Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan fontos az egzisztenci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan fontos az egzisztencia, meg az, hogy "30 évesen már ne anyucival lakjon", akkor miért ez a két leggyűlöltebb szakma a nők szemében?

Figyelt kérdés

Rengeteg felmérés, kutatás alátámasztja, az egyéni tapasztalatok mellett, hogy a két szakma amit ki nem állhatnak a nők, az ha a férfi informatikus vagy mérnök (vagy a kettő egyvelege). Tehát, ha megkérdezel csajokat, hogy mi az a foglalkozás amit semmiképpen sem szeretnek, akkor 90%-ban azt mondják, hogy hát informatikus vagy mérnök pasikkal nem jönnének össze. Pedig ezek ugye nem keresnek rosszul, akkor mégis túl van értékelve ez az egzisztencia dolog?

Másfelől viszont van azaz elvárás, hogy egy 30 év fölötti pasi az már rendelkezzen saját egzisztenciával, ne az anyjával éljen és ne szoruljon a szülei támogatására anyagilag. Ezt milyen más szakmákkal lehet kivitelezni a mai Magyarországon? Más szakmákkal kezdőként (még diplomás szakmákkal is) elhelyezkedni alig lehet, nemhogy még sok pénzt is keresni, amiből jövőt tudnál tervezni, meg félre is tudnál tenni.

Mi magyarázza ezt az ellentmondást?


2017. márc. 19. 14:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%

szerintem ez tömény faxság

én informatikus vagyok elég sok infóst ismerek, jó pár mérnök infós és mégis tök jó kapcsolatuk van, soha nem hallottam ilyen butaságról


24F

2017. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Számtalan ilyen felmérés volt, hogy azt kérdezték a nőktől, hogy mi az amit semmiképpen nem viselnének el a párjuk foglalkozásának? És torony magasan ez a kettő emelkedett ki.

Rengeteg olyat ismerek, még PUA oktató anyagok is készültek erről, hogy ha ne adj isten ez a két szakma közül vagy valamelyik, akkor hogyan kommunikáld le a csajoknak. Még mondta is Wieszt Ádám egyik oktatóanyagában külön kitért erre, és hozzátette, hogy a diákjai 60-70%-a informatikus vagy mérnök és hogy a csajok erre nagyon hárpisak.

2017. márc. 19. 14:57
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Háklis, és továbbra is várom a linket. Különben kamu vagy.
2017. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem is megkérdeztek volna a te "tudósaid" Kérdező, akkor én a BKV ellenőrökre szavaztam volna.
2017. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
11%

#10


És hullaégető egy kremtóriumban?


Kérdező


Az alábbi szakmákat szokás kedvelni:


- "vállalkozó", még akkor is ha adócsaló az illető és az üzletköre a kopasz mercisekből verbuválódott

- tűzoltó, mert az olyan hősies

- orvos

- nonstop magának is sikkasztó könyvelő

- szélhámos/nepper, mert az olyan rosszfiús

- színész

- zenész, leginkább gitáros vagy dobos

- motoros hobo (egy bizonyos "menők vagyunk" rétegnek)


És így körülbelül le is zártuk a menő szakmákat.

2017. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérte már más is, de most én is kérlek!

Linkelj már be legalább egy ilyen anyagot!

Hadd okosodjunk!

2017. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
38%
Mert csak informatikusként vagy mérnökként lehet valakinek egzisztenciája..? Nem hinném. Mérnököket én sem csípem.
2017. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen anyagot még nem láttam, de már tapasztaltam sok előítéletet a nőktől az, ahogy mondják "kockákkal" szemben, hogy unalmasak, dagadtak, vastag szemüvegesek, és furák, stb...

(Én is informatikus vagyok, úgyhogy nem kell magyarázkodni...)

Az ellentmondás magyarázata kb ez: https://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE

2017. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Elég sok a nőnemű ismerősöm, de ilyet életemben, soha nem hallottam, hogy ki nem állhatja ezt a két szakmát. Én magam sem, semmi baj nincs velük, ha szereti csinálni. Ha már a szakma alapján ítélem el az embert, akkor abból a szempontból teszem ezt maximum, hogy mennyire nem szereti a munkáját, mégsem vált vagy tesz valami a saját érdekében. (Ki tudok borulni, mikor egy emberrel csak arról lehet beszélgetni, hogy mennyire gyűlöl bemenni a munkahelyére, meg sem becsülik, se pénz se szabadidő.. és társai.)
2017. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 RoseTyler ***** válasza:
100%

"Mi magyarázza ezt az ellentmondást?" :DDD

Semmi, b+, mert ez nem is létezik! :D

2017. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!