Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiaknak nők terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiaknak nők terén miért vannak túl nagy igényeik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2017. febr. 25. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
33%
"Én egy otthonülő, béna, pc játékos, könyvmoly vagyok" - És 15 év múlva is ezt akarod csinálni? Mert, ha igen akkor túl sok férfi nem fog komolyan venni.
2017. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
72%

Aha. Erőszakoljam meg magam, és csináljak olyan dolgokat, amiket nem akarok, csak hogy legyen otthon egy faszi, aki kikaparja a szart? Eddig is elvoltam egyedül, eztán is el leszek.

Nem fognak komolyan venni... valahogy túlélem.


Nem mindenkinek kell ugyanaz a boldogsághoz. Nekem pl egyetlen gondoskodó csont sincs a testemben. Aki nem fél a magánytól, azt nem lehet befolyásolni. Az lehet önmaga.


Megint csak nem értem, hogy ez téged miben fog érinteni.

2017. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
36%
Mert megszokták,hogy nem kell átlépni az országhatárt,ha teszem azt,mediterrános,de nem cigánylányt akar,vagy eredeti szőkét vagy eredeti vöröset,stb. Lásd,Dél-Spanyolországban a legtöbb nő abszolút körte alkatú és sötét hajú,az ottani spanyol pasik közt is lényegesen kevesebb az igénytelen,mint nálunk.Pedig ott is vannak elég szegény régiók,sőt. Szóval ha teszem azt,a nők 80%a csak szőke lenne,mint a dánoknál vagy csak mediterrános,mint mondjuk az olaszoknál,azért igényesebbek lennének a magyar pasik is,hogy fel tudjanak szedni egy külföldi nőt,aki a zsánerük.
2017. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
42%
0%, 100%, 0%, 100%.. Most már látszik, hogy csak egy önfelpontozó provokatív troll szórakozik itt. Kár, egész jó volt ez az oldal mielőtt alaposan szét nem lett baszva az idióták által. Nem látom értelmét válaszokat adni már, viszlát.
2017. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
61%

Azert vagy lepontozva, tobbek kozott nekem is koszonhetoen, mert egy idiota, itelkezo gyoker vagy. Nem akar gyereket? Na es?! Ettol meg ugyan ugy kelhet majd vkinek es lehet boldog elete, mint a gyerekeseknek.

Es az ilyen csodalkozik, miert nincs noje...

2017. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
47%

Ítélkező?! Az egész kérdés másról sem szól csak általánosításról és ítélkezésről.

Nem arról van szó, hogy ő akar-e gyereket vagy sem, mit érdekel az engem. Bár nekem egyetlen olyan ismerősöm sincs és nem is ismertem olyan embert eddig aki ne akart volna gyereket valamikor (tudod az is hozzátartozik ehhez, hogy nem hozzátok hasonló 19-20 éves gyökér vagyok, hanem 30 felett)


Itt arról van szó, hogy egy nő piedesztálra van emelve csak mert nagyon büszkén lengeti "az én fogok főzni soha, de soha, de soha, de soha!!!" feliratú zászlót és úgy tesztek mintha ez büszkeségre kellene, hogy okot adjon neki. Mégis mi? Az, hogy pusztán LUSTA megcsinálni egy olyan dolgot ami egy alapvető emberi szükségletet elégít ki? Nagy erény...

2017. febr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
64%
Jah igen.. és van nőm..
2017. febr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként arra még kíváncsi lennék, hogy ti magatokra sem főztök, vagy csak méltóságon allulinak éreznétek, hogy ha már ott vagytok, hogy főztök, akkor annyit, hogy a másiknak is jusson. függetlenül ettől a főzés csak egy dolog. Ha mosogatok nem csak azt mosogatom el amit én koszoltam össze, hanem azt ami mosatlan. Ugyan ez mosásnál egyéb dolgoknál. Szerintem, ha egy háztartásban él 2 ember akkor egyértelmű, hogy aki egy munkát bevállal, az megcsinálja mindkettőjükért. Aki mos, kettőre mos, aki főz kettőre főz stb. Mi ebbe a felháborító ?

30/f

2017. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
52%

29 vagyok, és nem érdekel a főzés. Többször próbáltam, mindig szar lett. Mivel nem érdekel, nem akarok jobb lenni benne. Ezer más dolog van, ami érdekel, és jobb akarok lenni benne.

A saját szükségleteimet kielégítem, máséról miért nekem kell gondoskodnom?

2017. febr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert egy életközösség oda vissza működik. Nincsen baj azzal amit mondasz, csak az a szingliség, nem pedig a párkapcsolat. Csak egyet tudsz választani, párkapcsolatban nem tudsz szingliként élni.

30/f

2017. febr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!