Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha egyetlen csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyetlen csaj sem fog elfogadni?

Figyelt kérdés
Olyan különös emberke vagyok, akiket ritkán látni. Mivel magányos típus vagyok, így nem igazán van gyakorlatom a beszédben. Furcsa szokásaimat nem igazán lehet tolerálni. Nem káros szenvedélyekre kell gondolni, csak olyan fura dolgokra. Ezek olyan dolgok, amikkel egyébként el vagyok, akár órákig is. Ennél sokkal kevesebb dolgokat sem szoktak a hölgyek tolerálni..
2017. ápr. 6. 20:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Te vagy a köröm kosz szagolgatós srác?

Ha nem ennél furábbat nehezen tudnál írni. Keresgélj művészlelkek között ők elég furik és talán pont ezért elfogadóbbak.

2017. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy ennyire felkeltem az érdeklődéseteket. Ha valaki nézi az Agymenők c. sorozatot abból képzeljen el egy karaktert.
2017. ápr. 6. 21:01
 13/23 anonim ***** válasza:
Valaki másolja már be! Ma nincs kedvem ehhez a cirkuszhoz. :)
2017. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek a fura szokásaid. Te vagy Monk, a flúgos nyomozó?
2017. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem.
2017. ápr. 6. 21:07
 16/23 anonim ***** válasza:

#12

Jó, de melyiket? Mert nem mindegy, hogy Leonard vagy Sheldon.

2017. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit írtam én neked??? Egyenes kommunikáció, ködösítés nélkül!


Te nem tanulsz semmit?


Tudod, egyetlenegy csaj se fog sz..rakodni veled, ha nem tanulsz meg egyenesen kommunikálni és találós-kérdést kell veled majd játszani.

2017. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
vagy Wolowitz :D
2017. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igazából ha abból a sorozatból csak egy random karakter kell akkor már jobb ha a csajra hajazol mint a pasikra ő legalább jól néz ki.
2017. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Szokták mondani, hogy helyes meg jóképű vagyok, de ha tudnák egyből letagadnának. Az a gond, hogy ezeket egész kicsi korom óta titkolom. Senkinek sem merek megnyílni.
2017. ápr. 6. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!