoknyája alól bemászott a "másik mama" szoknyája alá és elvárja a kiszolgálást.



Egyébként egy másik kommentre reagálva az én környezetemben (nagyváros) sokan választották az, hogy nem lesz gyerekük és a többség nem hogy huszon túl van, de harmincon is és boldogok. Nekik más céljaik vannak, többnyire utazás és értelmiségi célok. Azért mert neked természetes a gyerek, még nem mindenki azt akarj, amit te.

2017. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
83%

Nem "NEKED" kell. Csak nálunk így alakult. Ha a párom 3 szakozna és én dolgoznék otthon, akkor nyilván én főznék. Lett hozva példának a főzés, most meg azon megy a vita, mintha csak főzésből állna a háztartás. Nyilván mindenki azt végezze amihez ért. Csak ez a szeretem/nem szeretem nem működik, hacsak a pár nem fizet bejárónőt. Mert ok, hogy nem szereted a házimunkát és ne kényszerítsék rád, viszont a párodra se lehet ennyi erővel. Tehát vagy disznóólban éltek tovább, vagy felvesztek erre külön embert. De ha ilyen úri huncutságok nem férnek a büdzsébe akkor bizony meg kell csinálni vagy szemétdomb lesz az életteretek.

30/f

2017. febr. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
6%

Írtam is, hogy takarítani kifejezetten szeretek. Ahhoz nem kell semmi.


Engem csak a főzés zavar. Annak úgymond van tétje. Másfél órát rohadni, aztán még szar is. Nem éri meg.

2017. febr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
91%

Hogy érted, hogy sz%r ? Odaég vagy elfűszerezed ? Csak ezért nem szeretsz főzni, vagy akkor sem szeretnél, ha jó lenne a végeredmény ? Csak mert ezzel vagyunk páran akik főzünk. Jó pár kaját én is elcsesztem amíg gyakoroltam. Menne neked is, hamar bele lehet jönni :).

30/f

2017. febr. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
5%
Szar, ízetlen, és ha jól sikerülne, sem akarnám csinálni. Meghalok, annyira untat. Mondom, hogy nem vagyok gondoskodó, és kifejezetten taszítana, ha megdicsérnék a főztömet. Olyan "jól van, tudod, hol a helyed, kis csicska". Nem. Az egész taszít.
2017. febr. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
82%

Ja, így már értem. A főzést meg pár dolgot passzolsz, a takarítást szereted azt megcsinálod. Így már képben vagyok, ezzel szerintem senkinek sincs semmi baja.

30/f

2017. febr. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
86%
Istenem,azok az emberek már! "A nőknek miért ilyen nagyok az igényeik?" A férfiaknak miért vannak túl nagy igényeik?" Oldjátok meg! Ne legyen senkinek se igénye, elvárása a másik felé, és az első férfival/nővel jöjjön össze akibe belebotlik! Engem kihagyhattok a buliból. Ez a baj,hogy mindenkinek van elvárása a másik felé, de ő cserébe nem akar nyújtani semmit. Isten ments! Hogy lehet ilyet gondolni!
2017. febr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
92%

40 alatti férfiak elvárásai a nők felé, amikkel én találkoztam. És én aztán rengeteg férfivel ismerkedtem.


Legyen 70 kg alatt a súlya.

Legyen érettségije és egy szakmája, amivel nem minimálbért keres, de 140 nettóval mindegyik beéri.

Akarjon családot.

Szeresse a szexet és adjon is néha.

Tudjon főzni, de nem várják el mindig, hanem megosztva.

Tudjon takarítani, szintén megosztva.

Öltözzön csinosan, visszafogottan sminkeljen és legyen sokszor szőrtelen és tiszta.

Legalább vállig érjen a haja.

Legyen hűséges, ne járjon el minden héten bulizni és ne legyen nagyon részeg társaságban.


És itt ki is merültek a férfiak igényei,

egy ilyen nővel 100ból 90 férfi összejönne. A maradék lentebb tolja a súlyhatárt 60 kgra.


Ezek nem nagy igények szerintem.

2017. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
87%
És még leírnám, hogy nekem pont az a bajom, hogy mindegyiknél úgyérzem megelégszenek velem, nem várnak többet tőlem, a plussz tulajdonságokat le se tojják már az alapnál lelkesek és nem kíváncsiak többre.
2017. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!