Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy férfi alacsony?

Figyelt kérdés
Én is csak 175 cmre sikerültem sajnos. De én úgy vettem észre hogy a magasabb srácok jobban bejönnek nektek még ha nem is jó képű. 22/f

2017. ápr. 16. 17:52
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
68%
Nehogy már 175 centi miatt rinyálj én 158 centi vagyok... 25/F
2017. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Áhhh, ilyen az ember, mindig van valami probléma, csak éppen kinek mi.
2017. ápr. 16. 18:46
 23/47 anonim ***** válasza:
41%

"Csak akkor kezdtem ezen a dolgon töprengeni mikor a nők tőlem kérdezték hogy hívják a haverod jó magas és csodálkozva f..sz éhes szemmel néztek rá lány brigádok, akkor egy kicsit eltörpültnek éreztem magam a nagy világba. :)"


Ezen ne csodálkozz! A csajok szemében mindig is a magasság volt messze a legjelentősebb vonzó faktor az ideális pasira vonatkoztatva. Úristen, hány meg hány olyan srácot ismerek, aki mérföldekkel rondább nálam és mégis rengeteg gyönyörű barátnője volt én meg jóképű arccal (akit érdekel küldök képet privátban), de 170 centivel még sosem volt barátnőm. A csajok valami oknál fogva benedvesednek a felfelé nézéstől és a hosszú végtagoktól. Te ebből a szempontból még szerencsés is vagy, mert a lélektani 175-ös határt eléred, amivel már egy 163-165 körüli csaj magassarkúban sem lesz tőled magasabb és ha elég jóképű vagy, akkor van esélyed nála. De teljesen nyilvánvaló, hogy a nők döntő többsége 180-nál nem adja alább, főleg, hogy manapság rengeteg magasabb (173 körüli) csajt látok az utcákon. Régen is a férfias pasik érvényesültek (mely tulajdonság a magasságot is magába foglalta), de manapság a Hugo Boss, Calvin Klein meg hasonló férfi divatóriások által diktált férfi ideák miatt a magasságnak hatványozottan nagyobb szerep jut és ez a hétköznapi nők fejében is tudatosul.

2017. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
23%
Annyira fölöslegesek ezek a kérdések. A nők soha sem fogják elismerni a felszínességüket, még így az internet anonymitása mellett sem, viszont mindig jönnek ugyanazok a bezzeg-nők, akik azt hiszik, azért mert akad kivétel, nem igaz, hogy a legtöbb nő akkor is csak magas/izmos/jóképű férfival hajlandó szóba állni.
2017. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként 24-esnek tényleg igaza van. Egyrészt te, kedves kérdező nem vagy alacsony, másrészt hasonló alacsony (<173) sorstársaimnak üzenem, hogy ne írjatok ki ilyen ostoba kérdéseket, ne rinyáljatok, hanem küzdetek és próbáljatok érvényesülni minden téren, ahogy azt én is teszem (egyenlőre kevés sikerrel mert még szűz vagyok). Ha ezt teszitek, egyrészt valamilyen téren előrébb tudtok lépni - ha nem a társkeresésben, akkor karrierben/világnézetben/személyiségben stb. - másrészt addig sem foglalkoztok a problémáitokkal. Ha az élet kevesebbet adott nektek és kínlódás az életetek, akkor csak azért is szenvedjetek a cél érdekében. Jobb esetben még be is jönnek a számításaitok és elégedetten konstatálhatjátok az erőfeszítéseiteket.
2017. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Lazy Lover ***** válasza:
21%
23 nál a pont!
2017. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
37%

Annyirol van itt szo, hogy a nök szeretik a ferfi mellett kisebnek, törekenyebbnek erezni magukat. En 174 cm vagyok, eleg sportos, es volt alacsonyabb pasim. Soha többet. Sokan küzdenek komplexusokkal a magassaguk miatt. Nekem 178 a minimum, de inkabb 180 felett. Legyen nagyobb mint en, legyen ö a vedelmezö es ne egy ( hozzam kepest) törpe. Nyilvan vannak alacsonyabb lanyok, aki pl. 160 cm, amelle tök jo a te testmagassagod. Van olyan is, akit nem erdekel. En eleg magas nö vagyok, es nekem fontos a magassag.

A jokepüseg egyreszt relativ, masreszt sok minden befolyasolja bejössz e valakinek: külsö, viselkedes, hajszin, kisugarzas, stb.

2017. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a legyen ő a védelmező dolgot nem értem..Miért ne tudná megvédeni (ki ellen amúgy?) egy kisebb magasságú férfi a nőjét? Naponta támadnak rád vérszomjas hordák? No meg ha a nálad magasabb pali nem profi harcművész, akkor egy 170 minuszos boxoló úgy kiüti 10 mp alatt hogy azt se tudja honnét kapta a maflást. A kisebbségi (méretben is) késelők meg szívfájdalom nélkül belé állítják a bökőt a 2 méteresbe is. Ha védelem kell hordj magaddal önvédelmi fegyvert vagy egy-két kiképzett őrkutyát, ne a pasid földtől számított plusz 10centijébe bízz.
2017. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen elvesztettem ezt az egész motivációs készségemet a csajozás terén, nincs értelme sajnos így hát nem érdeklődök nők felé már több mint 1 éve. Ez van, nem sajnáltatom magam mert ezenkívül nincs problémám.
2017. ápr. 16. 22:52
 30/47 anonim ***** válasza:
74%

#28: Hagyd! Nem is érdemes pazarolnod erre energiát. Teljesen nyilvánvaló, hogy a "védelmező érzés" duma csak egy kifogás arra, hogy nincs arcuk bevallani, a magas pasik számukra egy szexuális státuszszimbólum és igen... valamilyen szinten egy tudatalatti berögződés arra, hogy a nagy mérettel nagy férfiasság is jár (ott lent is). Máskülönben nem fordulna elő, hogy magas, de eközben sovány, dagadt vagy ronda pasikkal is összeállnak, csak azért, mert magas. Ezzel kapcsolatban említem, hogy egy lánybeszélgetésnek is voltam már fültanúja, amely során a csajok arról pletykáltak (ez még az érettségi évében volt), hogy az egyik osztálytársamnak milyen nagy lehet már a dákója, mert milyen magas már (193 centis). Persze nem biztos, hogy ez általános jelenség, de van alapja. Nincs mit tenni. Beléjük van rögzülve, hogy magas pasi=szexis, izgalmas álomkan, akinek a karját lehet simogatni, rózsaszínködös romantikus bárányszemekkel pipiskedve felfelé pillantgatnak, miközben az alacsony pasit elkönyvelik egy unalmas, jellegtelen hobbitnak, akire hanyagul és megvetéssel tekintenek, mert nem lehet felnézni rá, nem lehet csüngeni a nyakában és előadni a többi embernek ezeket a ripacs romantikus életképeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ennyi, és lehet lepontozni, mert akkor legalább tudom, hogy egyeseknek valóban fáj az igazság.

2017. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!