Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiaknak nők terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiaknak nők terén miért vannak túl nagy igényeik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2017. febr. 25. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
77%

Mit jelent a háztartás vezetése, valaki mondja már el.

Ha lenne szakácsom, sofőröm, 10 szobalányom, akkor vezetni kéne valamit, de így nem értem, mit takar ez.

2017. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
86%

Pl:

"-A nőnek legyen jó teste,vagy modell alkata." - Nem kell, hogy modell legyen csak legyen normális testalkata. Egy pici has simán belefér. Mi csak annyi kérünk, hogy ne 90+ kilós szétfolyós legyen aki egész nap csokit eszik.


-Legyen szép arca. - Igen ez valóban szükséges, de teljesen szubjektív ki mit talál szépnek. Tetszett nekem már mindenféle arcú lány pl. nagyobb orral, kissé távolabb álló szemekkel.


-Legyen jó az ágyban. - Ez annyit jelent, hogy ne egy élettelen fadarab legyen, a jó szexhez két ember szükséges, nem a mi dolgunk mindent csinálni, továbbá nekrofilok sem vagyunk.


-Tudjon főzni. - Ez mindig is így volt amióta világ a világ. Nem kell állandóan a konyhában robotolni, de a főzéstudás ne merüljün ki az odaégetett pirítós elkészítésében. Nem várjuk el, hogy 3 Michelin csillagos séf legyen.


-Vezesse a háztartást. - Milyen háztartást? Háztartásról összeköltözés után beszélhetünk és tudod randin mem első dolgunk megkéredzni, hogy mennyit takarítasz vagy milyen mosóporral mosol. Ne egy igénytelen, mosatlan tányérokat az ágy alá bedugdosó lány legyen.


-Legyen jól képzett. - Nem elvárás. Legyen valamennyire tájékozott a világ dolgairól, lehessen vele beszélgetni. Nem fogjuk elkérni a végzettségedről szóló papírjaidat sem.


-Legyen jókedvű. - Hát igen mert nem egy depresszív, önsajnáltató lányra vágyunk. És nincs is szebb annál amikor egy lány vidáman mosolyog (ezzel máris letudtuk

a második pontot is)


stb... stb...


Ezek szerinted hatalmas elvárások? Inkább neked és a hozzád hasonló gondolkodású lányoknak kellene felébrednie az álomvilágból.

2017. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
90%

(hozzáteszem erős a gyanúm, hogy ez megint nem más csak egy provokatív kamukérdés)

Azt is fura látni, hogy mennyire le van itt pontozva mindenki.

2017. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
41%
Akkor utasíthatom el úgy az érdeklődőket, hogy "bocsi, nem főzök, szia"?
2017. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
47%

44#

Inkább tegyél majd egy ilyen feliratú cetlit a született kisbabád ételes tálkájába te "modern nő".

2017. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
60%
Most meg a feltételezés, hogy gyereket akarok. Mondtam ilyet?
2017. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
74%

Nem modernség.


QRVA UNALMAS DOLOG FŐZNI.

2017. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:
47-es Igazad van. Főzzön a pasi,esetleg addig a nő takarít,vagy mos.
2017. febr. 25. 23:16
 49/76 anonim ***** válasza:
42%

46#

Oh, bocsánat. Mertem feltételezni, hogy egy mentálisan egészséges emberi lénnyel beszélgetek mert tudtommal alapvető emberi ösztön az utódnemzés ahogy a párkeresés is.


Komolyan szánalmasak vagytok ti gyakorikérdéses "nők", én már csak röhögök rajtatok. :D Jobb lesz inkább, ha gyorsan feltesztek pár pucsítós képet face-re meg rohantok műkörmöshöz, nekünk úgyis csak az kell...

Szégyent hoztok a normális nőkre az ehhez hasonló kérdéseitekkel, reakcióitokkal és válaszaitokkal. Kíváncsi lennék mi lesz veletek, ha majd saját magatokról kell gondoskodni.


47#

Oké, mondom, ezt majd a gyerekednek mondd.

2017. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
59%

"Oké, mondom, ezt majd a gyerekednek mondd."


Most mondom, hogy nem lesz. Dadogtam?


Szóval csak instapitsák nem akarnak gyereket? Én egy otthonülő, béna, pc játékos, könyvmoly vagyok, és nem akarok gyereket. Bocsánat ezért, nem tudtam, hogy ez a te életedet bármilyen mértékben is befolyásolná.


Most is saját magamról gondoskodom, miről beszélsz?

2017. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!