Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy férfi alacsony?

Figyelt kérdés
Én is csak 175 cmre sikerültem sajnos. De én úgy vettem észre hogy a magasabb srácok jobban bejönnek nektek még ha nem is jó képű. 22/f

2017. ápr. 16. 17:52
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
# 30/30 Időpont ma 23:15 Teljesen igazad van!
2017. ápr. 16. 23:35
 32/47 A kérdező kommentje:
Már nem tudom hol hallottam...de a mentális betegségek mint pl:. skrizofénia több tünete és a személyiségzavar számos tünetei az alacsonyabb férfiaknál fordul elő a jelenkori társadalmunkban. És ha jobban belegondolok szerintem ez igaz, mert ez egy olyan dolog amiben a férfi embert lealacsonyítja a társadalom akarva/akaratlanul. Ez ellen nem lehet mit tenni sajnos, kellemetlen tud lenni a genetika. De aztán ki tudja... Volt nekem számomra gyönyörű és imádni való barátnőm, ő 170 cm volt és imádtuk egymást, voltam már nálam kiemelkedően magasabb nővel ő is imádni való tünemény volt. De én nem érzem magam kellemetlenül egy nálam magasabb nő mellett, nincs kisebbségi komplexusom.
2017. ápr. 16. 23:59
 33/47 Lazy Lover ***** válasza:
A 30 nagyon jókat írt nagy hazug duma ez a nem tudsz megvédeni szöveg....
2017. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Hát a magasság senkit nem véd meg semmilyen veszélytől ez egy hülyeség szerintem.
2017. ápr. 17. 09:56
 35/47 Lazy Lover ***** válasza:
Hát épp eszű ember tudja hogy nem az számít
2017. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ez a társadalom egyik alap pillére a férfi testmagassàg, a nők is így vannak kódolva ösztönösen az erősebb és a nagyobb kell/kellett nekik mindig. Ez van.
2017. ápr. 17. 10:04
 37/47 Lazy Lover ***** válasza:
Egyett értek nem tudunk mit csinálni ..
2017. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező,

engedd meg, hogy a negatív példák ellenére is eléd tárjak egy sikeres ismerkedést alacsonyabb férfi és magasabb nő közt. Bocs, de ezektől a kérdésektől mindig a falra tudnék mászni :) Szóval régebben ismerkedtem tényleg minden féle-fajta testalkatú és magasságú sráccal. Mégis, egy nálam alacsonyabbhoz mentem hozzá. Engem ez abszolút nem zavar, még magassarkút is szívesen veszek. És ami a fontos, őt sem zavarja. Vannak ugyan néha furcsa pillantások, de igazából magasról teszünk rá. Szóval annyi következtetést vonnék le ebből, hogy pasik, ne stresszeljetek a magasságotokon. Ha egybként sem szeretnétek felszínes gondolkodású barátnőt, akkor miért izgat, hogy vki ezért utasít vissza. Ti pedig, kedves nők, ne állítsátok, hogy nem vagytok felszínesek, ha magasság miatt képesek vagytok pattintani valakit.

Nyugodtan lepontozhattok,de nem kérek bocsánatot a privát véleményemért.:)

2017. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ez tökre szubjektív, hogy kinek mi a fontos a másikban, akár férfiakról, akár nőkről beszélünk. Személy szerint, én is alacsonyabb lány vagyok (159 cm) és nekem kimondottan plussz pont, hogyha egy fiú nem magasabb 170-175 centinél. :) Az előző barátom jóval magasabb volt nálam (185 körül), és bár nyilván ez nem befolyásolta semmiben a kapcsolatunkat, néha már zavart, hogy úgy kellett felágaskodnom vagy neki lehajolni egy ölelésért. Nemrég láttam egy szórakozóhelyen egy srácot, aki nagyon bejött nekem, kb 165 centi lehetett, szóval elég alacsony...de egyáltalán nem zavart :) Sajnos túl részeg volt, bármiféle kommunikáláshoz vagy táncoláshoz, de ez már nem a kérdéshez tartozik :D

Úgyhogy ne legyen ez miatt kisebbségi komplexusod. Nekem őszintén eszembe sem jutott, hogy ez a fiúknak/férfiaknak probléma, amíg meg nem láttam itt ezeket a kérdéseket.

20/L

2017. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%
175 centivel miért lennél alacsony? Beteg az agyad?
2017. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!