Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyi férfi van kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi férfi van kapcsolatban ahány nő?

Figyelt kérdés
Kb egyforma az arány a férfiak és a nők között (igaz faital korosztályban picivel több a férfi. DE így nagyjából akkor annyi férfi lehet kapcsolatban, ahány nő van.
2017. márc. 7. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10:

Nem-nem, akkor rosszul fogalmaztam vagy rosszul értettél. 1 lány van, akivel tényleg azt mondanám (és az emberek 90%-a is leírás alapján), hogy kapcsolatban vagyok. És mellette még van 2 másik, amúgy kedves, normális, rendes lány, akikkel nem vagyok kapcsolatban, de nagyon odáig vannak értem és "lefoglalom" őket bizonyos értelemben. A másik két lány is olyan, hogy látom rajtuk szinte mindig hogy tényleg odáig vannak értem/belém vannak esve és egy csettintés lenne hogy (például) kiírják a facebookra hogy kapcsolatban vagyunk vagy kirakjanak profilképnek egy közös képet velem.


Meg én direkt nem a "párszor lefekvésről beszélek. Érted mi a különbség a kaland és a szexkapcsolat között? Kaland amikor néhányszor lefekszetek, aztán megunjátok egymást és mentek a következőre. Szexkapcsolat amikor sok-sok hónapon keresztül folyamatosan összejártok (nagyon sokszor úgy, hogy nincs más az életetekben a másik mellett) és jól érzitek magatokat együtt, de nincs kölcsönös szerelem és nem mondanátok hogy kapcsolatban vagytok. Egyszerűen csak bejöttök egymásnak vagy bírjátok egymást. Remélem így már jobban érted

2017. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#: Minek írsz ide? Itt kapcsolatról szól a kérdés.

A kapcsolat pedig nem a hetente 1-2x összejárunk dugni kategória.

2017. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12:


1-es válaszoló

3-as válaszoló

4-es válaszoló


Azért írok ide, mert elég sok válaszoló beszélt arról, hogy simán lehetséges hogy egy férfi egyszerre több nőt is lefoglal, akik emiatt nem szabadok más férfiak számára kapcsolatra SEM. Ami teljesen igaz.

Olvasd el itt az 1-es, 3-as, 4-es válaszokat is. Azért írok ide, mert ezt korábban mások is felvetették előttem és igazuk van.

Csak mert valaki nincs párkapcsolatban, az nem azt jelenti hogy elérhető mások számára párkapcsolatra is. Sőt, pont hogy sok nő van úgy lefoglalva, hogy nincs rendes kapcsolatban, egyszerűen csak kefélgeti őt valaki, akiért az a nő odáig van.

2017. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"akikkel nem vagyok kapcsolatban"

Pont. Vége. Ja, hogy facebookra kiraknának egy közös szelfit? Ohh értem, jó, hogy írtad, így már egyből valódi, komoly párkapcsolatnak tűnik.

2017. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor lehetne igaz állítás, ha a melegek többen lennének mint a heterók.
2017. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elméletben ugyanannyi férfinek kellene kapcsolatban lennie, mint nőnek, de a gyakorlatban a nők, hogy is mondjam, a legjobban kinéző és/vagy leggazdagabb férfiak körül tömörülnek.
2017. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!