Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megakarok valtozni, nem baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok valtozni, nem baj ha igy csak evek mulva lehet baratom talan?

Figyelt kérdés

Mivel eddig komoly tarskeresis gondjaim voltak es senkit nem erdekeltem vagy kulonbozo okok miatt nem akartak tobbet tolem ezert ugy dontottem,hogy valtoztatni szeretnek par dolgon.


Szeretnek 6-7kgt ledobni, mert most 64 kg vagyok es ez a 162 cmhez sok kicsit -hasban leginkabb meg a combom is husis es a melleim is nagyok.


Viszont nagyon nehezen megy a fogyokoruzas, egy honap alatt sikerult lefogynom 1 kgt, ez semmi.


Most komoly edzes tervem van es az etkezesemen is valtoztatok.


Stilust akarok valtani, olvasni kezdtem, tudomanyos temakban dokumentum filmeket nezni, fejlesztem picit magam, es szeretnek megvaltozni.


Kulsore leginkabb, mert most csunya vagyok nagyon a tulsulyom miatt. Lapos a fenekem, nem vagyok formas.


A lenyeg,hogy szerintetek lesz lehetosegem arra,hogy majd kesobb szoba alljon velem valaki. Amikor mar 23-24 eves leszek, mert ez a valtozas nem egyik naprol a masikra fog megtortenni.


Most 20 vagyok, de addig amig nem szereztem eleg tudast, nem fejlesztem a kommunikacio kepessegemet es nem valtoztatok a kulsomon nem lehet baratom, mert igy nem kellettem senkinek sem es nem mernek szexelni se egy fiuval.


Szerintetek lenne eselyem arra,hogy csak utana kezdjek el ismerkedni,baratot keresni?


N


2017. máj. 22. 23:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ez lehetnek en is.

A fogyas a konyhaban kezdodik!

Csokkentsd a szenhidratbeviteled! Se krumpli, se teszta, kenyerbol keves, es teljes kiorlesu!

Ha nincs elegendo rost az etrendedben, es lassan felszivodo szenhidrat, akkor ujra es ujra megehezel.

A gyumolcs nem rossz, de ne ess vele tulzasba, mert rengeteg cukrot tartalmaz.

A masik a zsiradek. Ebbol sem szabad sokat fogyasztani.

Ami fontos, az a feherje! Hal, feher husok, huvelyesek.

En majdnem 30 kilot fogytam igy.

Viszont! Amig hagyod, hogy a kornyezeted mergezzen, a pszihologus kidobott penz.

Ha lefogysz, ugyanolyan boldogtalan leszel, mint most. Onmagaban nem hoz megvaltast.

2017. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Borzalmas vagy! Nem azért mert van rajtad felesleg... Annak mondhatni nincs is jelentőssége a te esetedben.

Kezdjük ott, hogy úgy írsz, mint egy 14 éves, de abból is a műveletlenebb, paraszt fajta. Az írásodból sugárzik rólad az önbizalomhiány, önértékelési problémák, és emellett neked teljesen mindegy milyen a srác...csak szóba álljon veled valaki? Pff , fogalmad sincs mit keresel, ki illene hozzád, merre felé kéne elindulni. Abszolút semmi.

Nekem mégis a fogalmazásod a legkiábrándítóbb. Nagyon buta ember jut róla eszembe. Ha intelligens, jó humorú nő lennél, már régen lenne barátod, és nem szarakodnál szakemberrel, önostorozással. Fel tudnád mérni a valós helyzetet, kiegyensúlyozott lennél, önbizalmad lenne, mernél ismerkedni, nem néznéd szarba magad.

2017. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!