Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják, ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, ismerkedési fázisban egy nőnek ki kell mutatnod a szexuális vonzalmadat, hogy ne kerülj a barátzónába. Hogy tudod ezt megtenni, hogy ne gondolja, csak "arra" kell?

Figyelt kérdés

Tehát: mi a módja annak, hogy olyan szexuális vonzódást fejezzek ki, amivel komoly kapcsolat lehetőségére utalhatok? Hogy ne lendüljön át a dolog abba az irányba, hogy a nő faragatlannak, bunkónak vagy perverznek tartson, aki csak dugni akar?


Én úgy érzem, a két véglet között(a barátzóna és a tahóság) van egy vékony mezsgye, ahol ügyesen kell lavírozni, és ez bizonyos férfiaknak a vérében van, más meg csak szenved vele. Hogy lehet erre jól ráérezni?


Nem akar az emberfia a friendzone-ban kikötni, de semmiképp sem akarja egy dugódani látszatát kelteni, mert komoly kapcsolatban gondolkozik. Hogy mutassa ki a nő felé a szexuális vonzódását? Jól időzített érintésekkel? Vagy a a jó duma számít? Mi a módja ennek?



2017. ápr. 5. 18:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
# 19: Ebben igazad van, de te hoztad ide a bűnözőkre bukó nőket, holott - remélhetőleg - nem ettől a csoporttól vársz választ. És akik alapból a normálisabb férfiakhoz vonzódnak, azok cáfolják az "utálatból lesz a vonzalom" elméletet. Úgyhogy valószínűleg nem egy jó taktika a bunkózás.
2017. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ne titkold a vonzalmadat, de ne legyél bunkó, figyelj oda a másikra, és ha vonzódik hozzád, akkor lehet belőletek valami.

Nem nagyon értem, mit lehet ezen ennyire túlbonyolítani. Katasztrófa, ami ezen az oldalon megy.

2017. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Visszatérve az eredeti kérdésre: nőként én ezt úgy fordítanám magyarról magyarra, hogy ne tökölj, hívd el randira, éreztesd vele, hogy nemcsak barátkozni szeretnél! Az, hogy mivel éreztesd ezt, basszus, embere válogatja, ami neked természetesen jön és jól áll! Viszont ha barátként kezeled a nőt, akkor ő is barátként fog kezelni téged.


Mondok neked két példát:

- Egyszer egy gyerek odajött hozzám egy rendezvényen. Bemutatkozott, megkérdezte, hogy van-e kedvem vele beszélgetni. A továbbiakban azzal fárasztott, hogy meghív egy italra, nyugodtan elfogadhatom, ő már nem idegen, hiszen bemutatkozott :D

- Életem értelme az első beszélgetésünk után megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője. Mint az oviban :D Amire én azt válaszoltam, hogy "te, nem kéne ahhoz jobban megismernünk egymást?" (És lőn.)

Tahó volt bármelyikőjük is? Nem.

Ennyi alapján el lehetett dönteni, hogy érdekel-e velük a további ismerkedés? Igen.

2017. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy mit csinálsz, akár a fejed tetején is pöröghetsz de ha egy nőnek nem tetszel akkor a "barátzónában" fogsz kikötni.

Aki nem tetszik az lehet akármilyen kedves ember, akármennyire éreztetheti velem, hogy tetszem neki nem fog érdekelni. Nekem személyes tapasztalatom is van erről, volt olyan párom aki ideális volt (szinte) minden szempontból, rám nézett és ki kellett csavarni a bugyim na meg gondolatban a gyerekeit hordtam ki boldog házas asszonyként. Sajnos szakítottunk. Próbálkozott nálam egy férfi, hasonló jellem, hasonló humor, emberileg imádtam viszont hiányzott a kémia, ha rágondoltam az az érzés fogott el hogy jó lenne meginni vele egy sört, nem pedig az hogy én bármit akarok tőle ezen felül.

A barátságból szerelem nagyon ritkán működik és általában ki is derül, hogy a vonzalom megvolt a felszín alatt csak nem léptek a felek valamilyen ok miatt.

2017. ápr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát ez a barátzóna a lányon múlik, rádizgul-e, vagy nem. Semmi köze ahhoz, hogy te kifejezed-e vagy nem.

21/N

2017. ápr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!