Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért majd mindig a mérnököket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért majd mindig a mérnököket preferálják a nők? Ha adott két ember, egyik férfi pl villanyszerelő, másik mérnök, azt fogja választani ösztönösen a nő. Itt minden nő azt írja, nem lényeg a pénz, csak megéljenek. Akkor miért így választanak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 08:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igen, akár a helyedben elkezdtem volna 170-ért dolgozni, aztán idővel több lett volna, kapcsolatokat alakítottál volna ki, esetleg más területen lett volna lehetőséged. De elkezdted volna azt az utat.


Ha tényleg jogászként végeztél nem értelek,ahogy szerintem más sem.

2017. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Pont itt rontod el,azt hittem azt irod netto 170 mint jogász és 305-400k mint villanyszerelõ.

Nem vagy elõre látó egyáltalán.

Egyetem épitened kellett volna kapcsolatokat és elmenni gyakorlatra,nem csak partizni,itt isszák meg a levét mindenki aki nem megy el melozni egyetem mellett.

Neked Pestre kellett.volna költözni és elmenni ügyvédbojtàrnak vagy vàllalati jogász gyakornoknak.

2017. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!