Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha egyetlen csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyetlen csaj sem fog elfogadni?

Figyelt kérdés
Olyan különös emberke vagyok, akiket ritkán látni. Mivel magányos típus vagyok, így nem igazán van gyakorlatom a beszédben. Furcsa szokásaimat nem igazán lehet tolerálni. Nem káros szenvedélyekre kell gondolni, csak olyan fura dolgokra. Ezek olyan dolgok, amikkel egyébként el vagyok, akár órákig is. Ennél sokkal kevesebb dolgokat sem szoktak a hölgyek tolerálni..
2017. ápr. 6. 20:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem nézem a sorozatot. De írd már le, hogy mi az, amit nem tolerálnak?
2017. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Fü, nem fogok tudni aludni, ha ez most nem derül ki.
2017. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Feltételezem, olyan kényszeres vagy, mint Sheldon. De neki a személyisége is defektes kicsit. Meg az érzelmi intelligenciája nem túl magas.. Az úgy tényleg nehéz kicsit.
2017. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!