Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan fontos az egzisztenci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan fontos az egzisztencia, meg az, hogy "30 évesen már ne anyucival lakjon", akkor miért ez a két leggyűlöltebb szakma a nők szemében?

Figyelt kérdés

Rengeteg felmérés, kutatás alátámasztja, az egyéni tapasztalatok mellett, hogy a két szakma amit ki nem állhatnak a nők, az ha a férfi informatikus vagy mérnök (vagy a kettő egyvelege). Tehát, ha megkérdezel csajokat, hogy mi az a foglalkozás amit semmiképpen sem szeretnek, akkor 90%-ban azt mondják, hogy hát informatikus vagy mérnök pasikkal nem jönnének össze. Pedig ezek ugye nem keresnek rosszul, akkor mégis túl van értékelve ez az egzisztencia dolog?

Másfelől viszont van azaz elvárás, hogy egy 30 év fölötti pasi az már rendelkezzen saját egzisztenciával, ne az anyjával éljen és ne szoruljon a szülei támogatására anyagilag. Ezt milyen más szakmákkal lehet kivitelezni a mai Magyarországon? Más szakmákkal kezdőként (még diplomás szakmákkal is) elhelyezkedni alig lehet, nemhogy még sok pénzt is keresni, amiből jövőt tudnál tervezni, meg félre is tudnál tenni.

Mi magyarázza ezt az ellentmondást?


2017. márc. 19. 14:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
OFF: mondjuk ez alapján már értem, miért utálják itt sokan a PUÁ-t, amikor ilyen kóklerek oktatnak horror összegekért. :D
2017. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ez egy butaság. Azért mérnökökből meg infósokból lesznek puások, mert az elvont mérnöki és programozói gondolkodás áll a legmesszebb a nőitől. Nem véletlen nincs szinte egy nő sem a szakmában.

Csak azok a férfiak tudnak sikert elérni a nőknél, akik el tudnak vonatkoztatni a műszaki gondolkodásuktól.

2017. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

A PUA-körökben végzett felmérés nem tekinthető reprezentatívnak, hiszen ott kizárólag olyanokat kérdeznek meg, akik sikertelenek a nőknél.

Egy reprezentatív felmérésben tutira nem ez az eredmény jönne ki.

Én a magam részéről kifejezetten férfiasnak találom, ha valaki mérnök, ha a társkeresős időszakomban megkérdeztek volna, hogy milyen foglalkozású férfit tekintenék ideálisnak, akkor biztos, hogy ezt neveztem volna meg!

Be is jött amúgy, a párom mérnök és nekem ez kimondottan vonzó benne.

2017. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azóta is keresed a linkeket a tudományos felmérésekhez? Mi várunk :)
2017. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy szólsz különben ezek után is odáig lettem volna a mérnkökért és nem keresek helyette mondjuk sírásót! :D

Ilyen jó viccet rég hallottam.

De

jófej leszek. A szexi, gazdag, sportos mérnökök akik nem kellenek a nőknek nálam jelentkezhetnek! :D 22/L

2017. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Sztem abszolút semmi gond nincs ezzel a 2 szakmával.Értelmiségi.Nekem bejön.30 évesen sztem egyáltalán nem gáz otthon lakni.Én is otthon lakok.Albérlet egy csomó pénzt elvisz.Jgaz én csaj vagyok.De abszolút nem lenne furcsa hogyha egy ennyi idős pasit a szüleivel látnék lakni.Én se szívesen mennék panelba lakni ahol nem tudok kiülni a kertbe.És még 40000et elvigyen a fizuból is.35 fölött már kicsit azért furibb mert addigra inkább élettárssal kéne lakni.Inkább sajnálom mert nincs senkije.Lakást meg általában együtt vesztek ugyhogy a legtöbb pasinak nincs saját lakása mint ahogy nőnek se
2018. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!