Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy férfi alacsony?

Figyelt kérdés
Én is csak 175 cmre sikerültem sajnos. De én úgy vettem észre hogy a magasabb srácok jobban bejönnek nektek még ha nem is jó képű. 22/f

2017. ápr. 16. 17:52
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
79%
Nemsokára a 180 centisek is itt fognak sírni hogy alacsonyak ..El kell felejteni azt a tévképzetet ,hogy csak a kosaras srácoknak van barátnőjük. Nagy átlagban csak annyi számít (bár az sem mindig) hogy kicsit magasabb legyél a lánynál,ez meg 175 centivel nem olyan nagy akadály.
2017. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
# 11/11 Időpont ma 18:13 Hát van benne valami az tény. De hát ez a dolog kicsit nyomja a lelkem.
2017. ápr. 16. 18:16
 13/47 anonim ***** válasza:
85%
175 alacsony... sírok... 170 se vagyok, de sose volt problémám a magasságommal. Jó, plafont nem fogok festeni, meg ajtófélfát fejelni, de szerintem megvagyok ezek nélkül is.
2017. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
86%

Lazy,

165? Elég alacsony? Meséljek? 6 nőm volt, 2 feleség, a többi 6 hónap és 20 év közötti tartós kapcsolat. Egy volt, amelyik csak 4-5 alkalom, de az épp most írt rám, hogy van-e időm a régi barátokkal találkozni. Nem fogok, mert sokat akar a szarka, de nem bírja a farka. Épp elég, amennyi most van. Ezek között a nők között egy volt, amelyik nem volt szép, a többi vagy legalább átlagos, vagy sokkal az átlag fölött! És egy volt nálam alacsonyabb, és egy, aki 172, a többi csak kicsit volt magasabb.

Ja, és nem vagyok, sose voltam jóképű, és minden méretem arányos a mag... az alacsonyságommal.

Szóval hagyd abba a siránkozást, mert sehova se vezet. Nem fog senki megsajnálni és felkarolni. Küzdj!! Tanulj, olvass, képezd magad, sportolj, ezt mind lehet minden méretben. A művelt, intelligens, vidám, okos pasikat elfogadják a nők, akkor is, ha előnytelen a külsejük.

Mármint a pasiké. :))

2017. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
88%
3 170 centi alatti jó barátom van és mindhárman többéves komoly párkapcsolatban/jegyességben élnek, szóval a magasságra kár fogni.Hozzátenném ők még csak nem is kifejezetten jóképűek mielőtt valaki ezt feltételezné. Ellentétben tényleg intelligensek és normálisak, nem úgy mint az itt magukat normális rendes pasinak hívő rinyamarcik :)
2017. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
81%
Nem. 160 centi sem vagyok, szóval hozzám képest te is jó magas vagy, a barátom 174 centi, és elég magasnak gondolom. Volt nálam alig magasabb fiúm, meg sokkal-sokkal magasabb is. A magasság nálam a legkevésbé fontos dolgok között van.
2017. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
47%

Én 170 cm magasságot sem érem el és én nagyon kevés olyan lányt, nőt látok aki nálam alacsonyabb vagy velem egy magas lenne. Udvaroltam régen egy lánynak akivel nagyon jól kijöttünk és egyedül a magasság volt az akadály köztünk semmi más. Ő nekem a szemembe mondta hogy nála alacsonyabb pasi mellett nem tudja magát nőnek érezni, és azt sem nagyon fogadja el ha vele egy magas pasi udvarol neki, mert akkor magassarkúba már ő a magasabb, és egyedül ezért tett engem a barátzónába.

Más lányok is mondták nekem amikor próbálkoztam hogy ne erőlködjek mert alacsony srác nekik nem kell. Persze sokszor láttam olyat hogy a csaj magasabb volt elég látványosan a pasijánál, de én mindig is kiestem így a kosárból. Persze ismerkedtem olyan lánnyal aki nálam alacsonyabb volt és ő is megmondta nekem hogy a magasság sokat számít, attól független vele nem ez volt az ok amiért nem jöttünk össze, de volt egy ilyen beszélgetésünk. Van egy munkatársam aki férfi létére 160 cm magas és neki egyszer volt csak barátnője életében.

Van egy munkatársnőm aki alig 2-3 centivel magasabb nálam, és ő nekem belemondta a szemembe hogy ő nem tekinti férfinek azt aki nála alacsonyabb.


Sajnos ez van.

2017. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
# 14/17 Időpont ma 18:30 Kösi ezt a bíztatást, megyek is edzeni egy jót! :)
2017. ápr. 16. 18:38
 19/47 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem a jó magas haverom jut mindig eszembe (198) sportos gyerek, rengeteg nőt ágyba vitt, sőt nem csak ágyban.
2017. ápr. 16. 18:40
 20/47 A kérdező kommentje:
Csak akkor kezdtem ezen a dolgon töprengeni mikor a nők tőlem kérdezték hogy hívják a haverod jó magas és csodálkozva f..sz éhes szemmel néztek rá lány brigádok, akkor egy kicsit eltörpültnek éreztem magam a nagy világba. :)
2017. ápr. 16. 18:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!