Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja a sok elesett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja a sok elesett, hiteles, szüleinél élő férfi el, hogy a huszonéves csinos lányok jótékonysági intézményként áldozzák fel az életüket?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 11:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10/: rendben, legyen igazad :D a lényeg, hogy én tudom, hogy nem az vagyok :'D
2017. márc. 21. 12:09
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Miért ? Elvárja a sok elesett, hiteles, szüleinél élő férfi el, hogy a huszonéves csinos lányok jótékonysági intézményként áldozzák fel az életüket?

A linkelt kérdés, arra irányul, hogy mik az esélyek ismerkedésre/párkapcsolatra. Nem az a kérdés, hogy "van itt olyan lány, aki vég törlesztene helyettem 100 misit ?" :D

30/f

2017. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%

Általánosító, bunkó kérdés.


Amúgy pedig érdekes módon össze szoktak jönni az ilyen férfiak, hasonló nőkkel.

2017. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

...amúgy pedig, hogy lehet hiteled, ha a szüleiddel élsz? Mire? Lakásra biztos nem vettél fel hitelt.


De ha még, te elég hülye is voltál, a "hiteles ÉS otthon lakó férfi" nagyon kevés van. Inkább csak a második szokott lenni. És az szerintem még nem insant halál 30 alatt.

2017. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

12.: ha a linkelt kérdés éppen nem is felel meg 100%-ban a kérdésemnek, azért ne álszenteskedjünk, hogy nem erről szól itt minden harmadik kérdés, amit síró férfiak írnak ki :D

Illetve van még egy alfaj: ez a kövér vagyok, találhatok szép vékony csajt, akinek nincsenek elvarásai felém?

2017. márc. 21. 12:12
 16/25 A kérdező kommentje:
14.: diákhitelről, kocsihitelről hallottál már? És mág sorolhatnám
2017. márc. 21. 12:13
 17/25 anonim ***** válasza:
11%

Hát igen a szüleimnél élek, és fogok is, elvégre az én örökségem az a szép nagy telekkel rendelkező budapesti kertes ház, amin egy 170 m2 alapterületű emeletes ház van, benne egy nagy teljes emeletet kitöltő, és egy kisebb (90 m2 körüli) lakással, amiben szűkösen elférünk :D Hitelem sincs, csak kb 10 misi a párnacihában (najó, a bankban van :) ), 2 autó 1 motor.

Annyira rászorulnék egy csinos huszonéves lány jótékonyságára, hogy párkapcsolatban éljünk, de sajnos nem reklámozom így a dolgokat(ellenben azokkal, akiknek nincs semmijük de reklámozzák hogy van, sikerrel :D ), csoda hogy ezt így leírtam, de csak felülkerekedett a troll énem. De nem kell a pénzügyi "segélyezésük" :DD

(nem vagyok csúnya sem mielőtt valamelyik benyögné, és ezt nem én mondom, csak azt mondom amit hallok, tapasztalok...)

Nem is várom el, senkitől, hogy feláldozzák magukat nekem és szeressem őket, elvigyem ide oda, és szórakoztassam. Hát milyen sanyarú sors lenne már az? :D

2017. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%

#21


Szép mese.


Én is megyek vissza a bolygóközi űrkorongomra, meg kell nézzem a gyarmatbolygóim profitját.

2017. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%

A barátnőm a szüleiné élt, diákhitele is volt. pénzzel is segítettem nekik, igaz egy időre ez vissza vetett anyagilag és már nem is vagyunk együtt, de mivel még itt vagyok, nekem úgy tűnik nem sikerült feláldozni az életem. Egyébként meg nem kötelező pénzelni a másikat, sem a családját vagy bárki mást. Nekem sem kellett volna, én akartam segíteni. Erről mi a véleményed, mert ilyen is van. Ha nem akarsz anyagiakban, hozzájárulni a másik életéhez, egyszerűen ne tedd. Nem kell ezen sem neked, sem a másik félnek megsértődni.

30/f

2017. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%

Miért várja el egy nő akinek apuci anyuci lakást kocsit tett a segge alá,majd behitelezte,hogy a "párja" (amíg az lesz) ugyan fizesse már a hitelét is felesbe?


Sztereotípiákkal nálam is tele a padlás,kérsz még?

2017. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!