Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csajok kivétel nélkül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok kivétel nélkül az átlagos illetve magas pasikra buknak, akkor az alacsony srácok idővel "ki fognak halni"?

Figyelt kérdés
Szó szerinti illetve átvitt értelemben is. Utóbbi esetben arra gondolok, hogy borzasztó sok alacsony pasi van, akinek nincs párkapcsolata vagy még mindig szűz. Azt látom, hogy szinte bolyonganak az utcákon, mint a céltalan emberek, nem vicc. Aki jobban megfigyeli annak biztos feltűnik, hogy egy napsütéses hétvégi napon illetve szabadtéri rendezvény során - amikor sok ember gyűlik össze - szinte az összes pasi, akit a barátnőjével lehet látni, legalább 175 magas, míg az alacsony srácok a többi haverjaikkal, a szüleikkel vagy egyedül mászkálnak. Nyílt titok, hogy iszonyat kevés olyan lány van, aki hajlandó alacsony pasival randizni. De ez a gyakorlatban is megfigyelhető, mert a huszonéves korosztályt tekintve (amibe én is tartozok), két kezemen meg tudnám számolni, hogy egy hét alatt hány velem egymagas (170) vagy alacsonyabb pasit látok a barátnőjével együtt. Ha a lányok erre vonatkozó zéró toleranciáját számításba veszem, akkor csak arra tudok gondolni, hogy a hozzám hasonló srácokra sem közép- és hosszútávon sem pedig generációkat átívelően sem vár sok kecsegtetni való (utóbbi alatt azt értem, hogy párkapcsolat nélkül gyerekre sincs esély). Lehet csak én látom ilyen pesszimistán a helyzetet, de ha nem lenne okom rá, akkor nem is merült volna fel bennem ez a kérdés.

2017. márc. 21. 20:18
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
8%
Igazából én most akarom felkötni magam a testmagasság miatt. Nagyon gáz ha alacsony vagy, én is az vagyok. És amelyik nő vagy férfi ezek ellenére azt írja hogy ez nem számít az hazudik. Ezzel nem lehet mit tenni.Vagy elfogadod vagy alkesz/drogos leszel vagy felkötöd magad. Hidd el senkit nem fog érdekelni. Viszlát
2017. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem a magasság számít, hanem hogy milyen vagy.
2017. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!