Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megakarok valtozni, nem baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok valtozni, nem baj ha igy csak evek mulva lehet baratom talan?

Figyelt kérdés

Mivel eddig komoly tarskeresis gondjaim voltak es senkit nem erdekeltem vagy kulonbozo okok miatt nem akartak tobbet tolem ezert ugy dontottem,hogy valtoztatni szeretnek par dolgon.


Szeretnek 6-7kgt ledobni, mert most 64 kg vagyok es ez a 162 cmhez sok kicsit -hasban leginkabb meg a combom is husis es a melleim is nagyok.


Viszont nagyon nehezen megy a fogyokoruzas, egy honap alatt sikerult lefogynom 1 kgt, ez semmi.


Most komoly edzes tervem van es az etkezesemen is valtoztatok.


Stilust akarok valtani, olvasni kezdtem, tudomanyos temakban dokumentum filmeket nezni, fejlesztem picit magam, es szeretnek megvaltozni.


Kulsore leginkabb, mert most csunya vagyok nagyon a tulsulyom miatt. Lapos a fenekem, nem vagyok formas.


A lenyeg,hogy szerintetek lesz lehetosegem arra,hogy majd kesobb szoba alljon velem valaki. Amikor mar 23-24 eves leszek, mert ez a valtozas nem egyik naprol a masikra fog megtortenni.


Most 20 vagyok, de addig amig nem szereztem eleg tudast, nem fejlesztem a kommunikacio kepessegemet es nem valtoztatok a kulsomon nem lehet baratom, mert igy nem kellettem senkinek sem es nem mernek szexelni se egy fiuval.


Szerintetek lenne eselyem arra,hogy csak utana kezdjek el ismerkedni,baratot keresni?


N


2017. máj. 22. 23:37
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Meg van a fenekemen is hizas csik,ami szinten csunya ugy nagyon. Es tavaly amikor voltam strandon a barataim kozul ket fiu cikizett a fenekem miatt,hogy formalhatnam a fenekemet,nezzem meg mennyi szexi lany van a strandon en meg ott voltam az egybe reszes furdo ruhamban es ez is ciki volt kicsit..:(
2017. máj. 23. 00:01
 12/32 anonim ***** válasza:
Apukád fura. Komolyan arra nevel hogy egy molett ember szart sem er? Jezusom.. Érsz annyit mint a családodnak azok akiknek van partnerük es a baratnod sem jobb nálad. Nem muszáj mindenkinek 20 eves kor elott vegigmenni a fel sulin. Hidd el, nem a külső számít de biztosan nem csak az
2017. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem oltozkodom csunyan,igenyes vagyok, de nem noies csak olyan egyszeru hetkoznapi viseletet hordok. Megis akikkek fiukkal beszeltem vagy a barataim mind azt mondtak erdemes lenne lefogynom,mert nagyon szamitani fog a kulso, es ha nem talal egy ferfi kulsore vonzonak akkor nem lesz parkapcsolatom. Meg a kornyezetemben mindenki tenyleg jolnezki, a lanyok vekonyak,szep fenekuk van, es nem csak a kulsojuk van rendben, de van eszuk is, es humorok a tobbsegenek mar van tapasztalata es volt a baratnomnek is szexkapcsolata. Nekem meg ez sem johetne szoba, a testem miatt a parkapcsolat meg nem csak emiatt, de a szemelyisegem miatt sem jonne ossze. A baratnom szokott tanacsokat adni,o javasolta,hogy tanuljak, fejlesszek magam, mert kicsit buta vagyok..es nem tudok kommunikalni az emberekkel.
2017. máj. 23. 00:11
 14/32 anonim ***** válasza:

Most is barátkozhatsz... kell egy közös téma, azt csá! pl olyanokkal, akik szintén fogyóznak, és csinálhatjátok együtt. Itt is van diéta rész, lehet ismerkedni barátkozni.


A külsőd változásától nem lesz jobb a kommunikációs készséged. Azt is fejleszteni kell, ami introvertáltként nehéz lehet tényleg... de gyakran fontosabb, mint a kinézet.

2017. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Most azert nem akarok ismerkedni,mert ha vakakit tulsagosan megkedvelek,megszeretek es o nem ugy erez,akkor az csak fajna es nem lenne jo, meg mar utasitottak el a kulsom miatt,mert nem jottem be a sracnak..


A fogyozas mellett olvasok,tanulok dokumentum filmekbol, de a baratnomon kivul nincsenek kozelebbi baratok akikkel mindig vagy gyakran tudnek kommunikalni. :( fiukkal nem is menne ez,mert tenyleg ha valaki bejon en meg neki nem, mert meg dundi vagyok az nagyon ciki..

2017. máj. 23. 00:20
 16/32 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy akkora baj van a külsőddel? Az alakoddal szerintem nincs gond. Lehet, hogy simán megoldaná a gondod egy új haj.
2017. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
A hajammal nincsen gond az szerintem szep hosszu..kozep hosszu. Nem vagyok en magam sem elegedett a testemmel, mert dundi vagyok. A hasamon van felesleg meg a mellim nagyok es a fenekem aminek formasnak kene lennie az meg kicsi es lapos. Uj kulsot akarok, szeretnek vekony lenni, lapos hasat. Aztan magamat fejleszteni.
2017. máj. 23. 00:51
 18/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nehéz, de muszáj lenne lejárnod a terembe edzeni. Ha lenne rá pénzed, egy személyi edzőt is kellene fogadnod. Ha ért a szakmájához, akkor az ő általa előírt étrend és edzés mellett max 1 év alatt olyan alakot tudnál formálni hogy magadra sem ismernél. Én is járok edzeni már sok éve, és lent a teremben láttam már pár hihetetlen testi átalakulást. Viszont mégis az akaraterő a legfontosabb! Ha az megvan, akkor már el tudsz érni kisebb célokat. F28
2017. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Meg sok a hizas csik a fenekemen es a combomon is van pici.. Masnak meg tok szep bore van, egy csomo fiatal vekony, feszes a bore,kockas has vagy csak szimpan lapos, kis mellek, jo fenek, szep arc. En is kulsore ilyen szeretnek lenni :( Nem jo dundinak lenni, csak ha ugye havonta 1 kg megy le akkor nehezen lesz valtozas
2017. máj. 23. 00:54
 20/32 A kérdező kommentje:
Nekem nincs sajna annyi penzem,hogy ezt megtehessem, nem reg mentem albiba es az nagyon draga meg sok a rezsi is. Es a honap vegere marad 2-3 ezer forintom. Volt mar olyan nem egyszer,hogy semmi penzem nem volt, es kajat sem tudtam venni egy ket napig, addig meg ittam a vizet es nem volt kajam. :( nincs erre penzem nekem.
2017. máj. 23. 01:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!