Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja a sok elesett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja a sok elesett, hiteles, szüleinél élő férfi el, hogy a huszonéves csinos lányok jótékonysági intézményként áldozzák fel az életüket?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 11:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
8%

Gyarmatbolygó ? Profit ? #22. Ha te is EVE-ezel, társulhatnánk mikor ráérsz ;D

30/f

2017. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

23.: nem tudom, honnan szűrted le, hogy én anyagilag bárkinek a dolagihoz hozzá akarok járulni.

Az viszont biztos, hogy nem engedném úgy, mint a te barátnőd, hogy a párom pénzelje a tanulmányaimat. Le is sülne a bőr a képemről

2017. márc. 21. 12:34
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Erre vannak berendezkedve.

X éve ott van anyuci, aki eltartja, főz rá, mossa a kakis gatyát, reggel ágyba viszi a kakaót.

Nincs más dolguk, mint néha beesni valami tanfolyamra, vagy alkalmi melóra, és napi 10-14 órát lehet a neten játszani. Ez az élet az, amit el tudnak maguknak képzelni hosszú távon.

Ha anyu már nem lesz, illetve nem hajlandó ezt az életmódot tovább tàmogatni, akkor kell egy pótanyu.

Akinek (szigorúan az emancipáció miatt!!) saját lakása, kocsija, és jól fizető állása van. (Ne a férfitól várja, hogy megteremti az egzisztenciát, ugyebár...) Természetesen annyira azért nő, hogy boldogan mos-főz-takarít. (Egyébként femináci, ha elvárja, hogy szegény férfiember is végezzen házimunkát.)

Vagyis mellette is kivitelezhető, hogy csinál valami alibi melót évente kétszer, otthon semmit, és a gép előtt ül napi 10 órát.

2017. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Csak a kérdésedre tudtam alapozni, mivel azzal a párkapcsolat anyagi aspektusára utal. Nekem legalábbis. Ha pontosabb választ szeretnél, fejtsd ki a kérdésed, elsősorban azt, hogy mit értesz pontosan az élet feláldozása alatt.

30/f

2017. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem biztos, hogy lediplomazik, aki hitelt vesz fel. Lehet felveszi, mert az allamirol kibukott, aztan kibukik a fizetosrol is.
2017. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!