Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy férfi alacsony?

Figyelt kérdés
Én is csak 175 cmre sikerültem sajnos. De én úgy vettem észre hogy a magasabb srácok jobban bejönnek nektek még ha nem is jó képű. 22/f

2017. ápr. 16. 17:52
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"Nekem őszintén eszembe sem jutott, hogy ez a fiúknak/férfiaknak probléma, amíg meg nem láttam itt ezeket a kérdéseket."



persze, mert nem téged érint.

2017. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

168 cm vagyok..mindig volt barátnőm -tőlem alacsonyabb, velem egy magasságú és tőlem magasabb is - pár egy éjszakás kalandom diszkóba felszedtem és még aznap vidámság :-) voltam többször vőlegény is...most pedig házas vagyok..a feleségem velem egy magas, de mivel magassarkúba tolja így nyilván 2-5cm-rel magasabb a tisztelt publikum előtt.

Soha nem érdekelt a magasságom!!!!!! Mivel ezen nem lehet változtatni akkor meg minek rajta siránkozni? Te se tedd mester! :-)

2017. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

Szia #42,

örülök, hogy ugyanezt mondod! Én 165 vagyok, és bár egyéjszakásokban nem volt részem, de amúgy hasonlóan vagyok, mint te. (#14 voltam)

2017. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%

#41

Nem negatív mondatnak szántam, csak csodálkoztam egyet... :)

2017. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne zavarjon. Én 160 alatt vagyok, és nő. Meg Nálam alacsonyabb pasinak is adtam esélyt. És milyen jól tettem. Minden tökéletes volt szinte, csak a mérete ott lent. Amiatt mentünk szét. De azon kívül tökéletes volt.
2017. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Nem, mert a belső értékek számítanak.
2017. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Engem csak akkor zavar, ha nálam (170) alacsonyabb vagy látványosan gyengébb. Ez nem az alacsony srácok lehúzásáról szól, de nekem az illúzióromboló, ha nem érzem magam "kis nőnek" mellette. Nem vagyok egy tonna donna, de a magasságomról nem tehetek. :(

20L

2017. ápr. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!