Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megakarok valtozni, nem baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok valtozni, nem baj ha igy csak evek mulva lehet baratom talan?

Figyelt kérdés

Mivel eddig komoly tarskeresis gondjaim voltak es senkit nem erdekeltem vagy kulonbozo okok miatt nem akartak tobbet tolem ezert ugy dontottem,hogy valtoztatni szeretnek par dolgon.


Szeretnek 6-7kgt ledobni, mert most 64 kg vagyok es ez a 162 cmhez sok kicsit -hasban leginkabb meg a combom is husis es a melleim is nagyok.


Viszont nagyon nehezen megy a fogyokoruzas, egy honap alatt sikerult lefogynom 1 kgt, ez semmi.


Most komoly edzes tervem van es az etkezesemen is valtoztatok.


Stilust akarok valtani, olvasni kezdtem, tudomanyos temakban dokumentum filmeket nezni, fejlesztem picit magam, es szeretnek megvaltozni.


Kulsore leginkabb, mert most csunya vagyok nagyon a tulsulyom miatt. Lapos a fenekem, nem vagyok formas.


A lenyeg,hogy szerintetek lesz lehetosegem arra,hogy majd kesobb szoba alljon velem valaki. Amikor mar 23-24 eves leszek, mert ez a valtozas nem egyik naprol a masikra fog megtortenni.


Most 20 vagyok, de addig amig nem szereztem eleg tudast, nem fejlesztem a kommunikacio kepessegemet es nem valtoztatok a kulsomon nem lehet baratom, mert igy nem kellettem senkinek sem es nem mernek szexelni se egy fiuval.


Szerintetek lenne eselyem arra,hogy csak utana kezdjek el ismerkedni,baratot keresni?


N


2017. máj. 22. 23:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ha ilyen barátaid vannak, akik állandóan cikiznek, hogy csúnya és buta vagy, akkor lehet még egyedül is jobb lenne mint velük. Egyébként butának nem tűnsz, csak rettentő önbizalomhiányosnak, amit ilyen emberekkel körülvéve meg is értek.

Próbálj meg kiszakadni a társaságukból, csak mérgeznek téged.

A fogyáshoz annyit, hogy nem tudom, mennyire vagy képben a dologgal, de ha azt írod, hogy csak zöldséget és gyümölcsöt eszel és a zöldség rész kimerül a saláta, uborka, paprika kombinációban, akkor nagyon-nagyon rosszul csinálod. Nézz utána alposabban a témának, a fehérje elengedhetetlen az egészséges étkezéshez és az alakformáláshoz. Ha átmész a fogyókúrák rovatba, ott a Sárga kapszula című könyvet fogják ajánlani. Ezzel kicsit fejleszted a tudásodat is.

Új frizurán még nem gondolkodtál? Instant nagy pozitív változást érhetnél el vele, ha jól válsztasz.

Plussz nem tudom, hogy találod a tornavideókat, de ha nem ismered, akkor ajánlom a fitnessblendert.

2017. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Paradicsom,uborka,salatak,mango,kokusz,banan,kivi,szolo,narancs, alma, dinnye, sarga dinnye, citrom, malna,eper minden gyumolcsot zoldseget szinte megeszek.

Emellett zabkasat szoktam enni meg barna kenyeret reggelire, de abbol csak 2 kicsi szeletet. Es kefir az amit szoktam venni es vizet iszok, mind ezt futas, torna gyakorlatok mellett, de eredmeny szinte semmi. Amugy koszonom a tanacsaitokat.

Nincsen onbizalomhianyom, annyi,hogy latom,hogy dundi vagyok es ezen tenyleg valtoztatni kell,mert a visszajelzesek sem voltak pozitivak.

