Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy egyre több nő szingli akar lenni és nem akarnak megállapodni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 05:28
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
74%

10 éve sem volt ciki 30 felett diszkóba menni, és a 30-40-es nők között is sokan jól keresnek, vezetobosztadbsn, és eszük ágában sincs egy pasit kiszolgálni.

De megint jött a tini kommandó, akik csak az elmúlt 5 évet ismerik, de észt osztani tudnak.

2017. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
80%

Mert bazi nehéz olyan férfit találni, aki nem a saját kényelmét nézi pusztán, hanem képes odafigyelni, érteni, amit a párja mond, nem elintézni mindent egy legyintéssel, hogy hát a nők bonyolultak. Hemzsegnek a k##apecérek, akik egy dugásért a csillagokat lehazudják az égről; a szánalmas kisfiúk, akik anyu szoknyája mellől sírdogálnak és utálkoznak; a nárcisztikus, egoista majmok, akik lábtörlőnek használják a párjukat, csak hogy többnek erezhessék magukat; a lusta disznók, akiknek nulla akaratuk van, hogy vonzók legyenek egy nő számára, de elvárásaik az ezekben; a kangörcsös kis jampik, akik azt hiszik, hogy a nők egy füttyentésre a farkukon fognak pörögni stb stb stb...

És tudod, nem annyira nehéz belefáradni abba, hogy ebből a fhostengerből kihalászd azt, akiért te is akarsz tenni, és aki meg akarja látni benned az egyetlent. Én hosszú évekig küzdöttem saját magammal, mire elértem egy minimális motivációt arra, hogy megpróbáljam megkeresni azt, akiben megbízhatok, és jó eséllyel nem sérülök, ha kapcsolatba kezdek vele.

2017. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
76%

Mert ma már dívi házasság nélkül is együtt lakni,nem az,hogy egyből megházasodni max. a második-harmadik emberrel az életedben.Meg ma már nem néznek ki egy pasit azért,ha a feleségét otthagyja 3 gyerekkel,régen pedig azért kinézték,ha csak úgy lelépett.Sajnos a megcsalás ugyanennyire elfogadott volt.Ma már azt a nőt hülyézik le-szerintem tök jogosan-,aki tűri,hogy megcsalják és azt mondják rá,nincs tartása.Régen meg alap volt,hogy eltűri,mert ettől függött,él-e,hal-e.

Na meg a legtöbb pasi nem tudja megemészteni,hogy egy nő képes kvázi röhögve eltartani magát és nincs rászorulva,mert a nő nem arra játszik,hogy majd valaki eltartja őt.Meg többet is keres,mint ő,mert jobb végzettsége van és nem áll le vele,ha valahogy nem képzi magát,vagy legalább a nyelvekhez se áll úgy,hogy legalább duolingón elhülyéskedik.

2017. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
84%

Egy kis kolbászért nem tartunk egy egész disznót.

Ilyen egyszerű.

2017. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
45%

-mert ma már sikk a szingliség, lásd szekszésnyújork, és az ehhez kapcsolódó médiatermékek

-dugásra bármikor előhúzhatnak a "fiókból" egy béta orbitert, kötöttségek nélkül.

-folyamatosan a nőcsábász, vastag arcbőrű alfahímet eljátszó pasikkal mennek el, akik ugye megdugják őket, és dobják is, hogy menjenek a következőre, és az 50. után se néznek magukba magukba hogy "b+ lehet más pasikkal kéne ismerkednem, és nem a HVCS-vel?", hanem jön a "minden pasi dugni akar"; "mai férfiakkal nem lehet hosszú távontervezni" ahogy már itt is bemutatta pár példány.

-óriási, teljesíthetetlen igények, mert a romantikus filmekben a főszereplő lánynak összejött, és mert a nőknek szóló média azt hangoztatja, hogy nekik folyamatosan több, jobb jár mindenből és mindenkiből.

-a legtöbb aki azt hangoztatja, hogy szingli akar lenni, nem akar igazából az lenni (csak a fentiekből alakul így), de jobb úgy viselkedni mint az agresszív kismalac amikor perecel a bringával "kuss én így szállok le!", mint bevallani hogy "elcsesztem!", "hülye vagyok", "benyeltem minden marhaságot".

2017. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
17%

13,14,19- nagyon igazatok van!


24-es :DDDD Hát ennyi :D

2017. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
66%
Egy mai ferfi a pcsen kivul semmit nem tud adni egy nonek. Elvarjak, hogy a no legyen csinos, odado, huseges, gondoskodo, turelmes, megerto, de cserebe semmit nem akarnak adni sem anyagalig, sem erzelmi teren. A mai ferfiakban semmi stabilitas nincs, nem csoda, ha a nok nem akarnak elkotelezodni ilyen alakokkal.
2017. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
36%
Az,hogy nincsenek normális pasik és mind csak dugni akar. Vajon,miért?!
2017. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
72%
Minek? Hogy megcsaljon, aztán lelépjen egy fiatalabb kis fruskával?
2017. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarok gyereket, nem akarok főzni, nem vagyok gondoskodó típus. Egyszerűen nem való nekem a párkapcsolat. Elég boldogtalan lenne az a férfi, aki nézi, ahogy sudokuzom meg varrogatok.


Nyugis élet, nekem ez kell. Nem kell dráma.

2017. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!