Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy egyre több nő szingli akar lenni és nem akarnak megállapodni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 05:28
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
45%

25-ös írásával totál egyetértek:



"a legtöbb aki azt hangoztatja, hogy szingli akar lenni, nem akar igazából az lenni (csak a fentiekből alakul így), de jobb úgy viselkedni mint az agresszív kismalac amikor perecel a bringával "kuss én így szállok le!", mint bevallani hogy "elcsesztem!", "hülye vagyok", "benyeltem minden marhaságot".

2017. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
33%

#39, ez kölcsönös, ne aggódj, nekem se kéne egy felszínes, pénzéhes nő, úgyhogy kvittek vagyunk. Ha ilyen csajt keresnék, akkor ott vannak a hivatásosak, ők legalább bevallottan csak a pénzért csinálják, te meg gyűjtögetheted a macskáidat :D

Ez bizony egy-null ide.

2017. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
78%

Íme a tökéletes férfiak ,akik most is azt várják, hogy az asszony (ahogy ti hívjátok) vagy a csajom elmenjen végre, és kiverhetem a f .szomat egy 16 éves csücsöri ribire ,mert pedók vagytok. Egyszerűen undorítóak a mai perverz "férfiak".

Mondom ezt úgy, hogy fiam van, még pici, de arra törekszem folyamat, hogy ne ilyen görényt nevelljek belőle.

Mert az asszony ,lány, nő felszed 5 kgot, nem borotválkozik, és máris egy undorító tehén. Persze a férfi akármilyen igénytelen ,neki jó nő kell, nem adnak lejebb az igényeikből.

2017. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem fogom megérteni azokat, akik nem hiszik el, hogy vannak olyan férfiak és nők, akik nem akarnak kapcsolatot. Nem gyűlöletből, csak egyszerűen maguknak valók.
2017. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
31%

#43, én NEM keresek kapcsolatot, úgyhogy csúfosan melléfogtál. Feleannyit nem értek, mint amennyit kínlódni kell veletek, úgyhogy igazából magának a férfinak a szempontjából érdektelen a folytonos párkeresési mizéria, főleg hogy tőletek igazából semmi hasznos tanácsot nem kap, csak jókorákat rúgtok oda, amiről azt hiszitek, hogy fáj. És akkor csodálkoztok, hogy ennyien szidnak itt titeket.

Kaptad is a mínuszt helyből.

2017. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
77%

Istenem, ezen a mínuszon vergődő emberek, mintha ez valami büntetés lenne. Lepontozlak, NESZE!

Pasztmek...

2017. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
84%

Vagy kapuzárási pánik, vagy általános tendencia, hogy a férfi nem tudja elviselni, hogy a nő még karriert akar a gyerek előtt, vagy azt, hogy ne csak neki kelljen vezetni a háztartást.


Félre ne értsetek, vannak rendes férj/apajelöltek, de nagyon sokaknak az az alap, hogy "én keresem a pénzt, te meg élj az árnyékomban, kereshetsz, hajthatsz, de ne jobban, mint én és neveld a gyereket, amit akkor vállalunk be, amikor én akarom"... Ennek így semmi értelme. Nagyon-nagyon sok olyan nőt ismerek, akiktől elvárták, hogy visszavegyenek, ahelyett, hogy támogatták volna őket. És vagy szófogadtak, vagy azt mondták, kössz nem, hadd kezdjek az életemmel, amit nélküled is akarnék.

2017. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
0%

"Soha nem fogom megérteni azokat, akik nem hiszik el, hogy vannak olyan férfiak és nők, akik nem akarnak kapcsolatot. Nem gyűlöletből, csak egyszerűen maguknak valók."



ebből látszik, h az emberi mivoltot sem érted.

2017. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%
Pl magamat? Azt, hogy tudom, hogy annyira magamnak való vagyok, hogy ha párkapcsolatban élnék, külön lakásban akarnék élni? Tehát semmi értelme nem lenne? Oké. Ha te ettől ma jobban alszol.
2017. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy a szingli férfiak még 40-50 évesen is csak a laza, kötetlen, (kizárólag) szexkapcsolatot keresik. Nem akarják elkötelezni magukat. Képtelenek a kompromisszumra.

Bocsánat az általánosításért, de a kivétellel sajnos nem találkoztam.

2017. jún. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!