2017. máj. 23. 01:08
 23/32 A kérdező kommentje:
Most vagattam nem reg a hajambol, az nekem tetszik igy. A rovidebb, de a hosszabb is jol allt szerintem, viszont a testem eltereli a figyelmet a hajamrol es igy inkabb az a szembetunobb,hogy dundi vagyok es aranytalan a testem.
2017. máj. 23. 01:09
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem neked onertekelesi gondjaid vannak. Mert ezek amiket leirtal nem olyan dolgok, ami miatt egy csavo se kornyekezne meg. Nyilvan az ember probalja kihozni magabol a legtobbet, de lehet hogy inkabb a negativ kisugarzasod miatt kerult el eddig a parkapcsolat. Ne csak a kulsore menj, probald a szemelyisegedet is fejleszteni.
2017. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ha kiszakadok abbol a tarsasagbol amiben most vagyok akkor soha nem lesznek barataim vagyis egy ideig biztos nem. Nincsen senkim akkor es nem megy az ismerkedes, fiukkal egyaltalan nem, mert nem akarok csak fiu baratot, inkabb akkor mar parkapcsolatot, de az az emult idoszakban nem jott ossze. Baratnore se tudnek mar szert tenni.
2017. máj. 23. 01:12
 26/32 A kérdező kommentje:

Fejlesztem a szemelyisegemet is. Igazabol 3 honapja jarok szakemberhez is, amit fizetek es ezert is kevesebb penzem van.

Emelett sokat olvasok mostanaban es tanulok a munka mellett. A szabadidom nagy reszet azzal toltom,hogy mozgok vagy tanulok es jarok az orvosomhoz.


Hat akikkel randiztam mindenki pozitiv, kedves embernek tartott meg aranyosnak, de volt par fiu akik a kulsom miatt nem akartak tolem semmit. Mert nem voltam az idealjuk es az egyik fiut zavarta,hogy van kicsi pocakom, meg tul nagy a mellem. O vele eloben is ismerkedtem.

2017. máj. 23. 01:16
 27/32 A kérdező kommentje:

Nem a kulsore megyek, nem en voltam az aki ismerkedesnel mar azonnal szova tette,hogy amugy nekem ilyen az idealom..

Nekem ami fontos,hogy a srac akivel randizok az legyen nyitott,kedves es a tobbi alakul magatol,spontan ember vagyok. Nem gorcsolok ra semmire sem, nekem mindig mas ferfiak tetszenek ugy is, eppen ezert nincsen idealom. Csak annyi,hogy a nagyon vekony sracok nem vonzanak, nincs veluk gond. De szexualis vonzalom nem lehetseges, ennyi.

2017. máj. 23. 01:19
 28/32 anonim ***** válasza:

A zöldség részét úgy értettem, hogy nem lencse, bab, szója és társai nem tartoznak bele. Ez így egyértelműen nem jó.

Nem fogok esszét írni, de röviden megpróbálom, miért kéne máshogy.(Ha valami hibás lenne, javítsatok)!

Formásabb fenék: hogy formálódjon izmot kell felszedned, ami csak akkor megy, ha viszel be fehérjét a szervezetedbe, nélküle egyszerűen nem lehet

Általános fogyás: az alapelv, hogy több energiát használsz fel a nap folyamán, mint amennyit beviszel, megkönnyíti, ha figyelsz a szénhidrátok és zsírok arányára, szénhidrátból lassan felszívódót fogyasztasz, aminek hatására nem változik hirtelen a vércukorszinted (hirtelen megemelkedik, majd lecsökken, a lecsökkenés miatt pedig sokkal éhesebbnek érzed magad)

Amit te csinálsz: nem viszel be fehérjét, feltehetően a megfelelő kalóriamennyiség sincs meg, mellette rengeteget futsz és tornázol

A szervezeted reakciója: a hosszú erőteljes futás, tipikusan az, amivel szépen leépítheted az izmaidat (nincs megfelelő mennyiségű elraktározott cukor az izmokban, a fehérjéket kezdi lebontani, mert azt könnyebb mint a zsírokat)

A kis kalóriabevitel miatt a szervezeted tartalékra kapcsol, hogy túlélje a sínylődést, ezáltal kevessebbet fogysz.

+A lelki egyensúlyhoz szerintem segíthet a jóga is, ha lesz kedved nézz utána, mire jó. Sokat tesz az egyenes hát, nem lesütött tekintet is.

2017. máj. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Akkor az etkezesemen is valtoztatok megint, koszi a tanacsot. Ezt igy nem tudtam
2017. máj. 23. 01:25
 30/32 anonim ***** válasza:
Ne másnak akarj tetszeni, hanem magadnak. Ha mindig másnak akarsz tetszeni, akkor soha sem leszel boldog. És egyébként havonta 1 kg mínusz a normális és az egészséges!
2017. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!