Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiaknak nők terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiaknak nők terén miért vannak túl nagy igényeik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2017. febr. 25. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan igényt szab amilyet akar. Mivel ez magánügy. Az más kérdés h menyire megvalósítható az elvárás de ez megint csak magánügy.
2017. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
28%

Nekem gyakorlatilag semmi igényem, elvárásom nincs a nővel szembe.

Főzés, mosás, takarítás, számlák mindig legyenek rendben.

Ágyban ne egy próbababa szinten viselkedjen.

Külsőre legyen számomra vonzó, ami nem a modellalkatot jelenti nekem. Azt hiszem, ez a nullánál is kevesebb igény.

2017. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:

Nincsenek. Nekem a nők túlnyomó része bejön. Átlagos kinézet elég, kedvességgel, jófejséggel. Még főznie, mosnia se kell tudni.

De így kicsivel átlag fölötti férfiként(nők szerint kinézetben, és a számok szerint pénzügyileg is), a hiányosságaimmal(nem tudom eljátszani az alfahímet, nem adok a látszatra mint divatos autó, és divatos menő ruha, nem vagyok a fogyasztói-divat társadalomba illő) nem nagyon van esélyem átlagos nőnél.

Egyik haveromnak sem voltak nagy igényeik, ráadásul neki divatos autója, és divatos ruhái is vannak, bár őneki van barátnője, de nem könnyen ment neki sem...

2017. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Na, ezt előbb is mondhattátok volna. Mindig áll közelben tartom a hajam hosszúságát és biztonságban vagyok.
2017. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
95%

A magyar férfiaknak nők terén miért vannak túl nagy igényeik? :) Mert a magyar férfiaknak volt alkalmuk hozzászokni ahhoz, hogy a világ egyik olyan népe vagyunk, ahonnan a legszebb lányok kerülnek eladósorba. :)))))

És idővel a magyar férfiak VALÓDI ÉRTÉKEKRE alapozott igényessége IS alakítja majd azon nők értékítéletét, akik ma csupán a külsőségek és "vastagsági" paraméterek alapján osztályozzák a "pasikat" ( úm. : farok-és pénztárca vastagsága)

Úgyhogy, fiúk, férfiak hajrá!

Előbb szigorú önkritika, utána igényes, egészséges érték-és mértékválasztás! :)))))

2017. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
94%

" A férfiak nem csupán szexbombára vágynak.

Olyan nő kell nekik, aki szellemes, okos, intelligens, mindig vidám, érzékeny, gondoskodó, kitűnően főz és mellesleg szexbomba is."

2017. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!