Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csajok kivétel nélkül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok kivétel nélkül az átlagos illetve magas pasikra buknak, akkor az alacsony srácok idővel "ki fognak halni"?

Figyelt kérdés
Szó szerinti illetve átvitt értelemben is. Utóbbi esetben arra gondolok, hogy borzasztó sok alacsony pasi van, akinek nincs párkapcsolata vagy még mindig szűz. Azt látom, hogy szinte bolyonganak az utcákon, mint a céltalan emberek, nem vicc. Aki jobban megfigyeli annak biztos feltűnik, hogy egy napsütéses hétvégi napon illetve szabadtéri rendezvény során - amikor sok ember gyűlik össze - szinte az összes pasi, akit a barátnőjével lehet látni, legalább 175 magas, míg az alacsony srácok a többi haverjaikkal, a szüleikkel vagy egyedül mászkálnak. Nyílt titok, hogy iszonyat kevés olyan lány van, aki hajlandó alacsony pasival randizni. De ez a gyakorlatban is megfigyelhető, mert a huszonéves korosztályt tekintve (amibe én is tartozok), két kezemen meg tudnám számolni, hogy egy hét alatt hány velem egymagas (170) vagy alacsonyabb pasit látok a barátnőjével együtt. Ha a lányok erre vonatkozó zéró toleranciáját számításba veszem, akkor csak arra tudok gondolni, hogy a hozzám hasonló srácokra sem közép- és hosszútávon sem pedig generációkat átívelően sem vár sok kecsegtetni való (utóbbi alatt azt értem, hogy párkapcsolat nélkül gyerekre sincs esély). Lehet csak én látom ilyen pesszimistán a helyzetet, de ha nem lenne okom rá, akkor nem is merült volna fel bennem ez a kérdés.

2017. márc. 21. 20:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Jól írják.

Pár száz évvel ezelőtt az 170 cm magasság nagynak számított, folyamatosan nő az emberek testmagassága.

Szal igen, valszeg pár száz év múlva az 190 alacsonynak fog számítani.

2017. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem azért nő az átlagmagasság, mert a nők kiközösítik az alacsonyakat, hanem azért, mert egyre nagyobb a jólét, és megengedhetjük magunknak a nagyobb test fenntartását.


Hordj nike airmaxot, dob rajtad 6 centit. Esetleg rakj bele 2 centis sarokemelőt, és meséld el, mennyivel vagy sikeresebb 178 centisként.

2017. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Nálam egyáltalán nem akadály az, ha valaki alacsonyabb az átlagnál. Volt már 180-190 centis párom és volt kb velem egymagas is (163 centi vagyok és 1-2 centi volt a javára). Az egyik barátnőm meg nincs 160 centi se de a férje is alacsonyabb nálam. Ezt embere válogatja, hogy kinek mi jön be, vagy mi az ami számít. Az, hogyha jóval alacsonyabb lenne nálam a srác főleg így, hogy én se vagyok kifejezetten magas az kényelmetlen volna, de egyébként nem zavar, ha a pasi nem veri be a fejét az ajtófélfába mikor megpróbál rajta áthaladni.
2017. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Noémi Eleonóra ***** válasza:
78%
Ha a csajok kivétel nélkül kerülik a siránkozó férfiakat, akkor ezek egy idő után ki fognak halni?
2017. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem :D a siránkozás egy randa betegség amit nagyon könnyen elkapnak így soha nem hal ki :D
2017. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2017. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Remélem nem, mert én rájuk bukok! :(
2017. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Badattitude ***** válasza:
71%
Én 185 vagyok, de a testalkatom, arányosságom az első benyomásnál volt " tárgyalási alap " . Én szerintem a nők a nagyságot benned keresik. Mennyire vagy jellem, van -e gerinced, egyéniséged, és persze agyad. A kétségbe esés nincs ezek között. Az alacsony mandróknak vastagabb a bőre ! Így jó ? :D Foglalkozz magaddal, az gyorsan szembeötlő lesz a hölgyemények körében.
2017. márc. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem halnak ki, ez hülyeség. A magasságnövekedés nem evoluciós eredmény ,hanem életmódbeli,több a kaja mellesleg a rengeteg növekedési hormonkezelt 1 hónap alatt hízlalt állat húsa miatt is van ,amit megesznek az emberek.


Mindegy mekkora az átlag magasság növekedés, mindig lesznek átlagtól lefelé eltérők, csak a cm fog változni. Lehet néhány évszázad múlva a 190 centis lesz az alacsony.Persze végtelenségig nem mehet a dolog .


Én azt látom ,hogy pl a kisebbség közt rengeteg az alacsony ,de ezt nagy pofával és gyúrással eredményesen kompenzálják.És mindnek van nője. Nyugodtan lehet követni ezt a példát.

2017. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%

Hát, én is ismerek extra alacsony nőket, kettőt, mindkettő férje extra alacsony férfi. Ámde. Hallottam már alacsony csajt arról beszélni, hogy hozzáillően alacsony pasiját lecserélte magasabbra, mert ciki volt neki, hogy az ő pasija a legalacsonyabb a társaságban. :/ Szóval, hozzáállás és szerelem kérdése az egész a nők részéről.

Egy tipp: ilyen extra alacsony srácoknak érdemes az xtra alacsony csajokkal próbálkozni, és nem a velük egymagas, még magasabb lányokkal, de nagyon kell vigyáznotok arra, nehogy azt érezze a kiszemelt hölgy, hogy csak azért ő keltette fel az érdeklődéseteket, mert pici, nálatok is kisebb.

21/N

2017. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!