Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják, ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, ismerkedési fázisban egy nőnek ki kell mutatnod a szexuális vonzalmadat, hogy ne kerülj a barátzónába. Hogy tudod ezt megtenni, hogy ne gondolja, csak "arra" kell?

Figyelt kérdés

Tehát: mi a módja annak, hogy olyan szexuális vonzódást fejezzek ki, amivel komoly kapcsolat lehetőségére utalhatok? Hogy ne lendüljön át a dolog abba az irányba, hogy a nő faragatlannak, bunkónak vagy perverznek tartson, aki csak dugni akar?


Én úgy érzem, a két véglet között(a barátzóna és a tahóság) van egy vékony mezsgye, ahol ügyesen kell lavírozni, és ez bizonyos férfiaknak a vérében van, más meg csak szenved vele. Hogy lehet erre jól ráérezni?


Nem akar az emberfia a friendzone-ban kikötni, de semmiképp sem akarja egy dugódani látszatát kelteni, mert komoly kapcsolatban gondolkozik. Hogy mutassa ki a nő felé a szexuális vonzódását? Jól időzített érintésekkel? Vagy a a jó duma számít? Mi a módja ennek?



2017. ápr. 5. 18:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én nem arra gondoltam, hogy utálatból vonzalom lesz, hanem hogy jobb "megosztó" személyiségnek lenni, mintsem mindenkinek próbálni megfelelni. Lehet, hogy így tíz nőből nyolc utálni fog, de még így is kedvel kettő, ellentétben egy jófiúval, akit mind a tíz nő semlegesen kezel.
2017. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Erre ne várj sablon tippet. Minden nő mást igényel, és minden pasi másképp" mutatja ki az érzelmeit, vonzódását.
2017. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
# 11: OK, ez igaz azokra a helyzetekre, amikor mindegy ki, csak legyen valaki. Tehát meg tudsz fogni 10 nőből kettőt, rendben van. De itt egy konkrét, adott személlyel való ismerkedésről van szó, nem pedig BÁRKIRŐL. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenáron meg kell felelni az ő igényeinek, elvárásainak, mert nem. De szerintem ez most nem az a szitu, hogy bedobom a csalit, és aki ráugrik, ráugrik, aki meg nem, az úgy járt. Hanem, ha jól vettem ki, a kérdező vonzódik valakihez és neki szeretné ezt jelezni.
2017. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#10 Furcsa, hogy az egyet nem értésednek nőként adsz hangot, pedig leginkább nálatok jellemző, hogy egy kellemes csalódás hatására fülig szerelmesek lesztek, de laglábbis máshogy néztek utána az illető férfira.


Ha utálnál valakit, de kiderülne, hogy rendszeresen adományoz rászorulóknak vagy kutyamenhelyeknek(tegyük fel, kutyarajongó vagy), akkor nem kezdenél el másképp viszonyulni hozzá? És ez csak egy példa... de azt is fel lehetne hozni, hogy a legelvetemültebb gazfickóknak, bűnözőknek mindig nagy női rajongótábora van. Az ilyeneket gyűlölni szokás, mégis sok nő valamit ezekben az alakokban meglát, és vonzódik hozzájuk, ismeretlenül is.

2017. ápr. 5. 18:39
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha utalok valakit, akkor nem 1-2 pozitiv tulajdonsag miatt fogom meggondolni magamat. A negativ erzesek alapbol hangsulyosabbak altalaban. Azokat kedvelem, akikkel szemben semmilyen negativ erzeseim nincsenek es az 1-2 rossz tulajdonsaguk elhanyagolhato sulyossagu.

A kerdesre valaszolva, nalam nincs olyan, hogy viselkedessel kivivott baratzona. Ha egy pasi nem mutat felem erdeklodest, attol meg tarthatom vonzonak akivel lefekudnek. Nem attol lesz vonzo egy ferfi a szememben, hogy tudom rola, hogy megdugna. Plane, hogy ez a ferfiak 75%-ara igaz. Szoval ez semmi. De a perverz humort szeretem amugy kozeli haveroktol, de ilyen elso 1-2 randin aki ilyeneket tolna, azt egy creepy fazonnak tartanam es inkabb hanyagolnam a tovabbi talalkozast.

2017. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
# 14: Igen, mindenféle típusú emberhez vonzódnak bizonyos személyiségű emberek, de azért nem kéne összemosni a dolgokat. Vagy olyan nőre vágysz, aki taplókhoz, vagy épp bűnözőkhöz vonzódik? Ha igen, akkor be fog jönni a bunkózás, hajrá! Ha meg nem ilyen nő kell, akkor ne akard magad megutáltatni, csak hogy felfigyeljenek rád.
2017. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Az első benyomás döntő.

Nem hiszek a barátságból majd szerelem lesz verzióban. Attól,hogy valaki nagyon rendes ember, jó szándékú, kedves, intelligens, figyelmes...ez mind, mind kevés ahhoz egy nő vonzódjon hozzá. Sőt, még akár tipikus jópasi is lehet, még ez sem mindenkinek jön be.


Viszont ha nagyon bejössz elsőre egy nőnek már kevesebbet kell mutatnod a jobbik oldaladból akkor is vonzódni fog Hozzád.


Vannak nők akiknek pontosan olyan pasi jön be aki kevésbé ragaszkodó, nem keresi folyamatosan.

Tudjátok: " a nő olyan mint az árnyékod,ha menekülsz előle fut utánad, ha futsz utána menekül előled "

2017. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszel neki, nem fogja azt gondolni, hogy csak arra kell.
2017. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#16 Félreértjük egymást, én csak példákat hoztam fel, ami jellemző a nőkre - férfiakra is, de kevésbé. Már megfigyeltem, hogy a legtöbb vita itt a GYK-n abból fakad, hogy egymás mellett elbeszélnek a felek(itt is ez van). És emiatt olyan vérre menő "csatározások" tudnak kialakulni, hogy a fal adja a másikat... Az emberek szeretnek vitatkozni - ha nincs kiindulópontja, akkor odaképzelik:)
2017. ápr. 5. 19:07
 20/25 anonim ***** válasza:
Ebben semmi vita nem volt, en csak a magam neveben nyilatkoztam, ha alapbol valakirol rossz velemennyel vagyok, akkor nem egy jo pont miatt valtozik az. Utana valaszoltam a kerdesedre, hogy nem azon mulik a baratzona, miket mondasz :D
2017. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!